دکتر مارتنز می گوید که قیمت چکمه ها برای پوشش هزینه های فزاینده افزایش می یابد | دکتر مارتنز

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دکتر مارتنز قرار است قیمت چکمه‌های خود را 6 درصد افزایش دهد زیرا می‌گوید هزینه نیروی کار، انرژی و لوازم از جمله زیره‌های فنری و چرم افزایش یافته است.

گروه کفش مستقر در Northamptonshire برای دومین سال متوالی قیمت چکمه کلاسیک را که در حال حاضر حدود 159 پوند قیمت دارد، افزایش می دهد و 10 پوند به قیمت اضافه می کند. این افزایش در پاییز آینده رخ خواهد داد تا منعکس کننده هزینه های تولید بالاتری باشد که شرکت اکنون در طول سال آینده قفل کرده است.

دکتر مارتنز با اعلام نتایج نیم‌ساله خود، کاهش ناامیدکننده 5 درصدی سود پیش از مالیات را در شش ماه منتهی به 30 سپتامبر، علیرغم افزایش 13 درصدی در فروش، آشکار کرد، زیرا شرکت اعلام کرد که در بازاریابی، کارکنان و فروشگاه‌های جدید سرمایه‌گذاری بیشتری کرده است.

این شرکت گفت که حدود 10 میلیون پوند از فروش مورد انتظار در این دوره به دلیل اعتصابات در بندر Felixstowe و کمبود کارکنان در مرکز توزیع خود در هلند به تعویق افتاد.

کنی ویلسون، مدیر اجرایی دکتر مارتنز، گفت که “در مورد چشم انداز ما برای کریسمس بسیار مطمئن است”.

او گفت که این گروه همچنان شاهد تورم در هزینه‌های عرضه «کلی» هستند، از محصولات مبتنی بر نفت که برای ساخت زیره‌های آن استفاده می‌شود، تا چرم و انرژی.

ما فقط برای پوشش تورم قیمت ها را افزایش خواهیم داد. ویلسون افزود: امسال برای اولین بار در دو سال گذشته قیمت‌ها را افزایش دادیم و تورم را در سال آینده پوشش خواهیم داد.

هزینه های کارکنان در حال افزایش است و دکتر مارتنز به حدود 2000 نفر از 3500 کارگر خود در سراسر جهان 500 پوند پاداش برای هزینه زندگی ارائه می دهد – که در ماه های اکتبر و نوامبر پرداخت می شود. این پرداخت به کارکنانی تعلق می گیرد که حداقل 20 ساعت در هفته کار می کنند و کمتر از 45000 پوند در سال درآمد دارند – از کارخانه و دفتر مرکزی انگلستان گرفته تا تیم های خرید در ایالات متحده، اروپا، کره جنوبی و بنگلادش.

ویلسون گفت که شرکت این پرداخت را انجام می‌دهد زیرا کارگرانش در سراسر جهان با “سطح تورم بسیار سخت” روبرو هستند: “در پایان روز، مردم عامل تمایز هستند. ما نیروی کاری بسیار متعهد داریم و می‌خواهیم نشان دهیم که به افرادی که برای دکتر مارتنز کار می‌کنند، اهمیت می‌دهیم و عملکردها بلندتر از حرف‌ها صحبت می‌کنند.»

سهام تقریباً 24 درصد سقوط کرد زیرا شرکت در هفته های اخیر نسبت به “تعداد متغیر” هشدار داد، تا حدی به دلیل هوای معتدل پاییزی در بریتانیا و اروپا و گفت که حاشیه سود ضربه خواهد خورد.

جان استیونسون، تحلیلگر خرده‌فروشی در کارگزاری Peel Hunt، گفت: این ارقام نشان‌دهنده «نگرانی‌هایی برای سهام پوشاک در اوج معاملات است که منعکس‌کننده سطوح بالاتر سهام و الگوهای نامطلوب آب و هوایی است».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

‘مزدوران’: رهبر ایران معترضان ضد دولتی را محکوم کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، روز …