کشتی استرالیا به ODI whitewash پس از سقوط انگلستان در MCG تقریباً خالی | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از هفته‌های جام جهانی T20 که در آن MCG جمعیت زیادی را در راه پر کردن آن نگه داشت، به این موضوع رسیدیم. ملبورن در یکی دیگر از روزهای سرد ماه نوامبر، باران پراکنده ای که آماده سازی و بازی را از بین می برد، یک بعدازظهر سه شنبه قبل از تعطیلی مدارس یا تعطیلی کارگران، و حضور خجالت آور ناچیز برای سومین و آخرین مسابقه بین المللی یک روزه برای تماشای شکست استرالیا در مقابل انگلیس. با 221 ران

کمتر از یک ساعت قبل از بازی در پارک یارا قدم می زدم، رویکرد آنقدر آرام بود که احساس می کرد به مسابقه شفیلد شیلد می رفت. هیچکس صف نمی کشید، پارکینگ ها چمن باز بود. کمتر از 5000 نفر در زمین برای اولین توپ پس از پیروزی انگلیس در بازی پرتاب و انتخاب کاسه در زمین حضور داشتند، و پس از اینکه بازدیدکنندگان همه 142 نفر بیرون رفتند در پاسخ به استرالیا 355 برای پنج نفر، هنوز تعداد کمتری باقی مانده بود، هدف برای باران به 364 تنظیم شد. .

دلایل را می‌توان این‌جا استدلال کرد، اما بخش غیرقابل بحث این است که چقدر شرم‌آور بود. زمانی که بازی‌های یک روزه در گرمای تعطیلات ژانویه برگزار می‌شد، قبل از اینکه لیگ بیگ بش، کریکت را به بخشی از تابستان تبدیل کند، مردم برای تماشای ضربه‌های آدام گیلکریست و ریکی پونتینگ به تماشای بازی‌های گیرا در میان جمعیت می‌رفتند. . حتی در سال هایی که نیمی از MCG محل ساخت و ساز بود، صندلی های باقی مانده پر بود.

جمعیتی مانند آن هنگام تماشای بازی تراویس هد و دیوید وارنر با بولرهای انگلیس در ساختن یک شراکت هیولا به ارزش 269، بسیار نزدیک به رکورد 284 استرالیایی خودشان، غرش می‌کردند. و دیوید ویلی در حال حرکت از زمین و هوا. اوور اول ویلی باعث شد هد تا دوم لغزش کند، اما لیام داوسون ضربه را رها کرد و هر دو بازیکن بولینگ بارها لبه داخلی او را شکست دادند تا بدون شانس به پد ضربه بزنند.

پس از هر تعداد شوت خطی، هد با ثبات بیشتری به ضربه زدن ادامه داد و معرفی بازیکن سریع اولی استون، مرزهای زیادی را به همراه داشت. هد سبکی بدون عارضه بازی می‌کرد، پای جلویش را صاف می‌کرد تا با سرعت روی زمین ضربه بزند، یا قسمت مورد علاقه‌اش را پشت نقطه حک می‌کرد. وارنر دست حمایتی را بازی می‌کرد، اکثراً تک‌نفره‌ها و دو نفره را قلقلک می‌داد، در حالی که هنوز هم برای ضربه زدن به یک جفت شش‌ها در لانگ-آن گسترده زمان پیدا می‌کرد.

هد سومین قرن ODI خود را در اوور بیست و هفتم مطرح کرد و پس از آن دامنه شوت های خود را افزایش داد، سرعت و چرخش را به طور یکسان زد، تقریباً به 150 رسید قبل از اینکه وارنر با سه رقم به او بپیوندد. این نوزدهمین وارنر بود که از مارک واو گذشت و در رتبه دوم استرالیا قرار گرفت و تنها از پونتینگ با 29 امتیاز عقب تر بود.

غرفه های خالی در زمین کریکت ملبورن.
غرفه های خالی در زمین کریکت ملبورن. عکس: مورگان هنکاک/AAP

با 13 اور باقی مانده، رکوردها برای گرفتن ثبت شد. اما استون ناگهان با 65 ران در 7 اور، همه چیز را به راه افتاد. در همان اوتی که وارنر در پای مربعی عمیق به ویلی گرفت، هد عقب رفت تا به پوشش ضربه بزند و کنده پای خود را گم کند. باران مدت کوتاهی پس از آن برای دومین بار روند بازی را قطع کرد و مسابقه را به 48 اور رساند و مارکوس استوینیس اشتباه کرد و به محض از سرگیری بازی از چرخش داوسون گرفتار شد.

استیو اسمیت باهوشانه 21 و میچل مارش 30 پرهیاهو، هر دو به دست استون افتادند تا از 10 اور، ارقام عجیب و غریب 4 برای 85 را به او بدهند. این باعث شد تا الکس کری و مارنس لابوشاگن مجموعاً 350 امتیاز را به دست آورند، با تنظیم باران DLS که هدف انگلیس را برای جبران دو اور شکست استرالیا به 364 رساند.

راهنمای سریع

لوک رایت به عنوان منتخب جدید انگلیس انتخاب شد

نمایش دهید

لوک رایت بازیکن سابق تیم ملی انگلیس به عنوان منتخب جدید تیم ملی مردان انتخاب شد. رایت 37 ساله نشان دهنده پیوند نزدیکی با بازی داخلی فعلی است و در تابستان امسال بازیکن فعال ساسکس بود.

معمولاً او نماینده جوان تری نسبت به افرادی مانند مدیر کریکت ساری، الک استوارت 59 ساله است که قبلاً به شدت با این پست مرتبط شده بود.

نقش تاثیرگذار انتخاب ملی توسط اشلی گیلز، مدیر سابق کریکت حذف شد، او در سال 2021 اد اسمیت را اخراج کرد و قدرت خود را در دستان سرمربی وقت کریس سیلوروود متمرکز کرد.

جانشین جایلز، راب کی، به صراحت اعلام کرد که قصد دارد پس از شروع کار، این موقعیت را بازگرداند، اما از زمانی که این نقش را به طور موقت به عهده گرفت، موفقیت قابل توجهی کسب کرده است و همچنان در این روند مشارکت خواهد داشت.

سرمربیان و کاپیتان های هر دو مجموعه توپ های قرمز و سفید نیز نظر خود را خواهند گفت، همچنین مو بابات مدیر اجرا و دیوید کورت هدایت استعدادیابی.

از بازخورد شما متشکرم.

در این زمان اینینگ بیش از پنج ساعت طول کشیده بود و پاسخ به اندازه جو صاف بود. تعقیب و گریز که نیاز به اجرای کلاسیک در انگلستان داشت، به یکی از آنها منقضی شد. فیل سالت پیش از این پس از ضربه سر به معین علی تعویض شده بود. پت کامینز و جاش هزلوود توپ را به طور قابل توجهی به هم چسبانده بودند و گلزنی دشوار شد. کاتر هزلوود داوید مالان را در اور سوم عقب انداخت، جیسون روی چند ضربه زد اما قبل از اینکه کامینز او را برای 33 به دام انداخت، تلاش کرد و جیمز وینس از 45 توپ به 22 رسید و سپس به شان ابوت ضربه زد.

در این بین سام بیلینگز قبلاً یک اسکیت برگشتی به کامینز زده بود و Moeen دو بار به زمین افتاده بود. جاس باتلر یک بازی کاپیتانی را انجام داد، و برای اطمینان از اینکه هم تیمی هایش می توانند از شهر خارج شوند به جای اینکه برای یک ساعت دیگر در اطراف منتظر بمانند، آدام زامپا را به مدت یک دوش برش داد. زامپا با توپ بعدی خود ووکس را به زمین فرستاد، سم کورن را در همان اوور انداخت، سپس موین را به زمین انداخت. رتبه هفتم با امتیاز هنوز سه رقمی نشده است.

با سقوط ویکت های نهایی، مرغ های دریایی از مشتریان بیشتر بودند و هر پنج بولر استرالیایی سهمی گرفتند و استوینیس مورد نیاز نبود. کریکت استرالیا ادعا کرد که 10406 ​​نفر حضور داشتند، اگرچه نیمی از آنها باید در پارکینگ زیرزمینی کار می کردند. داوسون و ویلی چند شوت دیرهنگام زدند، اما زامپا برای دومین مسابقه متوالی یک بازی چهار ویکت را به پایان رساند. می توان گفت که با علاقه از آن یاد نمی شود، اما در حقیقت، به سختی به یاد می ماند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …