میک لینچ در مورد اعتصابات راه آهن با وزیر حمل و نقل در حالی که بریتانیا تحت تاثیر موج اقدامات صنعتی قرار گرفته است – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

دومینیک راب با «مجموعه ای از ادعاهای قلدری» از سوی کارمندان دولت مواجه است

طبق گزارش‌ها، دومینیک راب با شکایت‌های متعددی از سوی کارمندان ارشد دولتی در چندین بخش دولتی به اتهام رفتارهای قلدری مواجه است. همکار من ژنو عبدالله داستان را اینجا دارد

میک لینچ برای بحث در مورد اعتصابات راه آهن با وزیر حمل و نقل در حالی که بریتانیا تحت تاثیر موج اقدامات صنعتی قرار گرفته است

صبح بخیر. سال‌ها پیش، حداقل تا اواخر دهه 1980، یکی از بهترین شغل‌های روزنامه‌نگاری، سردبیری صنعتی بود. اعتصابات همیشه در اخبار بودند، آنها اخبار زیادی را پوشش می دادند (و اغلب بر خبرنگاران سیاسی که حزب کارگر را پوشش می دادند، که در آن زمان عمدتا توسط اتحادیه ها اداره می شد، اولویت داشتند). اما پس از اصلاحات اتحادیه های کارگری دولت تاچر، به علاوه بیکاری گسترده، عضویت در اتحادیه کاهش یافت، تعداد روزهای از دست رفته در اعتصابات کاهش یافت و اکنون خبرنگاران صنعتی تقریباً همه از دست رفته اند. این مایه شرمساری است، زیرا امروز ما واقعاً به برخی نیاز داریم.

در اینجا یک جمع بندی سریع از بریتانیای اعتصابی است.

و در اینجا تعدادی تصویر از فید توییتر اتحادیه CWU وجود دارد.

  • و میک لینچ، دبیر کل RMT، در حال آماده شدن برای ملاقات با مارک هارپر، وزیر حمل و نقل، برای بحث در مورد اقداماتی است که ممکن است برای جلوگیری از این موضوع انجام شود. اعتصابات بیشتری برای دسامبر و ژانویه برنامه ریزی شده است. لینچ دیشب با خبرنگار ITV پستون مصاحبه کرد و خواستار رویکرد جدید و «معامله ای» از سوی دولت شد. او گفت:

ما نیاز داریم که دولت دست به کار شود و تسهیل کننده باشد. ما اختلالات زیادی داشتیم، جایی که گرانت شاپس رک و پوست کنده فقط در حال دور زدن بود و جنگ طلب بود و من را متهم می کرد که نوعی بارون قرون وسطایی، مغز متفکر مارکسیست خبیث و بقیه چیزها هستم. این فقط مناسب نیست.

اگر مارک هارپر بخواهد به آنجا بیاید و مسائل را آرام کند و بگوید بیایید کار را ادامه دهیم، بیایید تجارت را در سراسر میز انجام دهیم – آنها مقداری می گیرند، ما یک مقدار می گیریم، اعضای ما سود می برند، منافع عمومی – روزهای خوش. ، بیایید معامله را ادامه دهیم، لازم نیست اعتصاب داشته باشیم.

در اینجا دستور کار روز است.

9.30 صبح: مارک هارپر، وزیر حمل و نقل، سوالاتی را در عوام مطرح می کند.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

11:45 صبح: هارپر قرار است با میک لینچ، دبیر کل RMT ملاقاتی داشته باشد.

من سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سؤالات پاسخ دهم و اگر مورد علاقه عمومی باشد، سؤال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

من یک سرشناس هستم به مت هنکاک در معرض قرار گرفتن دیگر نمایندگان مجلس فقط می توانند رویای آن را ببینند | مت هنکاک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک ماه در سیاست زمان …