نظرسنجی نشان می‌دهد از هر 10 دانش‌آموز در انگلیس 9 نفر نگران هزینه زندگی هستند | دانش آموزان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس نظرسنجی دفتر آمار ملی، نیمی از دانش‌آموزان در انگلیس با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند، به طوری که یک چهارم آن‌ها بدهی‌های اضافی می‌گیرند و از هر 10 سه نفر از سخنرانی‌ها و آموزش‌ها صرف نظر می‌کنند تا هزینه‌ها را کاهش دهند.

بیش از 9 نفر از هر 10 دانش آموز (91٪) که در این نظرسنجی شرکت کردند، گفتند که نگران هزینه زندگی هستند و 45٪ گفتند که سلامت روانی آنها در طول ترم پاییز بدتر شده است.

در میان هشدارها مبنی بر اینکه دانش‌آموزان در معرض فراموشی قربانیان بحران هزینه‌های زندگی هستند، تقریباً یک نفر از پنج نفر از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفتند که به تعویق گرفتن مدرک خود تا سال آینده فکر کرده‌اند.

تقریباً دو سوم (62%) خرید مواد غذایی را کاهش داده اند، تقریباً از هر پنج نفر (38%) دو نفر استفاده از گاز و برق را کاهش داده اند تا هزینه ها را کاهش دهند و بیش از نیمی (52%) مجبور به صرفه جویی شده اند. برای کنار آمدن

بیش از سه چهارم (77٪) گفتند نگران هستند که این بحران بر میزان موفقیت آنها در مدرک تحصیلی آنها تأثیر بگذارد. چهار نفر از هر 10 نفر (40٪) گفتند که برای صرفه جویی در هزینه ها به جای رفتن به دانشگاه، بیشتر در خانه مطالعه می کنند و از هر پنج نفر (21٪) یک نفر در صورت امکان از راه دور در سخنرانی ها شرکت می کند.

گرافیک

تیم گیبس، از ONS، می‌گوید: «این یافته‌ها مانند بیشتر بزرگسالانی که مورد بررسی قرار داده‌ایم، نشان می‌دهد که بیشتر دانشجویان در آموزش عالی تأثیر افزایش هزینه‌های زندگی را تجربه می‌کنند. با این حال، برای برخی ممکن است این امر بر تجربه تحصیلی آنها نیز تأثیر بگذارد، برخی از آنها جنبه های غیر اجباری دوره خود را کاهش می دهند تا در هزینه خود صرفه جویی کنند و گزینه های دیگری مانند تعلیق تحصیل خود را در نظر بگیرند.

این نظرسنجی که 4201 پاسخ را از دانشجویان عمدتاً کارشناسی در طیف وسیعی از دانشگاه‌های انگلستان جلب کرد، نشان داد که 29 درصد برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، شرکت در سخنرانی‌ها و آموزش‌های غیر اجباری را انتخاب نمی‌کنند، در حالی که 31 درصد از سفرهای میدانی و کنفرانس‌ها اجتناب می‌کنند تا هزینه‌ها را کاهش دهند. .

تقریباً یک نفر از هر پنج دانش‌آموز (18%) گفتند که به فکر بازگشت به خانه خانوادگی خود و رفت و آمد از آنجا به دانشگاه خود بوده‌اند و 6% نیز قصد انجام این کار را داشتند. اگرچه 19 درصد از دانشجویان گفتند که به تعلیق تحصیل و ادامه تحصیل در سال آینده فکر کرده اند، تنها 1 درصد به طور فعال برای انجام این کار برنامه ریزی کرده اند.

گرافیک

به طور مشابه، 19٪ تغییر از آموزش مبتنی بر کلاس به آموزش از راه دور را در نظر گرفته بودند، اما تنها 2٪ قصد انجام این کار را داشتند. بحران هزینه زندگی نیز برنامه‌های آینده را شکل می‌دهد، به طوری که بیش از یک سوم (34٪) در حال حاضر کمتر احتمال دارد پس از اتمام دوره خود به مطالعه بیشتر بپردازند.

از هر چهار دانشجویی که گزارش داده اند در پاسخ به افزایش هزینه زندگی – یا با وام بیشتر یا استفاده از اعتبار اضافی – بدهی جدیدی دریافت کرده اند – دو سوم (66٪) گفتند وام دانشجویی آنها برای زندگی کافی نیست.

در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانند از یکی از اعضای خانواده درخواست پول کنند، تقریباً نیمی (48%) گفتند که نمی‌توانند. بسیاری از دانشگاه‌ها به دانشجویانی که بدترین آسیب را از بحران هزینه زندگی متضرر کرده‌اند، کمک مالی ارائه کرده‌اند، اما تنها 16 درصد از افراد مورد بررسی برای دریافت کمک هزینه تحصیلی، 7 درصد برای دریافت پول از بودجه دانشگاه خود و 5 درصد برای سایر حمایت‌های مالی درخواست داده‌اند.

پروفسور استیو وست، رئیس دانشگاه های بریتانیا و معاون دانشگاه UWE بریستول، گفت: «دانشجویان در خطر تبدیل شدن به گروه فراموش شده در بحران هزینه زندگی هستند. ما نیاز داریم که دولت با ما همکاری کند و بودجه هدفمندی را برای محافظت از آنها فراهم کند، قبل از اینکه هزینه های زندگی آنها به حدی افزایش یابد که نتوانند به تحصیل ادامه دهند.

“اگر این اتفاق بیفتد، یک فقدان غم انگیز استعداد برای کشور و یک فقدان شخصی است که امید، فرصت، پتانسیل و تحرک اجتماعی را در هم می شکند. ما نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق بیفتد.»

یک گزارش جداگانه از برنامه کمک دانشجویی Endsleigh، سرویسی که پشتیبانی 24 ساعته از دانشجویان را ارائه می‌کند، گفت که تماس‌های دانشجویانی که به دنبال حمایت مالی هستند 39٪ افزایش یافته است در حالی که تماس‌های مربوط به مسکن دانشجویی 46٪ افزایش یافته است. Endsleigh گفت 70 درصد افزایش تماس از سوی دانشجویانی که به دنبال حمایت برای افسردگی بودند، بوده است.

برای اظهار نظر با وزارت آموزش تماس گرفته شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …