مردی به همسر و دخترانی که در آتش سوزی ناتینگهام جان باختند ادای احترام کرد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی که همسر و دو دختر جوان سه و یک ساله اش در آتش سوزی در ناتینگهام کشته شدند، مرگ آنها را “جنایت ظالمانه علیه خانواده من” توصیف کرد.

ابوباکار درامه، 40 ساله، همسرش، فاتوماتا هیدارا، را «زنی بسیار شاد و حباب‌دار» توصیف کرد، زیرا تحقیقات پلیس برای قتل سه گانه ادامه داشت.

کارآگاهان مرد 31 ساله ای از منطقه کلیفتون ناتینگهام را در مورد آتش سوزی در آپارتمان خانواده در ساعات اولیه یکشنبه دستگیر کردند و در حال بازجویی هستند.

حیدرا، 28 ساله، از زمان آتش سوزی تحت مراقبت های حیاتی قرار گرفته بود، اما صبح روز سه شنبه، دو روز پس از دو دخترش، فاطمه درامه سه ساله و نعیمه درامه، یک ساله، جان باخت.

درامه ضمن ادای احترام به همسر و دخترانش گفت: با تأسف فراوان ما فتوماتا و دو دخترمان را به این شکل غم انگیز از دست دادیم.

«فاتوماتا زندگی کوتاه اما بسیار زیبا و پرباری داشته است. فاتوماتا یک کارگر داوطلب سابق، زنی بسیار شاد و حبابی بود که دلش برای صدمه زدن به مگس نبود.

بنابراین نمی توان تصور کرد که چه کسی ممکن است این جنایت بی رحمانه را علیه خانواده من مرتکب شده باشد.

Drammeh پس از آتش سوزی در آپارتمان آنها در Fairisle Close در کلیفتون، در حدود چهار مایلی جنوب مرکز شهر، از ایالات متحده پرواز کرد.

پلیس ناتینگهام شایر گفت که کارآگاهان شبانه روز به کار خود ادامه می دهند.

DCI Mark Sinski که این تحقیقات را هدایت می کند، گفت: «مایلم از همه کسانی که تا کنون اطلاعاتی را برای کمک به تحقیقات در حال انجام ما ارائه کرده اند تشکر کنم.

با این حال، این یک تحقیق بسیار فعال است، بنابراین من از هر کسی که فیلمی از مناطق اطراف دارد که هنوز برای ما ارسال نکرده اند یا اطلاعاتی دارد که می تواند به سوالات ما کمک کند، می خواهم با ما تماس بگیرند.

هیچ کلمه‌ای نمی‌تواند دردی را که خانواده قربانیان در حال حاضر احساس می‌کنند توصیف کند و ما هر کاری که ممکن است انجام می‌دهیم تا عدالتی را که شایسته آن‌ها هستند به دست آوریم.

“هر مدرکی که می توانیم جمع آوری کنیم، ما را به دستیابی به آن هدف نزدیک تر می کند – بنابراین اگر چیزی می دانید یا در نزدیکی Fairisle Close هستید، لطفاً با ما تماس بگیرید، بین ساعت 12 صبح تا 4:30 صبح یکشنبه صبح.”

این نیرو از هر کسی که اطلاعاتی در مورد آتش سوزی دارد خواسته است که به صورت آنلاین با پلیس تماس بگیرد یا با 101 تماس بگیرد و از پلیس ناتینگهام شایر بپرسد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

یک نماینده سابق کنگره به پولشویی بیش از 50 میلیون دلار با ونزوئلا متهم شد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک نماینده سابق کنگره میامی …