فیل فودن می تواند از شکاف های ایالات متحده استفاده کند، اما نیمکت انگلیس یک مزیت حیاتی دارد | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مندر دقیقه 71 پیروزی انگلیس مقابل ایران، گرت ساوتگیت فیل فودن، مارکوس رشفورد و جک گریلیش را به زمین آورد. آنها جایگزین های سنتی نیستند، آنها تمام کننده های سرمربی هستند – بازیکنانی که برای بالا بردن سرعت و دیدن بازی به میدان آمده اند. آنها تفاوت ایجاد کردند و می توانستند یک بار دیگر مقابل ایالات متحده در روز جمعه انجام دهند.

شاگردان گرگ برهالتر برای نگه داشتن ولز در نیمه دوم به سختی تلاش کردند زیرا سطح استقامت آنها کاهش یافته بود و یک چالش خسته کننده واکر زیمرمن روی گرت بیل منجر به پنالتی دیرهنگام شد. اگر آمریکا به همین ترتیب تمام شود، ممکن است با یک کوارتر پایانی سخت‌تر در برابر طراوت نیمکت انگلیس روبرو شود.

شروع کننده ها برای ارائه برنامه بازی وجود دارند و جایگزین ها برای افزایش سرعت 15-20٪ و انجام کار وجود دارند – و Southgate گزینه های زیادی دارد. نقش تمام کننده ها در بازی مدرن بسیار مهم است و همه چیز را در اختیار یک سرمربی قرار می دهد. آنها شدت و در مورد انگلیس گل های زیادی به ارمغان می آورند. کشورهای زیادی نمی توانند از فردی در سطح فودن از روی نیمکت استفاده کنند و این نقطه قوت انگلیس است.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اگر به ساوت گیت پیشنهاد پیروزی 6-2 مقابل ایران داده می شد، او آن را می پذیرفت. می دانم که خواهم داشت. نکات مثبت زیادی وجود داشت، اما او نگران دریافت دو گل بود، زیرا فوتبال تورنمنت در مورد کلین شیت است و او به بازیکنانش خواهد گفت که در روز جمعه به همین ترتیب بازی را خاموش نکنند. آنها دو ایراد در یک اجرای چشمگیر بودند که نشانگر را به شکل غالب نشان دادند.

ساوتگیت یک تیم باتجربه را انتخاب کرد و درخشید. بعید است که او تغییرات زیادی ایجاد کند، اگر تناسب اندام اجازه دهد. من فودن را به جای بوکایو ساکا انتخاب می کردم، اما ساوتگیت انتخاب خود را توجیه کرد. تیم به خوبی ضد پرس شد و به سرعت توپ را پس گرفت. با این اوصاف، می‌توانم شاهد شروع پرونده فودن علیه ایالات متحده باشم. او تکنسینی است که می تواند در فضاهای تنگ و در مقابل شدت فشار مطبوعات ایالات متحده چندین لمس انجام دهد که می تواند برای یافتن شکاف هایی که ممکن است در پشت سر بگذارد مفید باشد.

فیل فودن

دیدن آزادی جود بلینگهام در مرکز زمین فوق العاده بود. به او اجازه داده شد که خودش را بیان کند، جلو بیاید و همان چیزی باشد که می‌خواست باشد. با پیشرفت انگلیس، نقش بلینگهام ممکن است تدافعی‌تر شود، اما او مطمئناً از اینکه اجازه داده بود علیه ایران فعالانه عمل کند، نهایت استفاده را کرد و می‌تواند همین کار را برای ایالات متحده انجام دهد.

همه می دانستند که تیم کارلوس کی روش در برابر انگلیس چگونه بازی خواهد کرد: آنها تصمیم گرفتند جمع و جور باشند و شکست دادن آنها سخت است. انگلیس باید این حق را به دست می آورد تا آنها را شکست دهد و تا دقیقه 35 طول کشید تا بلینگهام ضربه اول را بزند. می‌توانستید این طرح را ببینید: بلینگهام یک پاس را از میان خطوط می‌زد تا انگلیس را روی پای جلو قرار دهد. رحیم استرلینگ، ساکا و میسون مانت همگی در فضای مناسبی قرار گرفتند. و کایران تریپیر و لوک شاو عرض را ارائه کردند.

در این سطح، تسلط بر مالکیت در یک سوم پایانی کافی نیست. لازم است تیم ها با حرکت دادن آنها از چپ به راست و ایجاد فضاها کار کنند. سپس، همانطور که بازی پیش می‌رود، می‌توان آن‌ها را به سمت دیگری کشید.

وقتی بازی طولانی می شود، انگلیس گزینه های زیادی برای استفاده از فضای پشت سر دارد. ایالات متحده در دفاع میانی سرعتی ندارد، چیزی که ولز تلاش کرد تا آن را هدف قرار دهد، هرچند ناموفق. من می‌دانم که چرا راب پیج با بیل و دنیل جیمز جلو رفت، زیرا تیم ریم و زیمرمن سریع‌ترین افراد نیستند، اما به ندرت توپ در نیمه اول به دلیل پرس ایالات متحده به آنها رسید. مطمئناً هیچ سرعتی در تیم انگلیس وجود ندارد و آنها قصد دارند از آن برای تهدید استفاده کنند.

ایالات متحده در ضربات ایستگاهی مقابل ولز حساس به نظر می رسید. کیفر مور باید از روی کرنر گل می زد و مت ترنر از کرنر مشکل داشت. در مقابل ایران ضربات ایستگاهی نقطه قوت انگلیس بود. هری مگوایر باید زودهنگام پس از کشتی گرفتن روی زمین و ضربات نقطه ای نرمتر از آن زمان، پنالتی می گرفت. این یکی از دلایلی است که او را در تیمم برای افتتاحیه انتخاب کردم. بسیاری از مردم تصمیم به انتخاب او را زیر سوال بردند، اما استدلال من این است که 30 درصد از گل ها از ضربات ایستگاهی به دست می آیند – این یک سلاح بزرگ است.

زمانی که منچستریونایتد مگوایر را به خدمت گرفت، به این دلیل بود که دوئل های هوایی او واقعا خوب بود. او همیشه در حمله یک تهدید بوده و در دفاع از ضربات ایستگاهی بسیار مهم است. انگلیس در محوطه جریمه یک تیم تهدیدآمیز و فیزیکی به نظر می رسد، بنابراین این چیزی است که آنها باید از آن استفاده کنند.

مردم نباید سختی بازی اول یک تورنمنت بزرگ را دست کم بگیرند. آرژانتین یکی از محبوب‌ترین تیم‌ها مقابل عربستان شکست خورد. به دلیل انتظارات زیاد در خانه بر آنها فشار وارد شد، اما آنها نتوانستند کار را در برابر مخالفان ضعیف انجام دهند. انگلیس به خاطر کاری که روز دوشنبه مقابل تیمی انجام داد که می‌خواست کار را به طرز باورنکردنی دشوار کند، شایسته تقدیر است. اکنون آنها باید از آن پشتیبانی کنند زیرا حرکت کلیدی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …