اسکات موریسون و دیگر محافظه کاران برای شنیدن جوردن پیترسون، جنگجوی فرهنگ ضد صحت سیاسی، جمع می شوند | سیاست استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هنگامی که نخست وزیر و رهبر اپوزیسیون در کباب مجلس برای آگاهی از سرطان پروستات شرکت کردند، یک حامی گوشت قرمز از نوع متفاوتی که داشت در اتاقی مملو از نمایندگان محافظه کار در چند متری صحبت می کرد.

جردن پترسون، روانشناس کانادایی و شخصیت اینترنتی، که تازه از توئیتر منع نشده بود، در زمان ناهار جمعیتی از سیاستمداران لیبرال، ملی و یک ملت را برای یک سخنرانی یک ساعته در مورد انرژی، آب و هوا و فرصت‌ها برای راست میانه سیاسی دعوت کرد.

او می‌خواست از فرصت استفاده کند و با رهبران سیاسی صحبت کند. او شخصیتی بحث برانگیز بوده است، من دقیقاً نمی دانم چرا گاهی اوقات.

پیترسون، که قبلاً استاد دانشگاه و روانشناس بالینی بود، با ویدیوهای یوتیوب در مورد خودسازی به شهرت رسید. او به تدریج به یک جنگجوی فرهنگ ضد درستی سیاسی تبدیل شد و از ضمایر جنسی ترجیحی برای افراد تراجنسیتی به عنوان تضعیف آزادی بیان و مبارزه علیه سیاست های هویتی انتقاد کرد.

پترسون می گوید که یک بحران مردانگی در بین مردان جوان وجود دارد. بازیگر اولیویا وایلد که می‌گفت شخصیتی را در یک فیلم اخیر بر اساس او ساخته است، ادعا کرد که او یک “قهرمان شبه روشنفکر برای جامعه “اینسل” است.

پیترسون پس از اشاره به نام مرده بازیگر الیوت پیج که تراجنسیتی است و گفت که پیج فقط سینه هایش را توسط یک پزشک جنایتکار برداشته بود، از توئیتر محروم شد. او بعداً در ویدئویی که به طور گسترده در فضای مجازی مورد تمسخر قرار گرفت، گفت که ترجیح می دهد بمیرد تا این توییت را حذف کند.

اخلاق گرایان را بیدار کنید. ما خواهیم دید که چه کسی چه کسی را لغو می کند،” پیترسون در این ویدئو گفت.

در سال 2018، پیترسون اعلام کرد که فقط «گوشت گاو و نمک و آب» می خورد. همین است و من هرگز تقلب نمی کنم.»

اما روز پنج‌شنبه خانه پارلمان بود، نه کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی، میزبان دیدگاه‌های پترسون. این رویداد، توقف کوتاهی در تور سخنرانی فعلی پترسون از استرالیا، به طور عمومی تبلیغ نشد، اما در میان گروه کوچکتری از سیاستمداران و کارکنان راستگرا پخش شد.

پترسون صبح پنجشنبه در توییتی نوشت: «امروز در کانبرا برای انتشار پیام نفرت انگیز خود از ایمان، بلوغ و مسئولیت شخصی در میان سیاستمداران استرالیایی».

دفتر کاناوان در یک دعوت به این رویداد که توسط آبان نیوز استرالیا مشاهده شد، گفت که “علاقه زیادی” به این رویداد وجود دارد. همچنین اشاره کرد که علیرغم برنامه ریزی برای زمان ناهار، ناهار ارائه نخواهد شد.

بسیاری از سیاستمداران برجسته از جمله اسکات موریسون، نخست وزیر سابق، سناتورهای بریجت مک کنزی و جاسینتا پرایس و ریتا پناهی مجری شبکه اسکای نیوز که در اتاق اصلی کمیسیون مجلس برگزار شد، برگزار شد.

موریسون و پترسون در داخل یک دفتر مجلس عکس گرفتند.

آبان نیوز استرالیا اجازه ورود به اتاق را نداشت، اما کسانی که در داخل بودند به ما می‌گویند که پترسون برای یک ساعت در مورد بحران انرژی و سیاست‌های آب و هوایی که به فقرا آسیب می‌زند و اینکه چگونه این یک فرصت بزرگ برای سیاستمداران راست میانه برای مبارزه برای طبقه کارگر بود، صحبت کرد.

کاناوان میزبانی امروز جردن پیترسون را یک امتیاز بزرگ خواند.

این سناتور در فیس بوک نوشت: «او رهبران سیاسی را تشویق کرد تا برای یک برنامه سیاست منسجم از انرژی ارزان، حفاظت از محیط زیست محلی، حفظ خانواده هسته ای به عنوان ایده آل و تشویق فرهنگ مسئولیت فردی مبارزه کنند.

“در جهانی که تحت سلطه آهنگ آژیر لذت فوری است، پیام جردن در مورد نیاز به نظم و فداکاری برای رسیدن به معنا و خوشبختی، در میلیون ها نفر طنین انداز شده است.”

مشخص است که نمایندگان پترسون در اوایل این هفته به کاناوان مراجعه کردند و به دنبال فرصتی برای سخنرانی در مجلس نمایندگان بودند.

کاناوان در صحبت با ABC ادعا کرد که پیترسون “بیش از هر مرد دیگری در این سیاره لغو شده است”.

او مدعی شد: “او استدلال های بسیار خوبی ارائه می دهد و حریفش نمی تواند با آنها بحث کند، آنها مبارزه می کنند، بنابراین سعی می کنند او را لغو کنند.”

این برای من بسیار مایه تاسف است. در جامعه ما، ما باید دیدگاه های مختلف را تشویق کنیم… ممکن است شما با آنها موافق نباشید، اما او ارزش شنیدن را دارد.”

سناتور یک ملت، پائولین هانسون، که در ردیف اول سخنرانی پیترسون قرار داشت، او را به خاطر صحبت درباره “هجوم چپ ها به سیستم های آموزشی غرب” تحسین کرد.

او در توییتی نوشت: «بسیاری از چیزهایی که شما گفتید، من برای دهه‌ها به نفع آن بحث می‌کردم.

اندرو هستی، نماینده لیبرال برای کنینگ، در اینستاگرام نوشت که از گوش دادن به سخنرانی پترسون لذت می برد.

«دموکراسی در مورد رقابت ایده هاست. لازم نیست با همه چیزهایی که مردم می گویند موافق باشید، اما باید برای گوش دادن آماده باشید.»

عکس، هستی و موریسون را نشان می‌دهد که در ردیف جلوی مراسم نشسته‌اند و در حالی که پیترسون به حضار خطاب می‌کند، نگاه می‌کنند، و در فاصله چند سانتی‌متری از آن جفت ایستاده‌اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …