“ما شفافیت می خواهیم”: گرت ساوتگیت از هدف قرار گرفتن انگلیس توسط داوران می ترسد | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گرت ساوتگیت نگران است که انگلیس هدفی برای داوران جام جهانی باشد، زیرا هری مگوایر در پیروزی 6-2 روز دوشنبه مقابل ایران از پنالتی واضحی که به نظر می رسید، رد شد.

سرمربی تیم ملی انگلیس از نحوه استفاده از یک کلیپ گلزنی از یکی از مسابقات مقدماتی تیمش در جلسه توجیهی داوران برای مسابقات به عنوان نمونه ای از بازی نادرست ناراحت بود.

این از پیروزی 5-0 ومبلی مقابل آلبانی در نوامبر سال گذشته بود و نشان داد که کالوین فیلیپس در یک ضربه ایستگاهی حریف را مهار می کند تا فضا را برای مگوایر ایجاد کند تا به خانه برود. این کلیپ برای داوران، همه کشورها و رسانه های مسابقه پخش شد.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

ساوت‌گیت دید که مگوایر توسط روزبه چشمی، مدافع تیم ملی ایران، روی کرنر دقیقه سوم کایران تریپیر روی زمین کشتی گرفت و نه داور و نه VAR مداخله نکردند. این مدیر نگران است که کلیپ بازی آلبانی می تواند بر این تصمیم تاثیر بگذارد و او می خواهد این موضوع را با فیفا در میان بگذارد. در پایان بازی ایران، جان استونز با کشیدن پیراهن مهدی طارمی در هنگام دفاع از ضربات ایستگاهی، پنالتی ملایمی را دریافت کرد.

ساوت گیت گفت: «آنچه که مرا نگران می‌کند این است که در ویدیوی داوران از ما به عنوان مثال استفاده شده است. «آنچه به ما نشان داده شد [in the briefing] – حادثه نیمه اول [against Iran] … به ما گفته شد که این یک پنالتی قطعی خواهد بود. در نیمه دوم، شاید کشش پیراهن وجود داشته باشد، ما باید در آن بهتر باشیم، اما من کمی نگران هستم که ما نمونه نشان داده شده باشیم. و سپس برای گرفتن یک تصمیم همانطور که در نیمه اول اتفاق افتاد – ما نیاز به شفاف سازی در مورد نحوه انجام آن داریم.”

گرت ساوت‌گیت در جریان تمرین انگلیس در ورزشگاه الوکره در روز سه‌شنبه نگاه می‌کند
گرت ساوتگیت تمرینات انگلیس را در روز سه شنبه زیر نظر دارد. عکس: الکس پانتلینگ/گتی ایماژ

ساوتگیت به یاد آورد که چگونه اتحادیه فوتبال پس از بازی افتتاحیه انگلیس در آخرین جام جهانی – پیروزی 2-1 مقابل تونس – برای بحث در مورد تصمیمات پنالتی به فیفا رفت. گلی که آنها دریافت کردند از روی یک پنالتی بود و ساوتگیت ناراحت بود که انگلیس پس از کشیده شدن هری کین به زمین، گلی را دریافت نکرد.

این در روسیه اتفاق افتاد و ما باید با فیفا گفتگو کنیم [again]ساوتگیت گفت. “ما شفافیت می خواهیم. وگرنه نمی دانیم کجا ایستاده ایم. گل‌ها وارد می‌شوند و نمی‌دانیم که می‌مانند یا نه. چیزی که من را نگران می کند این است که ما نمونه نشان داده شده بودیم.”

راهنمای سریع

انتظار می رود کین و مگوایر برای رویارویی با آمریکا آماده باشند

نمایش دهید

انتظار می‌رود که هری کین و هری مگوایر برای بازی روز جمعه انگلیس مقابل آمریکا آماده باشند، اما مشکل زانوی جیمز مدیسون باعث شد تا او دوباره در روز سه‌شنبه از تمرین خارج شود.

نگرانی جزئی در مورد کین وجود داشت بعد از اینکه مهاجم در اوایل بازی 6-2 انگلیس مقابل ایران در جام جهانی در روز دوشنبه ضربه سنگینی به مچ پای راست خود زد، در حالی که مگوایر پس از شکایت از احساس ناراحتی در نیمه دوم تعویض شد. با این حال، هر دو بازیکن در یک جلسه ریکاوری شرکت کردند و باید زمانی که تیم گرت ساوتگیت به مصاف ایالات متحده می رود، شروع کنند.

از آنجایی که 11 بازیکن شروع کننده انگلیس در مقابل ایران یک جلسه سبک تری را در سالن بدنسازی سپری کردند، بیشتر بقیه اعضای تیم بیرون از مجموعه تمرینی تیم کار کردند. اما مدیسون که در بازی مقابل ایران حضور نداشت غایب بود. هافبک لستر از مشکل زانو خود مراقبت می کند و شکی نیست که روز جمعه درگیر این مشکل باشد.

انگلیس 13 بازیکن بیرون زمین داشت که بیرون از خانه تمرین می کردند. کالوم ویلسون که مقابل ایران از روی نیمکت آمد، در جلسه داخل سالن شرکت کرد اما کاملا آماده است.

از بازخورد شما متشکرم.

ساوتگیت همچنین درباره تعادلی که می‌خواهد بین اجازه دادن به بازیکنانش برای ملاقات با خانواده‌هایشان در قطر و کنترل خطر انتقال کووید صحبت کند. برخی از بازیکنان پس از بازی ایران به سکوها رفتند تا عزیزان خود را در آغوش بگیرند.

از ساوتگیت پرسیده شد که آیا تیم زنان انگلیس در طول رقابت های قهرمانی اروپا در تابستان به خانواده ها دسترسی کامل داشته است یا خیر. او پاسخ داد: «در مورد دخترها اینطور نبود. او گفت: «در پایان، آنها مجبور شدند کمی بیشتر این موضوع را کاهش دهند، زیرا آنها چند مورد مثبت داشتند.

ما باید آن را در کل نظارت کنیم، اما این تعادل روحی و شادی گروه و خط پزشکی خطر صفر وجود دارد. گاهی اوقات اگر بخواهید ریسک صفر را انجام دهید، می تواند آن را برای همه از بین ببرد. ما می خواهیم ببینیم چند روز آینده چگونه می گذرد و در مورد اینکه شاید بعد از بازی دوم به چیزی نگاه کنیم صحبت کرده ایم. [against USA on Friday]. ما باید نظارت کنیم [Covid] در اینجا به اندازه هر چیز دیگری امتیاز می دهد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس دولتی آب و هوا می گوید: طرح معدن زغال سنگ کامبریا “گامی به عقب” است | زغال سنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، قهرمان آب و هوای دولت …