آلمان – ژاپن: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

یوکی کوبایاشی در تیم ژاپن حضور ندارد. اما مدافع میانی 22 ساله با این وجود امروز در اخبار است. او موافقت کرد که باشگاه جی لیگ ویسل کوبه را به مقصد سلتیک ترک کند. او در آغاز دسامبر به قهرمانان اسکاتلند خواهد پیوست و پس از باز شدن پنجره ثبت نام در ژانویه، واجد شرایط بازی خواهد بود.

مانوئل نویر اولین دروازه بانی است که در چهار فینال جام جهانی متوالی برای آلمان بازی می کند. توماس مولر که از سپتامبر 90 دقیقه کامل بازی نکرده است، از جلو شروع می شود. دایزن مائدا، مهاجم سلتیک، خط مقدم تیم ژاپن را بر عهده دارد.

تیم ها

آلمان: نویر، سوله، رودیگر، شلوتربک، راوم، کیمیچ، گوندوگان، گنابری، مولر، موسیالا، هاورتز.
زیرمجموعه ها: گینتر، کرر، گورتزکا، فولکروگ، گوتزه، تراپ، کلسترمان، برانت، هافمن، سانه، گونتر، تراشتگن، آدیمی، کوچاپ، موکوکو.

ژاپن: گوندا، ساکای، ایتاکورا، یوشیدا، ناگاتومو، تاناکا، اندو، جونیا ایتو، کامادا، کوبو، مائدا.
نفرات: کاواشیما، یامانه، تانیگوچی، شیباساکی، دون، میتوما، مینامینو، موریتا، تومیاسو، آسانو، ماچینو، اوئدا، اشمیت، سوما، هیروکی ایتو.

مقدمه

پس کدام آلمان قرار است این بار به میدان برود؟ تیمی که در راه قهرمانی در جام جهانی 2014 برزیل را 7-1 زد؟ یا گروهی که چهار سال بعد از مکزیک و کره جنوبی شکست خوردند، در بدترین نمایش خود در یک فینال هشت دهه اخیر؟ تساوی 3-3 با انگلیس چند ماه پیش واقعاً به این سؤال پاسخ نمی دهد.

افراد هانسی فلیک اخیراً به همه سیلندرها شلیک نکرده اند. آنها برتری دو گل را در ومبلی به ارمغان آوردند، در خانه مقابل مجارستان شکست خوردند و هفته گذشته تنها 1-0 عمان را شکست دادند. اما آن‌ها بازیکنان زیادی از بایرن مونیخ دارند که باید از آنها استفاده کنند – جاشوا کیمیچ، لئون گورتزکا، جمال موسیلا، سرژ گنابری – و چهار بازیکن (توماس مولر، ماریو گوتزه، ماتیاس گینتر و کاپیتان مانوئل نویر) که در سال 2014 حضور داشتند. و دقیقا بدانید که چگونه انجام می شود.

آنها همچنان پس از برزیل، انگلیس، فرانسه، آرژانتین (بله، هنوز) و اسپانیا، ششمین مورد علاقه برای بردن جام در ماه آینده هستند. و به عنوان یازدهمین تیم برتر جهان بر اساس رده بندی فیفا، آنها باید به اندازه کافی برای مقابله با ژاپن، رتبه 24 و قیمت 475-1 برای قهرمان شدن دارند. اما چهار سال پیش در مورد کره ای ها هم همینطور گفته شد. در هر صورت، آبی‌های سامورایی کیفیت خود را در بوندسلیگا دارند، از جمله دایچی کامادا، هافبک آینتراخت فرانکفورت، واتارو اندو از اشتوتگارت و مدافع مایا یوشیدا، زمانی از ساوتهمپتون اما اکنون در شالکه، بنابراین Die Mannschaft می‌داند که به آنها امتیازی داده خواهد شد. بازی امروز بعدازظهر شروع در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت گرینویچ و 4 بعد از ظهر در استادیوم بین المللی خلیفه در دوحه است. این اتفاق می افتد! روشن است!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لایحه ایمنی آنلاین: بریتانیا پس از انتقاد از آزادی بیان محدودیت های اینترنت را کاهش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از انتقاد شدید فعالان و …