تراست هواداران منچستریونایتد از گلیزر می خواهد که باشگاه را به سرعت بفروشد | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طرفداران منچستریونایتد از خانواده گلیزر خواسته اند که سریع بفروشند و مطمئن شوند که به جای تعقیب بزرگ ترین پیشنهاد، باشگاه را در دستان درست می گذارند.

در نامه ای سرگشاده، تراست حامیان منچستریونایتد همچنین به گلیزرها هشدار می دهد که هر نوع عدم اطمینان می تواند “فاجعه بار” باشد و به آنها می گوید “زمان تغییر فرا رسیده است”. این پس از گزارش هایی منتشر شد که آمریکایی ها حداقل 6 میلیارد پوند برای باشگاهی که در سال 2005 خریداری کردند، می خواهند.

ماست می‌گوید: «هفده سال گذشته با بدهی و کاهش مشخص شده است – در میدان و خارج از آن. اکثریت قریب به اتفاق هواداران یونایتد با نتیجه ای که به نظر می رسد شما نیز به آن رسیده اید موافق هستند – زمان تغییر فرا رسیده است.

“هواداران می خواهند هر مالک احتمالی جدیدی را با دقت مورد بررسی قرار دهند – بیشتر از همه از آنها خواهش می کنیم اشتباهاتی را که شما انجام دادید تکرار نکنند – در مورد بیگانه کردن هوادارانی که بزرگترین دارایی منچستریونایتد هستند.”

علیرغم قیمت بالا، یونایتد احتمالاً تعدادی خواستگار بالقوه را جذب خواهد کرد. در ماه آگوست، جیم رتکلیف، ثروتمندترین فرد بریتانیا، تمایل خود را برای خرید یونایتد ابراز کرد. برخی از دولت های نفتی نیز می توانند مشتاق به دست آوردن یکی از بزرگترین باشگاه های جهان باشند.

نامه Must قبل از اینکه از آنها بخواهد هر چه سریعتر بفروشند، به شدت از آمریکایی ها به دلیل سابقه آنها انتقاد می کند. می‌گوید: «شما از منچستریونایتد پول زیادی به دست آورده‌اید. صدها میلیون پوند، بدون حتی یک پنی سرمایه گذاری در آن.

بنابراین اکنون می‌توانید دو کار را برای میراث خود انجام دهید – اولی اولویت دادن به بهترین منافع باشگاه فوتبال منچستریونایتد بر منافع مالی سهامداران فروش. باشگاه ما، در این لحظه از زمان، بیش از هر زمان دیگری، به مالکیت مناسب نیاز دارد و این باید اولویت باشد تا صرفاً بالاترین پیشنهاد و بالاترین سود برای شما.

ثانیاً، ما از شما التماس می کنیم که با سرعت حرکت کنید. در فوتبال، هر نوع وقفه یا عدم اطمینان فاجعه بار است. اگر تصمیم به فروش دارید، از شما می‌خواهیم که این کار را سریع انجام دهید تا باشگاه بدون هیچ تاخیری به کار خود ادامه دهد.»

مشخص است که چهار نفر از شش خواهر و برادر گلیزر برای مدتی می‌خواهند بفروشند و دو نفر دیگر، آوی و جوئل، در هفته‌های اخیر به سراغ آن رفته‌اند. گروه راین که امسال بر فروش چلسی نظارت داشت، به عنوان مشاور مالی منصوب شد.

در نامه آمده است: «ما یک مدیر جدید فوق‌العاده داریم و همه می‌توانیم پیشرفت‌های اخیر را در زمین ببینیم. بنابراین، روند بررسی خود را در اسرع وقت به پایان برسانید، بهترین مالکیت جدید را برای باشگاه فوتبال شناسایی کنید، و فروش را انجام دهید، بنابراین اریک تن هاگ مطمئن باشد که به سرمایه گذاری در تیم بازی نیاز دارد و ما تعداد زیادی را وارد می کنیم. برای بازگرداندن منچستریونایتد به جایگاه مناسب خود، نیاز به سرمایه گذاری برای ورزشگاه بود.

اکنون زمان تغییر به نفع منچستریونایتد است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …