برزیل – صربستان: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

مقدمه

آنچه در این دنباله می آید: 4، 8، 24، 8،؟

این است 4، درست؟ نه، البته اینطور نیست. روبرتو کارلوس در لحظه ای اشتباه جوراب هایش را بالا کشید و برزیل قهرمان جام جهانی 2006 نشد. ما نمی دانیم که در آینده چه اتفاقی می افتد، اما همه افراد مرتبط با Seleção امیدوارند که این اتفاق بیفتد 20. سکانس – همانطور که مطمئنم شما به هر حال می دانستید، شما طرفدار میراث شما هستید – تعداد سالهای بین قهرمانی برزیل در جام جهانی از اولین قهرمانی آنها در سال 1958 است.

آنها همچنین آن را در سال های 1962، 1970، 1994 و 2002 بردند. از آن زمان: nada. زیلچ. باگر همه. نه حتی فینال. آنها دیر شده

این آخرین شانس تیاگو سیلوا برای قهرمانی در جام جهانی است، احتمالاً کازمیرو و نیمار نیز. تیم تیته یکی از مدعیان قهرمانی قطر 2022 است – اما آنها در سال های 1982، 1986، 1994، 1998، 2006، 2010 و 2014 نیز مورد علاقه بودند، بنابراین من مطمئن نیستم که اخلاقیات این داستان خاص چیست.

گزینه های هجومی آن ها به گونه ای است که وینیسیوس جونیور باشکوه یک شروع کننده تضمینی نیست. تیته باید بین او یا فرد یکی را انتخاب کند، که آن duh-cision واضحی نیست که ممکن است انتظارش را داشته باشید. اگر وینیسیوس را انتخاب کند، کازمیرو تنها کشتی‌بر شهر خواهد بود و برزیل عموماً از زمانی که ایده‌آل‌های تله سانتانا در جام جهانی در سال‌های 1982 و 1986 شکست خوردند، عمل‌گرایی را ترجیح داده‌اند.

برزیل اخیراً حتی با یک سیستم نسبتاً عمل‌گرایانه به اهداف خود دست زده است – اما صربستان نیز همینطور است که بیشتر جعبه‌های تاریک اسب را علامت می‌زند. این اولین بازی واقعا ناخوشایند برای برزیل است. صربستان بالاتر از پرتغال راه یافت و همچنین گزینه های جدی در خط حمله از جمله دوسان ولاوویچ و الکساندر میتروویچ دارد. آنها از برزیل نمی ترسند. آنها از کسی نمی ترسند این می تواند یک ترقه باشد.

شروع کنید ساعت 7 بعد از ظهر به وقت گرینویچ، 4 بعد از ظهر در ریودوژانیرو، ساعت 8 بعد از ظهر در بلگراد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناسان می گویند استراتژی EV کارگر فوراً مشکلات عرضه استرالیا را برطرف نمی کند | وسایل نقلیه الکتریکی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، به گفته کارشناسان صنعت، علیرغم …