موسیقی برای گلزنی؟ انگلستان – و لهستانی ها و سوئیس – به موفقیت دهه 90 امید بسته اند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیووقتی نوبت به آمادگی برای جام جهانی می رسد، انگلیس بسیار دقیق عمل کرده است. تیم گرت ساوتگیت با توجه به تمام جزئیات، از روانشناسی تیم گرفته تا تطبیق با گرمای آب و هوای بیابانی، هیچ قدمی بر جای نگذاشته است. به جز یکی: آنها همان هدف موسیقی سوئیس و لهستان را انتخاب کرده اند.

برای برخی از هواداران سنتی فوتبال، آن انفجار موسیقی بر روی سیستم PA که پس از گل دنبال می‌شود، کفر است. در جام جهانی، همه اینها بخشی از سرگرمی است، به طوری که برگزارکنندگان فیفا از هر یک از 32 کشور شرکت کننده درخواست آهنگی کرده اند که می تواند به بهترین وجه لذت گلزنی را به تصویر بکشد.

آبان نیوز لیست آهنگ های نامزد شده را به دست آورده است و موسیقی پاپ تجاری را از هر گوشه ای از جهان به نمایش می گذارد. از انتخاب کانادایی سوپراستار بومی دریک و Going Bad او گرفته تا موسیقی مذهبی منتخب تونس، محمد اثر عدنان دوگرو، رگیتون بالکان از انتخاب صربستان پرکو سوتا توسط رستا. انگلستان Freed From Desire مورد علاقه طرفداران را انتخاب کرده است. تنها مشکل این است که آهنگ آنقدر محبوب است که لهستانی ها و سوئیسی ها نیز آن را انتخاب کرده اند.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

سه شیرها تا به حال فرصت داشته اند تا 12 بار موسیقی گل خود را پخش کنند، در حالی که سوئیس هنوز مسابقات خود را آغاز نکرده است و لهستانی ها با تساوی 0-0 توسط مکزیک متوقف شدند که قطعه انتخابی آن La Negra از La Hija است. دل ماریاچی. در حالی که انگلیس یک گل یار پشتیبان را نام برده است – یک بوسه دوآ لیپا – دو کشور دیگر این کار را نکرده اند.

همانطور که فیفا آنها را “نیش گل” می نامد، بزرگترین جنجال در جام جهانی نخواهد بود، اما موسیقی قطعا نقش اصلی را در مسابقات بازی می کند. آهنگ رسمی قطر 22، Hayya Hayya (بهتر با هم)، ستاره های پاپ از سه قاره را گرد هم می آورد. ترینیداد کاردونا، خواننده آمریکایی R&B، دیویدو، نماد گروه Afrobeats و عایشه، ستاره قطری، ابیاتی را در آهنگی به اشتراک می گذارند که پیام دوستی جهانی را بیان می کند، یکی از موضوعات کلیدی برگزارکنندگان.

جونگ کوک خواننده کی پاپ کره جنوبی در مراسم افتتاحیه جام جهانی اجرا می کند.
جونگ کوک خواننده کی پاپ کره جنوبی در مراسم افتتاحیه جام جهانی در روز یکشنبه اجرا می کند. عکس: Ronald Wittek/EPA

در صورتی که هواداران آسیایی اصلاً احساس بی‌توجهی می‌کردند، فیفا با جونگ کوک از گروه BTS در مراسم افتتاحیه در دوحه به اجرا در آمد. هیئت حاکمه همچنین زمانی که یک لیست پخش رسمی جام جهانی را در Spotify با نام هنرمند Fifa Sound راه اندازی کرد، اولین بار ادعا کرد. حامیان مالی Budweiser آهنگ جام جهانی خود را نیز منتشر کرده‌اند، کاور سرود دهه 80 Tears For Fears، Everybody Wants to Rule the World، که توسط رپر Lil Baby اجرا شده است. در دوحه کمتر از هیا هییا شنیده شده است.

در ابتدا، موسیقی زنده نیز در مسابقات ادغام شده است، به قول فیفا، برای “تصویر مجدد” تجربه هواداران. فستیوال هواداران فیفا، یک پارک بتنی با ظرفیت 40000 در خلیج غربی دوحه، نمایش‌های زنده هر مسابقه را با یک MC پرجمعیت و مجموعه‌ای از کنش‌های زنده که دوباره از سراسر جهان انتخاب شده‌اند، ترکیب می‌کند. یک فستیوال ساحلی نیز با دی جی های معروف برگزار می شود که طرفداران می توانند برای دسترسی به آن هزینه پرداخت کنند، یا اگر در یکی از دهکده های چادری 175 پوندی در شبانه روز اقامت داشته باشند، می توانند به رایگان وارد آن شوند.

راهنمای سریع

لیست آهنگ

نمایش دهید

آرژانتین جرم سبک – Wos

استرالیا Down Under – مردان در محل کار

استرالیا در ذهن من – Powderfinger

بلژیک DevilTime – MC Devil

برزیل گرم کردن چرم – مدرسه سامبا

کانادا 30000 فوت – NorthSideBenji و DJ Charlie B

کانادا Going Bad – Meek Mill feat. دریک

کامرون Mbandjoh – ABC Rhythms

کاستاریکا هدف دیگر – گاندی

کاستاریکا اوله اوله – بیرونی ها

کرواسی Srce Vatreno – Marko Lasic-Nered

کرواسی جهان برندگان را دوست دارد – کلونیا

دانمارک Re-Sepp-Ten – تیم WC

اکوادور اکوادور، اگر می توانید – دامیانو

انگلستان رها شده از میل – گالا

انگلستان یک بوسه – Dua Lipa

اسپانیا شب بزرگ من – رافائل

فرانسه آهنگ 2 – تاری

آلمان وقتی با هم می ایستیم – نیکل بک

غنا Oofeets – Sarkodie

ایران Iran1400 – HM

ژاپن Syori No Emi Wo Kimi To – Ukasuka

کره جنوبی Idol – BTS

کره جنوبی فریادهای قرمزها – TransFixion

عربستان سعودی السعودیه – رشید المجد

مراکش Allez Allez Maroc – Hamid Bouchnak

مکزیک La Negra – دختر ماریاچی

هلند عشق امشب – خانه

هلند سامبا دژانیرو – بلینی

لهستان Balkanica – سینه ها

لهستان رها شده از میل – گالا

کشور پرتغال خانه من – Xutos & Pontapés

کشور پرتغال بیا با همه چیز برویم – دیوید کریرا

قطر NA – NA

سنگال – NA – NA

صربستان رستا – در سراسر جهان

صربستان Uzicko Kolo – Svetozar Gongo

سوئیس رها شده از میل – گالا

تونس محمد – عدنان دوگرو

تونس سیدی منصور – صابر رباعی

اروگوئه Cumbia Pa La Seleccion – De La Planta

ایالات متحده آمریکا احساس خیلی خوبی داشته باشید – ماس

ولز Nuclear Power 400 – Zombie Nation

ولز این ولز است – شاخ های بری

از بازخورد شما متشکرم.

ایده جام جهانی به عنوان یک مهمانی بزرگ هرگز به این عمد پرورش داده نشده است، اما فوتبال و موسیقی در کنار هم سابقه طولانی دارند که به دوران New Order و جان بارنز، یا تک آهنگ کمتر مرتبط 1970 توسط تیم ملی انگلیس در جام جهانی برمی گردد. ، بازگشت به خانه. با این حال، تمدید تجربه جام جهانی یک حقیقت اساسی را آشکار می کند. که دلالان قدرتمند فوتبال دنیایی را می بینند که در آن ورزش آنها به رشته دیگری از سرگرمی مصرف کننده تبدیل می شود و می خواهند مطمئن شوند که آماده هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جام جهانی 2022: اخبار و افزایش با شروع مراحل حذفی – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …