شرکت فناوری سلامت CardieX شرکت حسگرهای قلبی عروقی Blumio را خریداری کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت فناوری سلامت در فهرست ASX، CardieX اعلام کرد که Blumio، Inc. مستقر در سیلیکون ولی، توسعه دهنده الگوریتم‌های حسگرهای قلبی عروقی و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده‌ها را خریداری کرده است.

CardieX بر فشار خون بالا، سلامت قلب و عروق و سایر اختلالات سلامت شریانی تمرکز دارد، در حالی که Blumio فناوری‌های حسگر پوشیدنی را توسعه می‌دهد که بر ثبت داده‌های قلبی عروقی، از جمله اندازه‌گیری فشار خون متمرکز است.

این خرید به دنبال یک همکاری سه ساله بین این شرکت ها انجام شد که مشخص کرد فناوری حسگر Blumio با شرکت تابعه CardieX ATCOR سازگار است. فناوری شریانی SphygmoCor که شکل موج فشار آئورت مرکزی را اندازه گیری می کند.

CardieX همچنین از دارایی های Blumio برای بهبود پلتفرم تجزیه و تحلیل سلامت Arty Heart خود در CONNEQT Pulse و دستگاه های CONNEQT Band خود استفاده خواهد کرد.

Blumio مجموعه‌ای از قابلیت‌ها را در توسعه حسگرهای پوشیدنی، پردازش سیگنال و تخصص تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ ارائه می‌کند که برای هر دو برند ATCOR و CONNEQT، به‌ویژه در رابطه با فعالیت‌های توسعه مداوم پیرامون باند CONNEQT ما سودمند خواهد بود. این خرید یک توسعه طبیعی است. کریگ کوپر، مدیرعامل گروه CardieX در بیانیه‌ای گفت: راه‌حل‌های اصلی ما که یک اکوسیستم جامع از ویژگی‌های سلامت و تندرستی منحصربه‌فرد با تمرکز بر سلامت قلب ارائه می‌کنند.

روند بزرگتر

CardieX Blumio را به گروه شرکت های خود اضافه می کند فناوری های مراقبت های بهداشتی ثبت شده

در ماه مارس، CardieX و شرکت پوشیدنی مجهز به هوش مصنوعی، Mobvoi، Inc. راه اندازی خود را اعلام کرد. TicWatch GTH Pro، که از جنبه‌های فناوری نظارت بر سلامت قلب ATCOR SphygmoCor بهره می‌برد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پادشاه سابق اسپانیا در پرونده آزار و اذیت عاشق سابقش در بریتانیا برنده تجدید نظر شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، خوان کارلوس، پادشاه اسبق اسپانیا روز …