هالفوردز بازنشستگان را برای استخدام 1000 نقش هدف قرار می دهد | هالفوردز

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هالفوردز تلاشی را برای پر کردن 1000 نقش تکنسین در 12 ماه آینده با هدف قرار دادن تعداد بیشتری از افراد زن و بازنشسته آغاز کرده است، زیرا بازار کار فشرده بریتانیا کارفرمایان را وادار می‌کند تا استراتژی‌های استخدام جدیدی را بیاندیشند.

با اعلام نصف شدن سود میان دوره ای به دلیل کاهش مخارج اختیاری مشتریان در بحبوحه بحران هزینه های زندگی، این خرده فروش اتومبیلرانی و دوچرخه سواری هشدار داد که نتایج کل سال آن پایین تر از انتظارات خواهد بود.

با این حال، این سازمان اعلام کرد که فشارهای تورمی همچنین باعث افزایش عضویت در باشگاه وفاداری به اتومبیلرانی از سوی رانندگانی شده است که مایل به پوشش هزینه های سرسام آور راه اندازی خودرو هستند.

گراهام استاپلتون، مدیر اجرایی آن، گفت: «برای کمک به برآورده کردن این تقاضا، امروز در حال راه‌اندازی یک طرح استخدام برای پر کردن 1000 نقش تکنسین جدید خودرو در 12 ماه آینده هستیم. به ویژه، ما امیدواریم که بازنشستگان را دوباره به نیروی کار جذب کنیم و همچنین تعداد زنان در نقش‌های تکنسین را افزایش دهیم.»

صنایع در سراسر بریتانیا با کمبود نیروی کار مواجه هستند، به طوری که نرخ بیکاری در اکتبر به پایین ترین سطح خود از سال 1974 رسیده است، تعداد زیادی نیروی کار را به دلیل بازنشستگی زودهنگام و بیماری طولانی مدت ترک می کنند، به علاوه تاثیر سطوح پایین مهاجرت پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا.

هالفوردز، بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات رانندگی در بریتانیا، با بیش از 600 گاراژ و تقریباً 700 ون، در نتایج میان‌دوره‌ای خود، سود زیربنایی قبل از مالیات را 29 میلیون پوند برای شش ماه منتهی به 30 سپتامبر گزارش کرد که نسبت به 57.9 میلیون پوند سال قبل کاهش یافته است.

درآمدها در نیمه اول 10.2 درصد افزایش یافت و به 765.7 میلیون پوند رسید که عمدتاً توسط بخش Autocentres از تجارت که با خدمات خودرو و MOT سر و کار دارد هدایت می شد. با این حال، فروش‌های خرده‌فروشی مشابه آن در سال 6 درصد کمتر بود و مصرف‌کنندگان روی دوچرخه‌ها خرج کردند.

هالفوردز گفت که از نیمه اول “معاملات انعطاف‌پذیر در دسته‌های بیشتر مبتنی بر نیاز وجود داشت، اما در حوزه‌های اختیاری‌تر نرم‌افزاری وجود داشت”.

وی افزود: «پیش‌بینی اعتماد مصرف‌کننده برای باقی‌مانده سال‌های 2022-2023 چالش‌برانگیز است، اما ما انتظار نداریم که چالش‌هایی که کسب‌وکارها با آن مواجه هستند به زودی از بین بروند.»

این گروه در حال حاضر انتظار دارد که سود سالیانه قبل از مالیات در پایین ترین حد از راهنمای قبلی خود بین 65 تا 75 میلیون پوند باشد.

مت بریتزمن، تحلیلگر سهام در Hargreaves Lansdown، می‌گوید: «تصمیم هالفوردز برای تمرکز بر ایجاد جریان درآمد خدمات قابل‌اعتمادتر خود نمی‌توانست به این زودی‌ها اتخاذ شود، زیرا مصرف‌کنندگانی که با فشار هزینه‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند از هزینه‌های اختیاری‌تر دور می‌شوند.

این روند به‌ویژه در بخش دوچرخه‌سواری هلفوردز که زمانی پررونق بود، قابل مشاهده است، جایی که فروش پس از رونق همه‌گیری به زمین بازمی‌گردد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ماتیا بینوتو، مدیر تیم فراری پس از فصل اشتباهات استعفا داد | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، ماتیا بینوتو از سمت مدیر تیم …