طلبکاران و تامین کنندگان بدون وثیقه Made.com به کمتر از 2% از 187 میلیون پوند بدهی دریافت می کنند | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می‌رود صدها تامین‌کننده مبلمان و سایر طلبکاران بدون وثیقه خرده‌فروشی شکست خورده Made.com کمتر از 2 درصد از تقریباً 187 میلیون پوند بدهی خود را دریافت کنند.

طلبکاران شامل حدود 12000 مشتری هستند که قبلاً برای اقلام پرداخت کرده بودند، همچنین شورای Thurrock، که 658،000 پوند بدهکار است و شورای Islington، که 110،000 پوند بدهکار است، در حالی که چندین تامین کننده مبلمان بیش از 100،000 پوند بدهکار هستند.

طبق گزارشی از مدیران، آنها بیش از 1.6٪ از پولی که قبل از هزینه به آنها تعلق می گیرد، دریافت نمی کنند.

از جمله بزرگترین طلبکاران بدون وثیقه Made.com که ضرر خواهند کرد می‌توان به فیس‌بوک (1.4 میلیون پوند بدهی)، گوگل (حدود 1.7 میلیون پوند بدهی) و اپراتور انبار آنتورپ گروه (1.8 میلیون پوند) اشاره کرد.

با این حال، وام دهنده اصلی Made.com، بانک سیلیکون ولی، احتمالاً تقریباً تمام 3.8 میلیون پوند بدهی خود را پس از خریدن نام تجاری و پایگاه داده Made.com به مبلغ 3.4 میلیون پوند از سوی خرده‌فروش Next به دست خواهد آورد. کارمندان و HMRC که 3.57 میلیون پوند بدهکار است نیز به طور کامل پرداخت خواهند شد.

انتظار می رود حدود 4500 مورد از قبل به مشتریان تحویل داده شود. مدیران گفتند که اگر سفارشی تا 25 نوامبر وارد نشده بود، مشتریان باید بدانند که ارسال نخواهد شد و باید ادعای خود را به آنها ارائه کنند.

مدیران گفتند که 14.5 میلیون پوند از سهام فروخته نشده است و در انبارهای بریتانیا و آنتورپ یا در حمل و نقل به بریتانیا نگهداری می شود. بیشتر آن از طریق حراجی جان پای فروخته می شود تا پول نقد برای طلبکاران جمع آوری شود.

سایت ترووا Made.com که لوازم خانگی، مد و لوازم جانبی برند می فروشد، همچنان به تجارت خود ادامه می دهد و مدیران به دنبال خریدار هستند. انتظار می‌رود فروش این کسب‌وکار که Made تنها چهار ماه پیش آن را خریداری کرد، تا پایان سال 2022 به پایان برسد.

مدیران PwC در تاریخ 9 نوامبر به Made.com منصوب شدند، و یک چرخش برای خرده‌فروشی مستقر در لندن را تکمیل کردند، که ارزش آن تقریباً 800 میلیون پوند بود که در ژوئن 2021 در بورس عرضه شد و به عنوان آینده خرده‌فروشی مبلمان اعلام شد. . بیش از 300 نفر در زمان مدیریت شرکت اخراج شدند و انتظار می‌رود که تقریباً تمام 500 شاغل در آن زمان شغل خود را از دست بدهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گراهام آرنولد به Socceroos در مورد خطرات رسانه های اجتماعی قبل از شروع بازی جام جهانی هشدار داد | استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، گراهام آرنولد از بازیکنانش درخواست کرده …