دیدار وزرا با روسای اتحادیه های راه آهن جهش سهام منچستریونایتد از اخبار فروش احتمالی – زنده | کسب و کار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

آخرین اعتصاب های راه آهن: وزیران این هفته با روسای اتحادیه ها گفتگو خواهند کرد

وزیران این هفته با روسای اتحادیه های راه آهن گفتگو خواهند کرد تا از آنها بخواهند اعتصاب هایی را که با هدف ایجاد “حداکثر اختلال” در کریسمس متوقف می شود، لغو کنند.

اتحادیه RMT روز سه شنبه اعلام کرد که هزاران نفر از اعضای خود که برای شبکه ریل و 14 شرکت راه آهن کار می کنند، در روزهای 13-14 و 16-17 دسامبر اعتصاب خواهند کرد که باعث ایجاد اختلال در شش روز متوالی در آستانه کریسمس خواهد شد. دو اعتصاب دیگر در 3-4 و 6-7 ژانویه انجام خواهد شد.

منشی کار و بازنشستگی مل استراید صبح امروز در TalkTV گفت:

چیزی که ما نیاز داریم این است که به گفتگوی بیشتر اتحادیه ها با کارفرمایان و کمتر اعلام اعتصاب نیاز داریم.

او گفت که عواقب اعتصاب‌های اعلام‌شده توسط اتحادیه RMT در ماه دسامبر و ژانویه «بسیار جدی» خواهد بود و «برای مثال، ملاقات‌های پزشکی و همچنین «تجمع خانواده» در طول دوره جشن را مختل می‌کند.

زمان این اعتصاب ها برای ایجاد حداکثر اختلال در طول دوره کریسمس طراحی شده است.

وزیر امور خارجه در واقع در اواخر این هفته با رهبران اتحادیه راه آهن دیدار می کند، بنابراین این گفتگو در حال وقوع است.

بحث‌های اساسی باید بین شرکت‌های راه‌آهن، شبکه ریل و اتحادیه‌ها اتفاق بیفتد، و آنها واقعاً باید بیشتر در مورد آن درگیر باشند و به نظر من، به جای عجله کردن و دست زدن به اعتصاب، کارها را با شدت بیشتری بین خود حل کنند.

میک لینچ، دبیر کل RMT، با اعلام این اعتصابات در روز سه شنبه گفت:

این دور اخیر اعتصابات نشان خواهد داد که اعضای ما چقدر برای اداره این کشور اهمیت دارند و پیام روشنی را ارسال خواهد کرد که ما خواهان یک معامله خوب در زمینه امنیت شغلی، حقوق و شرایط برای مردم خود هستیم.

ما منطقی عمل کرده‌ایم، اما زمانی که دست مرده دولت بر این مذاکرات ریاست می‌کند، نمی‌توان راه‌حلی از طریق مذاکره پیدا کرد.

مقدمه: سهام منچستریونایتد پس از فروش باشگاه گلیزرز افزایش یافت

صبح بخیر، و به گزارش ما در زمینه تجارت، بازارهای مالی و اقتصاد جهانی خوش آمدید.

خانواده گلیزر پس از 17 سال مالکیت منچستریونایتد به دنبال فروش آن هستند که باعث جهش 27 درصدی در قیمت سهام به 16.6 دلار در ساعات پس از معاملات در نزدک شد.

گلیزرها شب گذشته اعلام کردند که در حال آغاز روندی برای بررسی گزینه های استراتژیک برای باشگاه لیگ برتر هستند، در همان روزی که تایید شد کریستیانو رونالدو با توافق دوجانبه اولدترافورد را ترک کرده است.

بیانیه ای از یونایتد نشان داد که قصد دارد سرمایه گذاری جدیدی را شناسایی کند که می تواند منجر به فروش بالقوه شود. این باشگاه گفت که روند هدایت شده توسط مالکان آمریکایی تعدادی از گزینه‌ها از جمله سرمایه‌گذاری جدید در باشگاه، فروش یا سایر معاملات مربوط به شرکت را بررسی خواهد کرد. گروه Raine که در اوایل سال جاری بر فروش چلسی نظارت داشت، به عنوان مشاور مالی انحصاری منصوب شد.

در ماه آگوست، جیم رتکلیفثروتمندترین فرد بریتانیا برای خرید یونایتد ابراز علاقه کرد. سخنگوی او گفت: “اگر باشگاه برای فروش باشد، جیم قطعا یک خریدار بالقوه است.” با این حال، ماه گذشته، رتکلیف ادعا کرد که با گلیزرها ملاقات کرده است و آنها تمایلی به فروش نداشتند.

ارزش این باشگاه روز گذشته در بورس نیویورک نزدیک به 2.5 میلیارد دلار (2 میلیارد پوند) بود. گلیزرها در سال 2005 یونایتد را به قیمت 790 میلیون پوند خریدند و باشگاه را با بدهی 500 میلیون پوندی بار کردند و اعلام آنها مبنی بر اینکه قصد فروش دارند پس از سال ها اعتراض هواداران با شعار “عشق یونایتد، نفرت گلیزرز” منتشر شد. یونایتد از سال 2013 تاکنون قهرمان لیگ برتر نشده است.

دیوید کوگانیکی از مدیران رسانه ای که برای فروش حق پخش تلویزیونی لیگ برتر مذاکره کرده است، در برنامه امروز رادیو بی بی سی 4 در این باره صحبت کرده است.

مالکان گفته اند که ما 17 سال خود را انجام داده ایم، تا جایی که می توانیم بیرون آورده ایم، دائماً تحت فشار هواداران هستیم و بنابراین آنچه باید انجام دهیم این است که در زمانی که برتر است خریدار پیدا کنیم. به نظر می رسد لیگ ممکن است درآمد بیشتری داشته باشد زیرا افراد زیادی حقوق می خرند و ما ارزش دارایی را تا جایی که می توانیم به دست آوریم رسیده ایم.

و آنچه واقعاً باعث آن می شود تفاوت در ارزش است. یک سال پیش نیوکاسل به قیمت 305 میلیون پوند فروخته شد. چلسی 2.5 میلیارد پوند به اضافه 1.75 میلیارد پوند اضافی برای سرمایه گذاری مجدد در باشگاه، نزدیک به 5 میلیارد پوند فروخت. وقتی منچستریونایتد یا لیورپول هستید و مالک آن باشگاه‌ها هستید، به این اعداد نگاه می‌کنید و می‌گویید که ما به راحتی می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم، و این یک بازده بزرگ در سرمایه اولیه ما است.

او گفت که صندوق های سرمایه گذاری بزرگ آمریکایی ممکن است علاقه مند به خرید باشگاه باشند و اشاره کرد که آنها حقوق رسانه ای دارایی های ورزشی را خریداری کرده اند، به عنوان مثال در راگبی.

شاید همه این صندوق‌های سرمایه‌گذاری آمریکایی به دارایی‌های فوتبال نگاه می‌کنند و معتقدند که حتی در حد 4 یا 5 میلیارد پوند کمتر از ارزش‌گذاری شده‌اند، زیرا لیگ برتر به رشد خود ادامه خواهد داد…

اکثر طرفداران کاملاً خوشحال هستند اگر پول وارد شود.

رومن آبراموویچ چلسی را به مبلغ 4.25 میلیارد پوند به کنسرسیومی به رهبری تاجر آمریکایی فروخت تاد بوهلی در ماه می. نیوکاسل یونایتد اکتبر گذشته توسط مایک اشلی به مبلغ 305 میلیون پوند به کنسرسیومی به رهبری صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی فروخته شد.

در غیر این صورت، تمرکز امروز بر روی آخرین PMI های فلش ماه نوامبر است، نظرسنجی های تجاری و همچنین صورتجلسه آخرین جلسه فدرال رزرو ایالات متحده که نرخ های بهره را همانطور که انتظار می رفت 75 واحد پایه افزایش داد.

بیشتر بازارهای سهام آسیا در حالی که نفت و دلار سقوط کردند، رشد کردند، زیرا افزایش موارد کووید-19 در چین باعث ترس از قرنطینه های جدید شد که می تواند بازگشایی دومین اقتصاد بزرگ جهان را متوقف کند.

انتظار می‌رود سهام‌های اروپایی در بازه زمانی باز افزایش پیدا کنند، زیرا روز سه‌شنبه زیان خود را معکوس کردند و در بالاترین سطح سه ماهه خود در روز سه‌شنبه بسته شدند.

دستور کار

  • ساعت 8:15 صبح به وقت گرینویچ: شاخص‌های PMI جهانی S&P فرانسه برای ماه نوامبر چشمک می‌زنند

  • ساعت 8:30 صبح به وقت گرینویچ: PMI آلمان برای نوامبر چشمک می زند

  • ساعت 9 صبح به وقت گرینویچ: PMI منطقه یورو برای ماه نوامبر چشمک می زند

  • ساعت 9:30 صبح به وقت گرینویچ: شاخص‌های PMI S&P Global/CIPS انگلستان برای نوامبر چشمک می‌زنند

  • 1.30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ: سفارشات کالاهای بادوام ایالات متحده برای ماه اکتبر (پیش بینی: 0.4%)

  • ساعت 2:45 بعد از ظهر به وقت گرینویچ: شاخص های سهام جهانی S&P ایالات متحده برای ماه نوامبر چشمک می زند

  • 3 بعدازظهر به وقت گرینویچ: نهایی احساسات مصرف کننده میشیگان ایالات متحده برای نوامبر (پیش بینی: 55)

  • ساعت 3 بعدازظهر به وقت گرینویچ: کمیته خزانه داری برای بررسی بیانیه پاییز، صدراعظم بریتانیا جرمی هانت

  • 7 بعد از ظهر به وقت گرینویچ: سخنرانی هاو پیل، اقتصاددان ارشد بانک مرکزی انگلستان در مورد بازگشت تورم به هدف

  • 7 بعدازظهر به وقت گرینویچ: دقیقه فدرال رزرو ایالات متحده

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

توضیح دهنده: چرا قوانین کووید چین اینقدر سختگیرانه است؟

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، پکن — در زمان شیوع بیماری …