ولز و استرالیا تغییراتی را برای بازی کاردیف ایجاد می کنند زیرا مربیان گرما را احساس می کنند | سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ولز پس از باخت متواضعانه مقابل جورجیا با یادآوری آلون وین جونز، تالوپه فالتو، لی هالف پنی و گرت آنسکومب برای بازی روز شنبه در کاردیف در برابر تیم استرالیایی آسیب دیده که 7 تغییر را در XV که با اختصار به ایرلند شکست خورده بود، دوباره تجربه کرده است. .

بال ریو دایر که این ماه اولین بازی خود را با گلزنی مقابل نیوزلند انجام داد، جلوتر از جاش آدامز انتخاب شد و جو هاوکینز اولین بازی خود را در خط دفاعی تماما اوسپری انجام خواهد داد.

در همین حال، یکی از تیم های استرالیایی که پس از انبوهی از مصدومیت ها در باخت اندک هفته گذشته مقابل ایرلند، با هم وصله کردند، شامل اولین تست های آغاز شده برای فلای هاف بن دونالدسون و شماره 8 لانگی گلیسون است.

والابی ها از سال 2017 تاکنون ولز را در ولز شکست نداده اند و در حالی که تور اروپایی آنها با پیروزی مقابل اسکاتلند آغاز شد، با شکست هایی در فرانسه، ایتالیا و ایرلند دنبال شد. درست همانطور که وین پیواک به عنوان مربی ولز پس از باخت 13-12 مقابل جورجیا تحت نظارت فزاینده ای قرار می گیرد، همتای استرالیایی او، دیو رنی، گرما را احساس می کند زیرا والابی ها به دنبال اجتناب از شکست چهارم در جهش هستند.

رنی گفت: “ما به خوبی از یک تیم ولزی آگاه هستیم که به دنبال پاسخ دادن به هفته گذشته است، اما ما به همان اندازه انگیزه داریم که فصل خود را در اینجا در کاردیف با یک نکته مثبت به پایان برسانیم.” اگر به برد و باخت نگاه کنید، فصل ضعیفی خواهد بود. ما بازی های فشرده زیادی داشته ایم و بازی هایی که باید می بردیم. ما باید به آن نگاه کنیم و فشار را در لحظات کلیدی به امتیاز تبدیل کنیم.

“من قطعا فکر می کنم که ما تیم بهتری هستیم. ما قدرت شلیک زیادی برای بازگشت داریم و شک ندارم که می‌توانیم یک طرف قدرتمند جمع کنیم و بر آنچه انجام داده‌ایم بسازیم. ما می‌توانیم باورهای چند هفته اخیر، به‌ویژه نمایش‌های دوبلین و پاریس در برابر تیم‌های واقعا قوی را حذف کنیم، اما باید بهتر باشیم.»

ولز شش تغییر نسبت به شکست جورجیا ایجاد کرده است که به این معنی است که آنها تنها با سه برد از 11 تست امسال وارد بازی مقابل Wallabies می شوند. پیواک می‌گوید که نمی‌تواند به خود اجازه دهد با گمانه‌زنی‌های پیرامون آینده‌اش منحرف شود. او گفت: «دیگران این تصمیم‌ها را می‌گیرند.

کاری که ما در داخل انجام می دهیم این است که مطمئن شویم به بهترین شکل ممکن آماده می شویم. من نمی توانم از این جور چیزها منحرف شوم. در نهایت، این محیط حرفه ای است که ما در آن هستیم. ما به وضوح می دانیم که چیزهای زیادی در خطر است. ما اینجا هستیم تا این هفته آستین‌ها را بالا بزنیم تا به نتیجه‌ای که همه می‌خواهند برسیم.»

دیو رنی سرمربی استرالیا
دیو رنی سرمربی استرالیا عکس: برایان کین/اینفو/رکس/شاتراستاک

پیواک در پاسخ به این سوال که آیا تماسی با روسای WRU وجود داشته است یا خیر، افزود: «معمولاً. ما در هر اردویی تماس هفتگی داریم و این هفته تفاوتی نداشته است. این فقط استاندارد است، تمرکز بر اینجا و اکنون. ما کمپین ها را در پایان کمپین بررسی می کنیم، نه در طول آن. بنابراین بحث در مورد آنچه در این هفته انجام می دهیم و اینکه چگونه می توانیم عملکرد را بهبود ببخشیم، فقط چیزهای استانداردی است – گفتگوهای معمولی که می خواهیم داشته باشیم.

حضور در این موقعیت بسیار بسیار ناامید کننده است. به عنوان سرمربی، مسئولیت بسیاری از تصمیم گیری ها با من است. من از آن ابایی ندارم. کاری که ما انجام می دهیم این است که ببینیم چه چیزی را می توانیم کنترل کنیم. این هر روزی است که در این هفته وارد می‌شویم، و به حداکثر رساندن اینکه چگونه تیم را از نظر روحی و جسمی درست می‌کنیم.

این موضوع قطعاً مورد توجه همه این هفته بوده است. بازیکنان در بررسی‌ها بسیار صادق بوده‌اند و در تمرینات به میدان رفته و بدنی داشته‌اند.»

برای استرالیا، دونالدسون که بیش از نوح لولزیو مورد علاقه است، با هم تیمی خود در واراته، جیک گوردون، که در نیمه اول شروع می کند، با ریس هاج برای کار در مرکز همکاری می کند.

پس از اینکه کاپیتانش، مایکل هوپر، آخرین بازیکنی بود که با ضربه مغزی از کنار راه افتاد، رنی تنها 25 بازیکن کاملاً آماده در اختیار دارد. تانیللا توپو، مانیل پرنده نیز قرار است به مدت هفت ماه پس از پارگی دردش از میادین دور باشد.

راهنمای سریع

تیم های ولز و استرالیا

نمایش دهید

ولز: نیم پنی; کاتبرت، نورث، هاوکینز، دایر؛ آنسکومب، تی ویلیامز; توماس، اوونز، لوئیس، ریش، ای‌یو جونز، مورگان، تیپوریک (کاپیتان)، فالتو
جایگزین ها: الیاس، آر جونز، فرانسیس، کارتر، مکلود، هاردی، پریستلند، آدامز.

استرالیا: رایت؛ پتایا، ایکیتاو، هاج، می خواهم گریه کنم. دونالدسون، گوردون؛ دمپایی (سرپوش)، فاینگا، آلالاتوا، فراست، نویل، هالووی، مک‌ریت، گلیسون
جایگزین ها: لونرگان، رابرتسون، تالاکای، هانیگان، سامو، مک درموت، لولسیو، کمپبل

از بازخورد شما متشکرم.

استرالیا دو هفته پیش به باخت شرم آور خود مقابل ایتالیا واکنشی پرشور نشان داد – و خیلی نزدیک بود که اکثریت تماشاگران استادیوم آویوا را که فروخته شده بود، ناراحت کند – اما این یک تور هشیارکننده بود.

رنی همچنین اولین شروع خود را به گلیسون – به جای راب والتینی آسیب دیده – با فریزر مک‌ریت به جای هوپر در کناره باز انجام داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کی‌روش به کلینزمن می‌گوید استعفا دهد و به اردوگاه ایران برود پس از اظهارنظر بی‌بی‌سی | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کارلوس کی روش پس از آن …