یک پرس و جو ساده قیمت بیمه ماشین سوئینتون من را تا 980 پوند افزایش داد | بیمه ماشین

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هزینه بیمه ماشین من در سال گذشته 420 پوند بود. قیمت تمدید من 980 پوند بود. وقتی این را جویا شدم، ارائه‌دهنده من، سوئینتون، به من اطلاع داد که در سپتامبر 2021 درگیر تصادف چند وسیله نقلیه شده‌ام و پاداش بدون ادعای خود را از دست داده‌ام. در واقع، من فقط تماس گرفته بودم تا بپرسم که آیا سیاست من آسیب های مکانیکی را بعد از ریختن روغن موتور بیش از حد به ماشینم پوشش می دهد یا خیر. چون اینطور نبود، من ادعایی نداشتم.

پذیره نویس این موضوع را به صورت تلفنی و دو بار به صورت کتبی تأیید کرد که سوئینتون در ابتدا از پذیرش آن خودداری کرد. در نهایت سوابق خود را اصلاح کرد، اما به من گفتند که به دلیل آن استعلام باید هزینه اضافی بپردازم. بنابراین، بیمه خودرو را با ارائه‌دهنده جدیدی گرفتم، که بعداً با من تماس گرفت تا اعلام کند که بیمه نامه من به دلیل ادعای خطای آشکار از سپتامبر 2021 لغو خواهد شد.

به نظر می رسد حادثه سوئینتون در پایگاه مرکزی دفتر بیمه موتور (MIB) ثبت شده است. چه می توانم بکنم؟
AB، واتون، نورفولک

به طور مضحکی، به نظر می رسد که شما بهای یک فرم وب نامناسب و یک عامل بی سرنخ را پرداخته اید. سوینتون به من می‌گوید که هیچ گزینه‌ای در فرم حادثه پذیره‌نویس برای ثبت اضافه بار روغن موتور وجود ندارد، بنابراین یک مامور، به‌دلیل اینکه می‌خواهد جعبه بهتری برای تیک زدن داشته باشد، شما را به‌عنوان یک حادثه رانندگی جاده‌ای پایین می‌آورد. سپس این به طور مناسب در صرافی مطالبات و پذیره نویسی، یک پایگاه داده مرکزی که توسط MIB اداره می شود، ثبت شد که همه حوادث بیمه را ثبت می کند. اکنون پایگاه داده اصلاح شده است و شما عذرخواهی و سرقفلی دریافت کرده اید.

و به اشتراک گذاشتن راز … مراقبت عالی از مشتری

متوجه شدیم که یکی از ملحفه های ما که 18 ماه پیش از فروشگاه کتانی مخفی خریداری شده بود، سوراخ کوچکی ایجاد کرده بود. همسرم در مورد آن روز یکشنبه به شرکت ایمیل زد، زیرا به نظر می‌رسید که این موضوع یک نقص در مطالب است. بلافاصله صبح دوشنبه با او تماس گرفت تا عذرخواهی کند و ترتیب تعویض رایگان را داد. دو روز بعد با یک یادداشت دست نویس رسید.
جنرال موتورز، لندن

ایمیل your.problems@observer.co.uk. آدرس و شماره تلفن را وارد کنید. ارسال و انتشار تابع شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهادت روپرت مرداک در پرونده افترا با دستگاه رای گیری Dominion | روپرت مرداک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دادخواست تهمت ادعا می …