دیوید کریک افسر پلیس را به شش مورد دیگر تجاوز جنسی متهم کرد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک افسر پلیس متروپولیتن که قبلاً به 44 جرم متهم شده بود، به 9 مورد دیگر از جمله شش مورد تجاوز جنسی متهم شده است.

پی سی دیوید کریک، افسر مسلحی که با فرماندهی حفاظت پارلمانی و دیپلماتیک خدمت می کرد و در املاک پارلمانی کار می کرد، اکنون با 53 اتهام از جمله 27 مورد تجاوز جنسی روبرو است.

سرویس دادستانی سلطنتی (CPS) گفت: اتهامات جدید که شامل 6 مورد تجاوز جنسی، یک مورد حبس کاذب، یک مورد حمله ناشایست و یک مورد حمل سلاح گرم به قصد ایجاد ترس از خشونت است، به یک مورد جدید مربوط می شود. شاکی و ادعا می شود که در ژوئیه 2003 اتفاق افتاده است.

CPS روز پنجشنبه گفت که به پلیس هرتفوردشایر اجازه داده است تا کریک را به 9 جرم دیگر متهم کند. این علاوه بر 44 جرمی است که او قبلاً علیه 12 زن جداگانه متهم شده بود.

متهم اکنون به 53 جرم علیه 13 زن بین سال های 2003 تا 2020 متهم شده است، از جمله 27 مورد تجاوز جنسی، 9 مورد تجاوز جنسی، پنج مورد تجاوز از طریق دخول، سه فقره رفتار قهری و کنترلی، سه مورد حبس کاذب، دو مورد، موارد تلاش برای تجاوز جنسی، یک مورد تلاش برای تجاوز جنسی از طریق دخول، یک فقره وادار کردن شخص به فعالیت جنسی بدون رضایت، یک مورد تجاوز ناشایست و یک مورد نیز داشتن سلاح گرم به قصد ایجاد ترس از خشونت.

کریک، 47 ساله، اولین حضور در دادگاه خود را در رابطه با اتهامات جدید در 30 نوامبر در ساعت 2 بعد از ظهر در دادگاه وست مینستر انجام خواهد داد. او قرار است در 6 فوریه 2023 به دلیل 44 اتهام قبلی در دادگاه سلطنتی ساوت‌وارک محاکمه شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کنگره پس از تعطیلات باز می گردد تا با فهرست طولانی کارهایی که باید انجام شود – سیاست ایالات متحده زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صبح همگی بخیر! کنگره پس …