گزارش شده است که آریزونا کاردینالز دستیار مربی کوگلر را به دلیل ادعای دست زدن اخراج می کند | کاردینال های آریزونا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کاردینال های آریزونا مربی خط حمله و هماهنگ کننده بازی شان کوگلر را اخراج کردند.

کاردینال ها اخراج کوگلر را تایید نکرده اند اما این مربی دیگر در سایت این تیم در روز سه شنبه ذکر نشده است. مربی کلیف کینگزبری به The Arizona Republic گفت که کوگلر به دلیل اتفاقی که یکشنبه شب در مکزیکو سیتی رخ داد، یک روز قبل از باخت 38-10 تیم مقابل سان فرانسیسکو 49رز در ورزشگاه آزتکا، اخراج شد.

ESPN گزارش داد که کوگلر پس از اینکه یک زن را در روز یکشنبه در مکزیکو سیتی کتک زد، اخراج شد.

کینگزبری روز سه‌شنبه به جمهوری آریزونا گفت: «هر زمانی که شما به این روش کارمندان خود را تغییر می‌دهید، چالش برانگیز است، و من فقط آن را کنار می‌گذارم». کینگزبری گفت که کوگلر صبح دوشنبه قبل از بازی به خانه فرستاده شد. مربی در مورد علت اخراج توضیح بیشتری نداد.

کوگلر 56 ساله از سال 2019 در کادر فنی کینگزبری حضور داشت و از سال 2013 تا 2017 سرمربی UTEP بود. کوگلر دومین عضو کادر مربیگری کاردینال ها است که در این فصل با نظم و انضباط روبرو می شود. جیمز ساکسون، مربی تیم دونده، پس از متهم شدن به دو مورد اتهامات وارده، به مرخصی اداری منتقل شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اشاره به شورش محافظه‌کاران در ممنوعیت مزرعه بادی خشکی که منجر به دور برگشتی می‌شود | قدرت باد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیران در روزهای آینده در …