زوج متهم به قتل نوزاد در پارک کاروان کوئینزلند | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک مرد و یک زن به قتل پسر پنج هفته ای متهم شده اند که پس از پیدا شدن جراحات داخلی “ناراحت کننده” در پارک کاروان کوئینزلند جان خود را از دست دادند.

پلیس گفت که امدادگران در 14 ژوئن سال گذشته به گزارش‌هایی مبنی بر عدم واکنش نوزاد در پارک در دیزی هیل، در جنوب بریزبن، پاسخ دادند.

کودک به بیمارستان لوگان منتقل شد و در آن شب اعلام شد که او مرده است.

پلیس یک مرد 44 ساله استریتون و یک زن 36 ساله زیلمر را پس از 17 ماه تحقیق در مورد مرگ دستگیر کرد.

بازرس کارآگاه مارک وایت گفت که نوزاد پس از جراحات ناشی از “نیروی قابل توجه” که ناشی از تصادف نبوده، جان خود را از دست داده است.

وی روز پنجشنبه گفت: تنها چیزی که می توانم بگویم این است که معاینه پزشکی کودک آسیب های داخلی قابل توجهی را نشان داد. من در واقع وارد جزئیات نمی شوم، این بسیار ناراحت کننده است.

اما کاملاً مشخص بود، همانطور که در پایان آن فرآیند معاینه پزشکی، علت مرگ چیست.

وایت گفت که بررسی قتل ادعایی این پسر برای همکارانش چالش برانگیز بوده است «گوش دادن، خواندن این اطلاعات و صحبت با مردم در مورد آن».

این مرد و زن قرار است روز پنجشنبه در دادگاه قضایی Beenleigh حاضر شوند.

وایت گفت که پرونده همچنان مفتوح است و از هر شاهد یا افرادی که در آن زمان از پارک کاروان بازدید کرده یا در آن زندگی می کردند، خواست با پلیس تماس بگیرند.

او گفت: «پارک‌های کاروان افرادی هستند که می‌آیند و می‌روند… شاید به‌عنوان یک ساکن، اما شاید هم به دیدار دوستانشان.

“اگر کسی ممکن است در آنجا بوده باشد و ما در آن زمان از آن مطلع نبودیم، اگر می تواند جلو بیاید، یا ممکن است کسی این دو نفر را بشناسد و ممکن است با آنها صحبت کرده باشد، ما واقعا علاقه مند خواهیم بود که ببینید این مکالمات ممکن است شامل چه چیزی باشد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: اروپا باید در زمستان امسال صد هزار پناهنده اوکراینی را آماده کند.

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس شورای پناهندگان نروژ (NRC) در …