کشاورز جرمی کلارکسون می گوید مردم به اندازه کافی برای غذا پول نمی پردازند صنعت غذا و نوشیدنی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جرمی کلارکسون گفته است که مردم در بریتانیا “هزینه کافی برای غذای خود را نمی پردازند” و قیمت ها باید دو برابر قیمتشان باشد.

مجری 62 ساله که در سال 2008 یک مزرعه آکسفوردشایر را خریداری کرد، این اظهارات را در حالی بیان کرد که در مورد مشکلات تولید غذا صحبت می کرد.

تلاش‌های پخش‌کننده برای اداره مزرعه‌اش برای سریال آمازون پرایم، مزرعه کلارکسون، مستند شده است که برای فیلم‌برداری آن مورد تحسین قرار گرفته است. این مستند به کارکنان مزرعه می‌گوید که کلارکسون چه زمانی بی‌فایده است و مشکلاتی را که کارگران در طول همه‌گیری کووید-19 با آن‌ها روبرو هستند، ترسیم می‌کند.

موفقیت این مجموعه باعث شده است که بازدیدکنندگان به فروشگاه مزرعه Diddly Squat کلارکسون برای خرید محصولاتی مانند «آب گاو»، روغن کلزا، چاتنی و مربا تشویق شوند.

کلارکسون در مصاحبه با پادکست News Agents به مجریان Emily Maitlis و Jon Sopel در مورد تلاش های خود برای جفت گیری خوک ها گفت.

او گفت: «این مقدار کار، روح را ویران می کند. من هفته گذشته بیرون از خانه بودم و زیر باران یک طرفه، باران واقعاً شدید و شدید، سعی می‌کردم آلت خوک را به پشت خوک دیگری برسانم، در حالی که لیزا، دوست دخترم، سعی می‌کرد با مالیدن خروس این تصور را ایجاد کند که در حال جفت شدن است. بازگشت.

و بعد یکی می خواهد بگوید: قیمت بیکن شما چقدر است؟ چرا اینقدر شارژ می کنید؟ زیرا انجام آن هزینه زیادی دارد.»

او به مجریان گفت که کار در مزرعه و مراقبت از خوک ها “کار واقعاً سختی” است. او گفت: “من و لیزا مجبور شدیم همه آنها را بسازیم [the pigs’] خودکار، پس شب بیرون هستید، چون هوا خیلی زود تاریک می‌شود، میله‌های نرده را می‌کوبید و سپس سیم خاردارها را در امتداد آن دراز می‌کنید و نرده‌های برقی را درست می‌کنید، تا کسی بتواند در تسکو بایستد و برود: «قیمت اینها را دیده‌اید. تکه های گوشت خوک؟ بله، و باید بیشتر باشند، باید دو برابر آنچه هستند باشند.»

کلارکسون اضافه کرد: «مردم به اندازه کافی برای غذای خود پول نمی پردازند. تنها چیزی که یک دولت هرگز نخواهد گفت: “اوه، شما باید برای غذای خود هزینه بیشتری بپردازید.” شما به اندازه کافی پول نمی دهید.»

Maitlis که در سال 2001 به بی بی سی پیوست و از سال 2006 تا اوایل سال جاری Newsnight را ارائه کرد، گفت: “بنابراین جرمی کلارکسون می گوید قیمت ها باید افزایش یابد؟”

کلارکسون پاسخ داد: «آره، باید. آنها باید دو برابر آنچه هستند باشند، تا بیرون بیایند و این نوع کارها را انجام دهند.»

او گفت که حومه شهر به دلیل کشاورزان “زیبا” به نظر می رسد. او افزود: «اگر من کاری انجام نمی‌دادم، یک بوته بزرگ 1000 هکتاری بود.

روز پنجشنبه دیو رامسدن، معاون رئیس بانک انگلستان، در کنفرانس ناظران بانک انگلستان در مورد اقتصاد نامطمئن و غیرقابل پیش بینی بریتانیا سخنرانی کرد.

او گفت که «کاملاً آگاه است» که افزایش نرخ‌های بهره به سختی میلیون‌ها خانوار و کسب‌وکار در بحبوحه بحران هزینه‌های زندگی می‌افزاید.

مصاحبه کامل کلارکسون در پادکست News Agents در Global Player در دسترس است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

حمله Ofwat به عدم سرمایه گذاری شرکت های آب برای کاهش تخلیه فاضلاب | اب

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، Ofwat از شرکت های آب …