لورن بوبرت متهم به ریاکاری در مورد نماز برای LGBTQ+ تیراندازی در باشگاه | جمهوری خواهان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حامیان LGBTQ+ در ایالات متحده از لارن بوبرت، نماینده راست افراطی جمهوری خواه کلرادو، با توجه به اظهارات گذشته ضد دگرباشان جنسی+ پس از اقامه نماز برای قربانیان تیراندازی جمعی اخیر در کلرادو اسپرینگز، به عنوان یک منافق انتقاد کردند.

اخبار منتشر شده از کلرادو اسپرینگز کاملاً وحشتناک است.

امروز صبح قربانیان و خانواده هایشان در دعای من هستند.

این خشونت غیرقانونی باید به سرعت پایان یابد و پایان یابد.

– لورن بوبرت (@laurenboebert) 20 نوامبر 2022

تیراندازی در باشگاه LGBTQ+ که پنج کشته بر جای گذاشت در آستانه روز یادبود ترنسجندرها رخ داد. آنیا رابینسون، استراتژیست ارشد سیاستگذاری ACLU-Colorado و فعال ترنس، تسلیت بوبرت را “غیر صادقانه” خواند و اظهارات تحریک آمیز در مورد جامعه را عامل چنین تراژدی هایی دانست.

رابینسون گفت: «زبان و جملات خاصی چیزهایی هستند که این خشونت و نفرت را تداوم می بخشند. تغییر مسیر… انسانیت زدایی از افراد و جوامع به دلیل اینکه چه کسانی هستند و چه کسانی را دوست دارند – آسیب رساندن به آنها را در دسترس قرار می دهد.

طبق مطالعه‌ای که توسط موسسه ویلیامز در دانشکده حقوق UCLA انجام شد، “افراد تراجنسیتی بیش از چهار برابر بیشتر از افراد سیس جندر در معرض قربانی شدن خشونت آمیز، از جمله تجاوز جنسی، تجاوز جنسی، و تجاوز شدید یا ساده هستند.”

بوبرت در مورد موضع خود علیه ازدواج همجنس گرایان صریح بوده است، زیرا دادگاه عالی ایالات متحده در پرونده تاریخی 2015، اوبرگفل علیه هاجز، آن را یک حق قانونی اعلام کرد.

بوبرت در وب‌سایت رسمی دولتی خود می‌گوید که با «تلاش‌ها برای تعریف مجدد ازدواج به‌عنوان چیزی غیر از پیوند یک مرد و یک زن» مخالف است.

بوبرت همچنین نمایش های درگ را هدف قرار داده است که به کانون تئوری های توطئه متعصبانه راست افراطی و هدفی برای خشونت و اعتراض تبدیل شده است. او یک بار در توییتر نوشت: «فرزندان خود را به کلیسا ببرید، نه میله‌ها را بکشید».

فرزندان خود را به کلیسا ببرید، نه میله ها را بکشید.

– لورن بوبرت (@laurenboebert) 6 ژوئن 2022

بوبرت که از سال 2021 بر سر کار بوده و در انتخابات میان دوره ای 2022 مجدداً انتخاب شد، سابقه اعمال سیاست های ضد LGTBQ+ در قوانین را نیز دارد.

در سال 2021، بوبرت لایحه ای را برای جلوگیری از تأمین بودجه برای تحقیقات در مورد درمان های تأیید جنسیت برای جوانان ترنس ارائه کرد. بوبرت این تحقیق را “شیطان” خواند و اطلاعات نادرست مبتنی بر توطئه را در مورد موسسه ملی بهداشت (NIH) منتشر کرد که او آن را “موسسه ملی وحشت” نامید.

در رسانه های اجتماعی، بوبرت قصد دارد شوک ایجاد کند – درمان تایید جنسیت و جراحی ها را با “نظافت کودک” یکسان بداند.

دستیار وزیر بهداشت در اینجا در تلاش است تا کودکان را برای تبدیل شدن به ترنسجندر «توانمندسازی» کند.

کلمه “داماد” است، ریچارد، نه قدرت دادن.

شما آنها را اصلاح می کنید، نه به آنها قدرت می دهید. https://t.co/sBPiaNu0Lj

– لورن بوبرت (@laurenboebert) 18 جولای 2022

این مقایسه‌ای است که طرفداران گلاد، بزرگترین سازمان حمایت از رسانه‌های لزبین، همجنس‌گرا، دوجنس‌گرا، ترنسجندر و دگرباش در جهان، آن را «خطرناک» نامیده‌اند.

سارا کیت الیس، رئیس و مدیر عامل گلاد، به آبان نیوز گفت: «لفاظی های شرورانه بوبرت علیه LGBTQ و تمجید او از اسلحه و خشونت ترکیبی سمی است – محققانی که افراط گرایی را مطالعه می کنند می گویند که مانند یک ماهیتابه داغ روی شعله با دانه های ذرت بوداده آماده است. پاپ کردن – هر کسی که گوش می دهد می تواند تشویق شود که پاپ کند.

«بوبرت در کلرادو و فراتر از آن منجر به ایجاد فرهنگ نفرت ضد دگرباشان جنسی شد. دروغ هایی که بوبرت در مورد افراد LGBTQ می زند کاملاً نفرت انگیز است. بوبرت به جای ارائه افکار و دعاهای خود، در عوض رگبار نفرت ضد دگرباشان جنسی خود را متوقف کند و برای اعمال اصلاحات قوی تری در ایمنی اسلحه تلاش کند؟ ما به سیاستمدارانی نیاز داریم که نماینده همه ما باشند و ما را ایمن نگه دارند، نه سیاستمدارانی که زندگی ما را فقط برای تقویت شغل خود به خطر می اندازند.”

گلاد در بیانیه رسمی خود در مورد تیراندازی کلاب کیو نوشت: «قلب ما برای قربانیان تراژدی وحشتناک در کلرادو اسپرینگز و عزیزانشان شکسته است. این حمله غیرقابل توصیف، دوستان و خانواده و احساس امنیت کل جامعه را از افراد بی‌شماری ربوده است.

می‌توانید خط مستقیمی از لفاظی‌های نادرست و پست در مورد افراد LGBTQ که توسط افراط‌گرایان منتشر می‌شود و در رسانه‌های اجتماعی تقویت می‌شود، تا نزدیک به 300 لایحه ضد دگرباشان جنسی که در سال جاری ارائه شد، تا ده‌ها حمله به جامعه ما مانند این، ترسیم کنید.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ماتیا بینوتو، مدیر تیم فراری پس از فصل اشتباهات استعفا داد | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، ماتیا بینوتو از سمت مدیر تیم …