انگلیس برای تست آفریقای جنوبی غرغر می کند و فریمن برمی گردد | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ادی جونز شروعی را به تامی فریمن داده است و گروه خود را برای درگیری روز شنبه با آفریقای جنوبی تقویت کرده و ماکو وونیپولا و جیمی جورج را برای دیدار از اسپرینگ باکس انتخاب کرده است. جونز همچنین به الکس کولز یک شروع دوم داد و هر دو نایب کاپیتان خود را کنار گذاشت زیرا انگلیس به دنبال دومین برد در فصل پاییز است.

فریمن به جای نوول در جناح راست وارد می شود، در حالی که وونیپولا جایگزین الیس گنج می شود و جورج به جای لوک کوان-دیکی، به جای الیس گنج اشاره می کند. کولز به جای سام سیموندز که به هم تیمی اش در نورثهمپتون، دیوید ریبانز ترجیح داده می شود، در کناره های کور به صف دوم می آید. جونز همچنین علیرغم مبارزات آشکار او در برابر نیوزیلند، ایمان خود را به جک ون پورتلیت در نیمه دوم حفظ کرده است.

فریمن، 21 ساله، برای اولین بار در پاییز ظاهر می شود، و زمانی که در دو بازی اول خود در برابر استرالیا در تابستان برنده شد، تحت تأثیر قرار گرفت. ناول در حالی که در مقابل همه بلکز مبارزه کرده بود، روی نیمکت نشست. وونیپولا و جورج هر دو در برابر نیوزیلند از روی نیمکت هفته گذشته تحت تاثیر قرار گرفتند – علیرغم اینکه این هفته اعتراف کردند که پای شکستگی او هنوز به درستی بهبود نیافته است، حضور او در این بازی انجام شد. ریبنز می تواند خود را بدشانس بداند که کولز را با توجه به تأثیر او روی نیمکت مقابل نیوزلند از دست داده است.

در جاهای دیگر، Manu Tuilagi پنجاهمین بازی خود را در مرکز بیرونی با جونز در برابر وسوسه شروع هنری اسلید برنده شد – بازیکن دیگری که در مقابل All Blacks توجه ها را جلب کرد. مارکوس اسمیت و اوون فارل به همکاری 10-12 خود ادامه می دهند در حالی که جانی می و همچنین فردی استوارد و ون پورتلیت، یک جفت دیگر 21 ساله، ادامه می دهند.

در جلو، کایل سینکلر، جانی هیل، مارو ایتوجه، تام کری و بیلی وونیپولا همه جای خود را حفظ می کنند. کوان دیکی، گنج و ویل استوارت – که در کامبک دراماتیک مقابل نیوزلند دو تلاش به ثمر رساندند – به عنوان جایگزین، پوشش ردیف اول را ارائه کردند. ریبنز، سیموندز، بن یانگز، اسلید و نوول نیز روی نیمکت حضور دارند.

جونز گفت: «این آخرین بازی ما در پاییز است و شانس ما برای ادامه پیشرفت‌هایی است که در طول مسابقات انجام داده‌ایم. ما پیشرفت ثابتی از بازی به بازی داشته‌ایم که با تساوی تپنده مقابل نیوزلند به اوج خود رسید.

راهنمای سریع

تیم انگلیس به مصاف آفریقای جنوبی می رود

نمایش دهید

بازی 23 انگلیس برای بازی با آفریقای جنوبی در سری ملل پاییزی در Twickenham روز شنبه، شروع ساعت 5:30 بعد از ظهر.

اف استوارد (لستر تایگرز); تی فریمن (نورتهمپتون سنتز)، ام توئیلاگی (کوسه فروش)، ای فارل (ساراسن، سردار)، جی می (راگبی گلاستر). ام اسمیت (هارلکینز)، جی ون پورتلیت (لستر تایگرز)؛ M Vunipola (Saracens)، J George (Saracens)، K Sinckler (Bristol Bears)، M Itoje (Saracens)، J Hill (Sale Sharks)، A Coles (Northampton Saints)، T Curry (Sale Sharks)، B Vunipola (Saracens) ).
جایگزین ها L Cowan-Dickie (Exeter Chiefs)، E Genge (Bristol Bears)، W Stuart (Bath Rugby)، D Ribbans (Northampton Saints)، S Simmonds (Exeter Chiefs)، B Youngs (Leicester Tigers)، H Slade (Exeter Chiefs) جی ناول (Exeter Chiefs).

از بازخورد شما متشکرم.

اکنون ما این شانس را داریم که خودمان را در برابر قدرت قهرمانان جهان محک بزنیم. ما به آنجا می رویم تا جمعیت را روشن کنیم. حمایت در تویکنهام در هفته گذشته فوق‌العاده بود و ما می‌خواهیم سخت در زمین کار کنیم تا مطمئن شویم که دوباره در روز شنبه جو دیگری مانند آن را خواهیم داشت.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“به هم ریخته بی عملی”: صدها طرح بازیابی گونه های در معرض تهدید در شش ماه آینده منقضی می شوند | گونه های در معرض خطر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صدها طرح برای بازیابی گونه‌های …