چندین کشته پس از تیراندازی در Walmart در Chesapeake، ویرجینیا | ویرجینیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مقامات محلی، تیراندازی سه‌شنبه شب در والمارت در چساپیک، ویرجینیا، منجر به کشته شدن چندین نفر شد.

شهر چساپیک روز سه شنبه در توییتی نوشت که تیرانداز در میان کشته شدگان بود.

پلیس چساپیک یک حادثه تیراندازی فعال با تلفات در Walmart on Sam’s Circle را تایید می کند. تیرانداز فوت کرده است.»

پلیس چساپیک یک حادثه تیراندازی فعال با تلفات در Walmart on Sam’s Circle را تایید کرد. تیرانداز فوت کرده است. برای تنها به‌روزرسانی‌های رسمی، ما را در اینجا دنبال کنید. اولین پاسخ دهندگان ما به خوبی آموزش دیده و آماده پاسخگویی هستند. لطفا به آنها فضایی برای این کار بدهید.

– شهر چساپیک (@AboutChesapeake) 23 نوامبر 2022

لئو کوسینسکی، سخنگوی اداره پلیس، در این باره گفت کنفرانس خبری کوتاه که پلیس گزارش هایی مبنی بر تیراندازی در ساعت 10 شب دریافت کرد و برای یافتن چندین کشته رسید.

مشخص نیست چند نفر کشته شده اند، اما کوسینسکی گفت “بیش از 10 نفر” کشته نشده اند. او باور نمی کرد که هیچ تیراندازی از سوی پلیس شلیک شده باشد و نمی دانست که تیرانداز کارگر مغازه بوده است یا خیر.

شهر یک سایت اتحاد مجدد در مرکز کنفرانس چساپیک برای اعضای خانواده کسانی که ممکن است در Walmart حضور داشته باشند راه اندازی کرد.

لوئیز لوکاس، سناتور ایالت ویرجینیا، گفت: «از اینکه آخرین تیراندازی جمعی آمریکا در یک Walmart در منطقه من در چساپیک، ویرجینیا رخ داد، کاملاً ناراحت است».

تا زمانی که راه حلی برای پایان دادن به این اپیدمی خشونت با سلاح در کشورمان که جان بسیاری را گرفته است، پیدا نکنم، آرام نخواهم گرفت.

با رویترز

این یک خبر فوری است. لطفا برای بهروزرسانی دوباره بررسی کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

حمله Ofwat به عدم سرمایه گذاری شرکت های آب برای کاهش تخلیه فاضلاب | اب

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، Ofwat از شرکت های آب …