پرتغال سعی می کند رونالدو را کنار بگذارد و تمرکز خود را به غنا تغییر دهد | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

افارناندو سانتوس گونه هایش را پف کرد، کف دستش را روی صورتش کشید و هزاران کلمه را با یک بیان کمی اغراق آمیز گفت. برونو فرناندز در سمت چپ خود در حال طرح سوال دیگری در مورد طوفانی که کریستیانو رونالدو بدون باشگاه را احاطه کرده بود، این بار به این فکر می کرد که آیا منچستریونایتد ممکن است با از سرگیری فوتبال داخلی نیز همین احساس را داشته باشد. فرناندز مانند چند مورد قبلی با آن برخورد کرد: جدایی هم تیمی او یک مسئله شخصی بود، موضوعی که قابل احترام بود و بعد از همه چیز هیچ چیز برای همیشه دوام نمی آورد.

حرف آخر در این مورد؟ تقریباً مطمئناً اینطور نبود که سانتوس، که به مراتب بیشتر به تقویت تهدید حریفان روز پنجشنبه علاقه داشت، غنا، زمانی که نوبت او برای پاسخ دادن رسید، کاملاً می دانست. اما این مربی کهنه کار اهمیت دویدن قوی را به عنوان حداقل قدردانی می‌کند و تلاش می‌کرد تا تأثیر سریال ماندگار سوپراستار خود را به حداقل برساند.

او گفت: «حتی در مورد آن صحبتی نشده است. گفت و گو در هیچ لحظه ای مطرح نشده است، نه تنها از او. اگر بازیکنان تنها در اتاق خود در این مورد صحبت می کنند، نمی توانم بگویم. آنها می توانند آنچه را که می خواهند انجام دهند، اما نکته مهم این است که کاملاً متمرکز و واقع بینانه در مورد چالش هایی که با آن روبرو هستند، هستند.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

با توجه به این حرف، وظیفه ای که در دست دارد، افکار پرتغال را به شدت درگیر خواهد کرد. سانتوس هشت سال است که در این سمت است، اما درخشش خیره کننده، اگر اغلب ضعیف است، در یورو 2016 مدت هاست که کم رنگ شده است. پرتغال در یک هشتم نهایی روسیه 2018 و یورو 2020 متوقف شد. آنها پس از باخت در خانه مقابل صربستان برای رسیدن به قطر به دو بازی پلی آف نیاز داشتند و با توجه به ثروتی که سانتوس در اختیار دارد، این بار عملکرد ضعیف مشابهی غیرقابل تصور است.

سانتوس که نمی‌توانست خودش را از باتلاق رونالدو دور کند، مقایسه‌ای سرسام‌آور با تیم چهار سال پیش پرتغال انجام داد، تیمی که به گفته او از تعداد بازیکنان بدون قراردادی که در مورد استخدام آینده مذاکره می‌کردند، ناآرام بودند. ده بازیکن او در آن سال به باشگاه‌ها نقل مکان کردند. او پیشنهاد کرد که “تمرکز را تغییر داد”، اما هدف او این بود که این بار هیچ اتفاقی از این قبیل رخ نداده است. او گفت که پرتغال به اندازه سال‌های گذشته یک واحد یکپارچه است.

حالا آنها باید آن را نشان دهند و این سوال که اگر زحمات رونالدو در خارج از زمین کنار گذاشته شده است، این است که آیا آنها نیز باید از او در زمین دور شوند. بلندپروازانه است که از یک بازیکن 37 ساله بخواهیم در بهترین زمان کل مسابقات را رهبری کند، آیا قصد دارید سرعت بالایی را از جلو تنظیم کنید یا همانطور که سانتوس به طور سنتی ترجیح می داد، در زمان استراحت به جلو حرکت کنید. . این دو برابر است زمانی که او تا حد زیادی در تمام فصل به بازی های کوتاه محدود شده است و این احساس وجود دارد که، چه در شکست یا یک شیب متقاعد کننده در شکوه، این سالی خواهد بود که پرتغال در نهایت باید ادامه دهد.

آنها عمق این کار را دارند: آندره سیلوا به یک مهاجم شایسته بوندسلیگا تبدیل شده است و نیرنگ های برناردو سیلوا به تبلیغات کمی نیاز دارند. به نظر می رسد این تورنمنتی است که قاطعانه رافائل لئو را به آگاهی جهانی سوق می دهد و ژائو فلیکس، اگرچه با اتلتیکو مادرید مبارزه می کند، باید بتواند در مقابل اکثر خط دفاعی بین المللی یونجه ایجاد کند. در همین حال، فرناندز در بهره‌برداری از جنبش پیشنهادی این گروه چهارجانبه پیشرفت می‌کند و سانتوس ممکن است امیدهای پرتغال برای پیشبرد دوردست را به کشف تعادل قابل اجرا در حمله بیابد.

کریستیانو رونالدو

در واقع، آنها با رونالدو جلو و مرکز بازی را آغاز خواهند کرد، اما شنیدن تغییری که سانتوس و فرناندز در بازی های اولیه گروهی دیده بودند، شگفت انگیز بود. آنها از تماشای نیمه اول مراکش مقابل کرواسی تازه بودند. یک بازی متوسط ​​که با این وجود با سرعت عادلانه ای انجام شد و آنها به این نکته اشاره کردند که یک تورنمنت در میانه فصل به این معنی است که بازیکنان آماده تر، تیزبین هستند و به اندازه پایان یک رقابت داخلی خسته نیستند. آنها به موازات مسابقات قهرمانی اروپا در تابستان گذشته انجام دادند و گفتند که بازی های اولیه در آن زمان به طور قابل توجهی کم اهمیت تر بود.

آیا این به رونالدو فشار می‌آورد تا به سرعت ادامه دهد؟ پرتغال مطمئناً باید نمایش های ناهماهنگ خود در مرحله گروهی را نسبت به سال گذشته بهتر کند، زمانی که با پیروزی مقابل مجارستان در رده سوم قرار گرفت. این بار چنین بازگشتی در دسترس نیست: اروگوئه آنها را برای مقام اول در گروه H نزدیک خواهد کرد و نمایش ضعیف مقابل غنا که سرعت انتقالش توسط سانتوس مورد توجه قرار گرفت، ادعای آنها را برای دو تیم برتر به خطر می اندازد.

سپس دوباره، ممکن است همه چیز به همان اندازه در جهت جذاب تری حرکت کند. از سانتوس پرسیده شد که آیا پرتغال می تواند تمام راه را طی کند. او گفت: “من چنین رویایی دارم و همه بازیکنانم در آن سهیم هستند.” ما یک چشم انداز داریم و معتقدم که ظرفیت مبارزه را داریم. ما واقع بین هستیم اما همچنین بسیار امیدوار و مطمئن هستیم و می دانیم که تیم با کیفیت بالایی داریم.

از فرناندز در مورد این کلیپ پرسیده شد که پس از پیوستن به تیم، از رونالدو استقبال کوتاهی کرد. رونالدو دیر رسیدن او را مسخره کرده بود و فرناندز گفت که این چیز مهمی نیست: او به دلیل تاخیر در پرواز گیج شده بود و جنبه خنده دار را ندیده بود. فرناندز گفت: “او می توانست بخندد، من نمی توانستم.”

یک شروع سریع مقابل غنا برای بهبود روحیه جمعی آنها لازم است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: پهپاد به انبار نفت روسیه حمله کرد، مسکو کیف را به “تروریسم هسته ای” در زاپوریژژیا متهم کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، 1. یک روز پس از حمله …