نگرانی انگلیس چون هری کین نیاز به اسکن مچ پا قبل از بازی آمریکا دارد | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انگلیس پس از اینکه تصمیم گرفت این مهاجم قبل از بازی روز جمعه مقابل ایالات متحده آمریکا به اسکن روی مچ پا نیاز دارد، منتظر وضعیت تناسب اندام هری کین است.

کین با تکل سنگین مرتضی پورعلیگنجی در دقیقه 48 پیروزی 6 بر 2 انگلیس مقابل ایران روز دوشنبه تحت درمان قرار گرفت. مهاجم 29 ساله که سابقه طولانی مشکلات مچ پا دارد، موفق شد تا دقیقه 75 دوام بیاورد و سپس با کالوم ویلسون جایگزین شود و گرت ساوتگیت گفت که کاپیتانش بعد از بازی خوب به نظر می رسد.

با این حال، کین، که برای امیدهای انگلیس برای قهرمانی در جام جهانی بسیار مهم است، پس از بازی در حال راه رفتن با اندکی لنگی و بستن بند روی مچ پای راستش دیده شد. ساوتگیت اکنون امیدوار است آزمایشات بیشتر نشان دهد مهاجم تاتنهام که دو گل مقابل ایران به ثمر رساند، آسیب جدی ندیده است.

انگلیس زمانی که در دومین بازی خود در گروه B با ایالات متحده آمریکا روبرو می شود، ناامید خواهد شد که کین را در دسترس داشته باشد. به طرز دلگرم کننده ای او توانست در جلسه ریکاوری روز سه شنبه شرکت کند. اما چشم انداز از دست دادن مهاجم اصلی خود برای هر دوره زمانی، سناریوی کابوس برای ساوت گیت است. نگرانی این است که کین در گذشته چندین غیبت طولانی مدت به دلیل آسیب دیدگی مچ پا داشته است.

امید است که انگلستان به عنوان یک اقدام احتیاطی دستور اسکن را داده باشد. این واقعیت که کین بلافاصله مقابل ایران بازی نکرد به عنوان یک نشانه مثبت تلقی می شود. او همچنین در ماه سپتامبر فاش کرد که با یک فیزیو جدید کار کرده است تا احتمال مصدومیت خود را کاهش دهد.

کین از زمان پارگی همسترینگ در ژانویه 2020 تا حد زیادی موفق شده از آسیب جدی دور بماند. اگر کین در بازی مقابل ایالات متحده غایب باشد، ویلسون با مارکوس راشفورد برای یک نقطه شروع در خط حمله رقابت خواهد کرد. رشفورد از روی نیمکت آمد تا مقابل ایران گلزنی کند اما نقش گسترده ای داشت.

انتظار می رود هری مگوایر در بازی مقابل ایالات متحده در دسترس باشد، اما مشکل زانوی جیمز مدیسون باعث شد تا او دوباره در روز سه شنبه از تمرین باز بماند. مگوایر پس از شکایت از احساس ناراحتی در نیمه دوم مقابل ایران تعویض شد. اما این مدافع در جلسه ریکاوری روز سه شنبه برای یازدهم ابتدایی مقابل ایران شرکت کرد.

بقیه اعضای تیم بیرون از خانه در مجموعه تمرینی تیم تمرین کردند. اما مدیسون که مقابل ایران در دسترس نبود یک بار دیگر غایب بود. هافبک لستر از مشکل زانو خود مراقبت می کند و شکی نیست که روز جمعه درگیر این مشکل باشد.

انگلیس دو دروازه بان ذخیره و 13 بازیکن بیرونی خود را در خارج از خانه تمرین می کرد. ویلسون که مقابل ایران از روی نیمکت آمده بود در جلسه داخل سالن شرکت کرد. با این حال هیچ نگرانی در مورد مصدومیت مهاجم نیوکاسل وجود ندارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ایالات متحده منتظر “پاسخ جدی” روسیه در مورد پیشنهاد انتشار بریتنی گرینر است | روسیه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دیپلمات ارشد آمریکایی گفت …