سوئیس – کامرون: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

خیلی عجیب به نظر می رسد که در این زمان از روز یک دقیقه به دقیقه انجام دهید. این مسابقه ساعت 10 صبح به وقت گرینویچ آغاز می شود. اولین باری که به یک مسابقه فوتبال حرفه ای رفته اید چه بوده است؟ من به یاد دارم که من سیتی یک بار در یک بازی ساعت 11:30 صبح (یا مشابه) با اورتون بازی کرد.

امروز در جام جهانی چه خبر است؟ بگذارید آبان نیوز به شما بگوید…

لوئیز تیلور در مورد ریگوبرت سانگ مدافع سابق لیورپول و وستهام که اکنون سرمربی کامرون است، نوشته است.

سلام!

امروز بازیکنان بزرگی وارد رقابت های جام جهانی شده اند: برزیل، کریستیانو رونالدو بیکار، فقط دو نفر را نام ببریم. با این حال، بازیکنان بزرگ کمی از ساق پاهای ژردان شقیری وجود دارد. این ملی پوش سوئیسی در 31 سال خود 109 بازی ملی در کارنامه دارد. تجربه موضوع این تیم سوئیس است. سه بازیکن با یک قرن حضور بین المللی وجود دارند که به هاریس سفروویچ در سال 98 و یان سامر 33 ساله اشاره نمی کنیم. این به آنها کمک کرد فرانسه را در یورو شکست دهند و به مرحله یک چهارم نهایی برسند. آنها در دو جام جهانی گذشته از گروه خارج شدند، بنابراین نسبتاً با اعتماد به نفس وارد این گروه خواهند شد.

بدیهی است که این واقعیت که برزیل نیز در گروه G قرار دارد، این بازی را برای سوئیس و کامرون یک بازی ضروری می کند. آفریقایی ها در بهترین شرایط تاریخی خود نیستند، اما کیفیت زیادی در سراسر تیم وجود دارد. از آندره اونانا در تور گرفته تا اریک ماکسیم چوپو موتینگ در انتهای زمین، کامرون می‌تواند به اکثر تیم‌ها یک بازی روز را بدهد. در جام ملت های آفریقا سال گذشته سوم شد، بنابراین آنها می دانند چگونه در یک تورنمنت پیشرفت کنند. آنها در رده 43 جهان، 28 کمتر از سوئیس به قطر می‌رسند، که نشان‌دهنده کمی تفاوت بین دو تیم است، اما من فکر می‌کنم این فاصله آنقدرها که تیم‌های جیانی اینفانتینو فکر می‌کنند زیاد نیست.

بیایید به یک بازی مناسب امیدوار باشیم تا گروه G را به خوبی شروع کنیم.

شروع: 10 صبح به وقت گرینویچ

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

والنسیا: پایتخت هوشمند اروپا میزبان کنفرانس Smart Destinations است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آیا می دانستید که والنیکا پایتخت …