انگلیس مطمئن است که هری کین پس از ترس از مصدومیت در جام جهانی برای بازی با آمریکا آماده است | هری کین

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انگلیس خوشبین است که هری کین پس از شرکت در تمرین روز چهارشنبه برای بازی جمعه شب مقابل ایالات متحده در جام جهانی در دسترس خواهد بود. زمانی که کاپیتان در جریان پیروزی 6-2 روز دوشنبه مقابل ایران از ناحیه مچ پای راست خود اسکن شد، زنگ خطر را به صدا در آورد.

کین در دقیقه 48 با تکل بد مرتضی پورعلیگنجی گرفتار شد که البته تا دقیقه 75 به میدان رفت. اکنون این اطمینان در کمپ وجود دارد که با وجود اسکن احتیاطی، کین می تواند بازی کند.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

جردن پیکفورد دروازه بان تیم ملی انگلیس گفت: “فکر می کنم هری خوب است، احتمالا فقط کمی درد دارد. مطمئنم حالش خوب است. او امروز با ما روی چمن بود که خوب است. او کاپیتان ماست.»

وضعیت مچ پاهای کین بخشی از داستان او بوده است، به ویژه بین سال های 2016-2019، زمانی که او پنج اخراج را به دلیل آسیب رباط تحمل کرد – سه مورد اول روی پای راست، دو مورد دوم در سمت چپ.

از آوریل 2019، او در دو نوبت با مشکلات بسیار کمتری با مچ پا مواجه شد، زمانی که پیچ خوردگی برای مدت کوتاهی او را در فوریه 2021 و سپس در آوریل همان سال منتفی کرد. کین کارهایی را که اخیراً با یک فیزیوتراپ خصوصی انجام داده در انعطاف پذیری بیشتر او نسبت داده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …