کارگران پست سلطنتی پس از رد پیشنهاد دستمزد قبل از کریسمس اعتصاب خود را آغاز می کنند | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اعتصابات کارکنان پست در حوالی جمعه سیاه و در آستانه کریسمس پس از رد پیشنهاد دستمزدی که رویال میل اعلام کرد نهایی بود توسط اتحادیه آنها ادامه خواهد یافت.

اعضای اتحادیه کارگران ارتباطات (CWU) به مدت 48 ساعت در روزهای پنجشنبه و جمعه و 30 نوامبر و 1 دسامبر اعتصاب خواهند کرد و همچنین در روزهای 9، 11، 14، 15 و 23 دسامبر و در شب کریسمس به صورت تک روز فعالیت خواهند داشت. .

رویال میل گفت که پیشنهادی به CWU با “پیشرفت های گسترده” ارائه کرده است، از جمله قرارداد افزایش دستمزد تا 9 درصد در مدت 18 ماه، پیشنهاد ایجاد یک طرح سهم سود جدید برای کارمندان و سخاوتمندانه تر کردن شرایط اخراج داوطلبانه.

دبیر کل CWU، دیو وارد، گفت: «ما ناامید هستیم که به جای دستیابی به مصالحه برای جلوگیری از اختلال بزرگ، رویال میل چنین استراتژی تهاجمی را دنبال کرده است.

ما نمی پذیریم که 115000 کارگر پست سلطنتی – افرادی که ما را در طول همه گیری همه گیر در ارتباط نگه داشتند و میلیون ها سود برای روسا و سهامداران به دست آوردند – چنین ضربه مخربی به معیشت خود وارد کنند.

«این پیشنهادات پایان پست سلطنتی را که ما می‌شناسیم، و تنزل آن از یک نهاد ملی به یک شرکت اقتصادی غیرقابل اعتماد به سبک اوبر نشان می‌دهد… ما از همه مردم می‌خواهیم که در کنار پست‌های خود بایستند و از آنها حمایت کنند. قبل از.”

سیمون تامپسون، مدیر اجرایی رویال میل، گفت: «مذاکرات به مدت هفت ماه به طول انجامید و ما پیشرفت‌های زیادی و دو پیشنهاد پرداخت کردیم، که اکنون شاهد افزایش 9 درصدی دستمزد طی 18 ماه در کنار بسیاری از پیشرفت‌های دیگر خواهیم بود. این بهترین و آخرین پیشنهاد ماست.

«مذاکرات شامل دادن و گرفتن است، اما به نظر می رسد که رویکرد CWU فقط گرفتن است. ما می‌خواهیم به یک توافق برسیم، اما زمان برای CWU برای تغییر موضع و اجتناب از اقدامات اعتصابی آسیب‌رسان بعدی در حال اتمام است.

اعتصابات تاکنون 100 میلیون پوند به زیان رویال میل تا کنون در سال جاری اضافه کرده است. در یک شرکت زیان ده مادی، با هر روز اعتصاب اضافی، ما با انتخاب دشواری روبرو هستیم که آیا پول خود را صرف حقوق و حمایت از مشاغل کنیم یا برای هزینه اعتصابات.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …