مظنون تیراندازی کلرادو اسپرینگز برای اولین بار در دادگاه حاضر شد | کلرادو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مرد مسلحی که در تیراندازی مرگبار به پنج نفر در کلوپ شبانه کلرادو اسپرینگز با اتهامات احتمالی جنایت نفرت روبه‌رو بود، قرار بود روز چهارشنبه پس از مرخص شدن از بیمارستان برای اولین بار از زندان در دادگاه حاضر شود.

اندرسون لی آلدریچ، 22 ساله، که شنبه شب توسط مشتریان باشگاه کیو مورد ضرب و شتم قرار گرفت، قرار بود از طریق ویدئو ظاهر شود. انگیزه آن در دست بررسی بود اما مقامات گفتند که آلدریچ با اتهامات احتمالی قتل و جنایت نفرت مواجه است.

اتهامات مربوط به جرایم ناشی از نفرت مستلزم این است که ثابت شود که تیرانداز با انگیزه سوگیری، مانند گرایش جنسی یا هویت جنسی واقعی یا درک شده قربانیان، انجام شده است. اتهامات علیه آلدریچ هنوز رسمی نیست. وکالت مظنون توسط جوزف آرچامبل، معاون ارشد دادگاه در دفتر وکیل عمومی ایالتی است. وکلای دفتر در مورد پرونده ها به رسانه ها اظهار نظر نمی کنند.

وکلای مدافع اواخر روز سه شنبه گفتند مظنون غیر دودویی بود. پرونده های دادگاه استاندارد ارسال شده توسط تیم دفاعی به مظنون به عنوان “Mx Aldrich” اشاره می کند و پاورقی ها تاکید می کنند که آلدریچ غیر دودویی است و از ضمایر آنها استفاده می کند. این پیشنهادات به موضوعاتی مانند باز کردن مهر و موم اسناد و جمع آوری شواهد می پردازد، نه هویت آلدریچ. هیچ توضیحی در کار نبود.

نام آلدریچ بیش از شش سال پیش، پس از ارائه یک دادخواست قانونی در تگزاس به منظور “محافظت از خود” در برابر پدری با سابقه جنایی از جمله خشونت خانگی علیه مادر آلدریچ تغییر کرد.

آلدریچ تا سال 2016 با نام نیکلاس فرانکلین برینک شناخته می شد. سوابق دادگاه نشان می دهد که هفته ها قبل از 16 سالگی، آلدریچ از دادگاه تگزاس تقاضای تغییر نام کرد. دادخواستی از طرف برینک توسط پدربزرگ و مادربزرگ که قیم قانونی بودند ارائه شد.

«مینور می‌خواهد از خود و آینده‌اش در برابر هرگونه ارتباط با پدر تولد و سابقه جنایی‌اش محافظت کند. پدر برای چندین سال هیچ تماسی با افراد نابالغ نداشته است.

سوابق دادگاه ایالتی و فدرال نشان می دهد که پدر مظنون یک مبارز هنرهای رزمی مختلط و مجری پورنوگرافی است که سابقه جنایی گسترده ای دارد، از جمله محکومیت های زیادی علیه مادر فرد مهاجم، لورا ووپل، قبل و بعد از تولد مظنون.

در سال 2002، یک محکومیت بزه‌کاری در کالیفرنیا منجر به یک دستور حفاظتی شد که پدر، آرون اف برینک، را از تماس با مظنون یا Voepel منع کرد مگر از طریق یک وکیل، اما بعداً برای اجازه ملاقات تحت نظارت با کودک اصلاح شد.

این پدر همچنین به دلیل واردات ماری جوانا به دو سال و نیم حبس محکوم شد و طبق اسناد عمومی در حین آزادی تحت نظارت شرایط خود را با مثبت بودن آزمایش استروئیدهای غیرقانونی زیر پا گذاشت. برینک برای اظهار نظر در روز سه شنبه امکان پذیر نیست.

درخواست آلدریچ برای تغییر نام چند ماه پس از اینکه ظاهراً مورد هدف قلدری آنلاین قرار گرفت، انجام شد. وب سایتی که در ژوئن 2015 به نوجوانی به نام نیک برینک حمله کرده بود، نشان می دهد که این نوجوان ممکن است در دبیرستان مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد. این پست شامل عکس‌هایی شبیه به عکس‌های مظنون تیراندازی بود و برینک را به دلیل وزن، بی پولی و علاقه به کارتون‌های چینی مورد تمسخر قرار می‌داد. علاوه بر این، یک حساب کاربری یوتیوب به نام برینک باز شد که شامل انیمیشنی با عنوان «آزار همجنس‌بازان آسیایی می‌شود». تغییر نام و قلدری اولین بار توسط واشنگتن پست گزارش شد.

اسناد دادگاه مبنی بر دستگیری آلدریچ به درخواست دادستان مهر و موم شد. پلیس گفت که آلدریچ در زندان شهرستان ال پاسو نگهداری می شود.

دادستان منطقه، مایکل آلن، خاطرنشان کرد که اتهامات قتل دارای شدیدترین مجازات – حبس ابد – خواهد بود، در حالی که جرایم جانبداری واجد شرایط مشروط هستند. او همچنین گفت مهم است که نشان داده شود جرایم با انگیزه سوگیری قابل تحمل نیست.

آلدریچ سال گذشته پس از اینکه Voepel گزارش داد که فرزندش او را با بمب دست ساز و سایر سلاح ها تهدید کرده است، دستگیر شد. ویدیوی زنگ در که توسط آسوشیتدپرس به دست آمده است، آلدریچ را نشان می‌دهد که در روز تهدید بمب‌گذاری در سال 2021 با یک کیسه بزرگ مشکی به درب ورودی Voepel می‌رسد و به او می‌گوید که پلیس در نزدیکی است و می‌گوید: «این جایی است که من ایستاده‌ام. امروز میمیرم.»

مقامات در آن زمان گفتند هیچ ماده منفجره ای پیدا نشد، اما طرفداران کنترل اسلحه پرسیده اند که چرا پلیس از قوانین “پرچم قرمز” کلرادو برای توقیف سلاح هایی که ووپل می گوید فرزندش داشته است استفاده نکرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کولو توره با قراردادی سه و نیم ساله به عنوان سرمربی جدید ویگان منصوب شد | ویگان اتلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کولو توره به عنوان سرمربی جدید …