ریحان احمد جوانترین مرد تاریخ کریکت مردان انگلیس می شود | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ریحان احمد می‌تواند جوان‌ترین بازیکن کریکت تست مردان انگلیس شود، پس از اینکه پاپ اسپینر نوجوان لسترشایر برای تور ماه آینده پاکستان به تیم اضافه شد.

احمد با 18 سال و 103 روز سن، در صورت انتخاب در سری سه مسابقه ای که در اول دسامبر در راولپندی آغاز می شود، رکوردی را که برایان کلوز در اختیار داشت (18 سال و 149 روز در برابر نیوزیلند در سال 1949) شکسته و به اولین انگلیسی لستر شایر تبدیل می شود. بازیکن از زمان جیمز تیلور در سال 2011.

این فراخوان بعد از روز اول تدارکات سه روزه انگلیس مقابل شیرها در ابوظبی اعلام شد که بن استوکس و برندون مک کالوم، کاپیتان و سرمربی، به ترتیب با ارقام 8 اور احمد، هیچ کدام برای 73 به عنوان بازیکن ناامید نشدند. بازیکنان ارشد از 79 اور 79 امتیاز سرگیجه آور 501 را به دست آوردند.

مک کالوم که این خبر را در چای به احمد گفت: «ما می دانیم که او مقاله تمام شده نیست و پتانسیل خامی دارد. اما بن، من و بقیه مربیان از نحوه برخورد او با بازی خود خوشمان می آید. تجربه حضور در تیم در پاکستان برای او بسیار مفید خواهد بود و او به ترکیب تیم ما خواهد افزود.”

احمد بدون شک بر اساس پتانسیل انتخاب شده است، زیرا تنها سه بازی درجه یک انجام داده است. تابستان او حداقل با مدی دلگرم‌کننده به پایان رسید و در طول تساوی مقابل دربی‌شایر در گریس رود، هم یک قرن اول کلاس اول (122 توپ از 113 توپ) و هم یک بازی پنج ویکت (پنج در مقابل 114 از 28.2 اور) را داشت.

ملی پوش زیر 19 ساله های انگلیس که قبلاً علاقه زیادی به پیست Twenty20 جلب کرده است، یک گزینه اضافی برای استوکس ارائه خواهد کرد. قبل از فراخوانی، جک لیچ تنها اسپینر خط مقدم در مهمانی تور بود، که توسط دو بازیکن بدون کلاه در بازی‌های ویل جکس و لیام لیوینگستون حمایت می‌شد.

علاوه بر اخبار احمد، اولی پوپ با گلزنی 146 از 120 توپ، گل 96 از بازکننده برای زک کرولی و جکس که 84 توپ از 48 توپ را به ثمر رساند، بازی گرم کردن انگلیس در مجموعه شیخ زاید بازگشت دلگرم کننده ای را برای جوفرا آرچر پس از بازی به نمایش گذاشت. محرومیت 18 ماهه بولر سریع با مصدومیت.

آرچر پس از بهبودی از شکستگی‌های استرسی در آرنج و کمر، اعتقاد بر این است که در جریان بازی ODI انگلستان در ژانویه آینده در آفریقای جنوبی بازگشتی را هدف قرار داده است و هشت اور را ارسال کرده است، هیچ کدام برای 38 بازی در اولین دور برگشتی.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …