پلتفرم مدیریت سلامت Novi Health 5 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A جمع آوری می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Novi Health، یک شرکت فناوری سلامت و کلینیک تخصصی مستقر در سنگاپور، در دور سرمایه گذاری سری A که توسط Monk’s Hill Ventures رهبری می شود، 5 میلیون دلار به دست آورده است.

چکار میکند

این شرکت که در سال 2018 تأسیس شد، یک پلت فرم مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد که درمان های بالینی را با مداخلات رفتاری و سبک زندگی برای رسیدگی به شرایط مزمن ادغام می کند.

این دو محصول دیجیتال اصلی دارد: Novi Magnum و Novi Optimum Plus. اولی به افراد مبتلا به دیابت کمک می کند تا با استفاده از فناوری پایش مداوم گلوکز، همراه با مراقبت های پزشکی و آموزش رژیم غذایی و سبک زندگی، وضعیت خود را کنترل کنند. آ مطالعه نشان داد که این برنامه به شرکت کنندگان در کاهش 1% HbA1c و کاهش وزن تقریباً 6% در طی سه ماه کمک کرد.

در همین حال، دومی افرادی را هدف قرار می دهد که می خواهند وزن اضافی خود را کاهش دهند. همچنین برای دستیابی به کاهش وزن پایدار و سالم، درمان پزشکی را با مربیگری سلامت ادغام می کند.

این برای چه است

جدیدترین سرمایه‌های Novi Health برای استخدام افراد بیشتری برای تیم‌های فناوری، رشد و محصول و همچنین سرمایه‌گذاری در پلتفرم مبتنی بر فناوری آن استفاده می‌شود.

عکس فوری بازار

دیگر استارت آپ های سنگاپوری در فضای مدیریت بیماری های مزمن مانند MiyaHealth و HealthBeats نیز اخیراً سرمایه گذاری هایی را برای گسترش کسب و کار خود افزایش داده اند.

در اخبار دیگر، ConnectedHealth اخیراً یک برنامه مدیریت بیماری جدید را برای بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 راه اندازی کرده است. تماس گرفت SugoSure، یک سرویس مبتنی بر اشتراک ارائه می دهد که پشتیبانی سلامت دیجیتال، نظارت از راه دور و مربیگری سلامت را ارائه می دهد.

در رکورد

“رویکرد دیجیتال اول ما به ما امکان می دهد دسترسی و مقرون به صرفه بودن خدمات خود را افزایش دهیم و به ما فرصتی می دهد تا بر زندگی های بیشتری تأثیر بگذاریم. از زمان راه اندازی، مشتریان ما به پیشرفت های قابل توجهی در کنترل دیابت و کاهش وزن دست یافته اند و ما مشتاقانه منتظر ارائه راه حل های خود هستیم. سو آن تو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت نووی هلث، گفت که مخاطبان بیشتری دارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …