“من آن را از دست نمی دهم”: طرفداران Socceroos زودتر از موعد برمی خیزند تا شاهد شکست استرالیا در برابر قهرمان فعلی فرانسه باشند | جام جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خلسه کوتاه اما عمیقا احساس شد. حدود ساعت 6:10 صبح در چهارشنبه‌ای آرام، یک میخانه در CBD سیدنی با سر و صدا و هرج و مرج منفجر شد، زیرا استرالیا در بازی افتتاحیه جام جهانی مقابل فرانسه به برتری رسید.

برای 18 دقیقه بعدی، در حالی که استرالیا قهرمان جهان را رهبری می کرد، ازدحام جمعیت در Cheers بی صدا بود.

هوادارانی که روسری‌ها و روسری‌های سبز و طلایی پوشیده‌اند، در حالی که مسابقه را در میخانه تماشا می‌کنند، دست می‌زنند و جشن می‌گیرند.
هواداران Socceroos با به ثمر رساندن گل اول شروع امیدوارکننده ای را در تیم شروع کردند. عکس: Bianca de March/AAP

کایران پاتل با پوزخندی گسترده گفت: «این دست و پا بود، همه جا فقط اندام بود.

این یک شادی خالص بود، تنها چیزی که به آن نزدیک می شود این است که ما واقعاً به این جام جهانی صعود کردیم. و داشتن همه برای جشن گرفتن شگفت‌انگیز است.»

پاتل یک پیراهن یکپارچهسازی با سیستمعامل Socceroos را روی یک پیراهن دکمه ای پوشید و مانند بسیاری از هواداران در میخانه، به محض پایان مسابقه به سمت محل کار خود رفت.

بسیاری پس از یک صبح با احساسات شدید، و شاید چند نوشیدنی، مجبور خواهند شد خود را بلند کنند

پاتل گفت: «از این لحظه و از آن لحظه رفتن به شغلم سخت است. سخت است، به خصوص اینکه باید اینقدر زود بیدار شوید. اما من آن را از دست نمی دهم.»

هواداران فوتبال در سرتاسر استرالیا زود برخاستند و در سالن‌ها، میخانه‌ها، سینماها و میدان فدراسیون در ملبورن برای تماشای اولین بازی این کشور در مسابقات 2022 جمع شدند.

مسابقات با زمان عجیب بخشی از طرفداران Socceroos هستند، و این جام جهانی نیز تفاوتی ندارد، با بازی بعدی آنها در ساعت نسبتا آسان ساعت 9 شب شنبه، قبل از بازی دوباره در ساعت 2 بامداد به وقت محلی در روز پنجشنبه 1 دسامبر.

در نهایت واقعیت صبح روز چهارشنبه سوکروس را گاز گرفت، که چهار گل دریافت کردند تا به قهرمان جهان باختند، و انرژی ضعیفی بر میخانه حاکم شد.

حامیان روی چهارپایه در میخانه نشسته اند و بازی فوتبال را روی صفحه تلویزیون تماشا می کنند در حالی که Socceroos و لوازم استرالیایی روی دیوارها آویزان شده اند.
بسیاری از مردم قبل از خورشید در اطراف استرالیا برخاستند تا اولین بازی Socceroos در جام جهانی را تماشا کنند. عکس: Bianca de March/AAP

با شروع صبح، تماشاگران با تنش غرغر می‌کردند، در حالی که مسابقه به ریتم رسید، فرانسه توپ را در دست داشت و استرالیا در تلاش برای ضدحمله بود.

هر پاس از دست رفته با ناله های جمعی همراه بود، هر تکل موفقیت آمیزی با صدای بلند جشن می گرفت، با فریادهایی در مورد داور و بازی های فرانسوی که در خیابان خالی زنگ می زدند.

در میدان فدراسیون، با پرتاب بطری به طرف چند هوادار فرانسوی و ویدئویی که در شبکه های اجتماعی درگیری بین هواداران حریف را نشان می دهد، درگیری آغاز شد.

مردی با کلاه سطلی و جامپر استرالیایی زرد به تماشای صفحه نمایش بزرگ در میدان فدراسیون می نشیند که توسط سایر حامیان احاطه شده است.
میدان فدراسیون ملبورن مملو از هواداران استرالیایی و فرانسوی بود که این مسابقه از یک صفحه بزرگ پخش می شد. عکس: دیگو فدله/AAP

در بازگشت به Cheers، اشتون بهنا گفت که نخوابیده است، و مطمئن نیست که چگونه یک روز کار و مطالعه را پشت سر بگذارد، اما پر از پشیمانی نبود.

“من نخوابیدم، چگونه می توانستم بخوابم؟” او گفت. این فقط هر چهار سال یک بار اتفاق می‌افتد، من قرار نبود آن را از دست بدهم، من عاشق فوتبال هستم و برای دیدن یک مسابقه خوب هر کاری می‌کنم.

این احمقانه است، چقدر زود باید بلند شویم و چه کارهایی را باید پشت سر بگذاریم، اما من اهمیتی نمی دهم، می خواهم بازی ما را ببینم.

بهنا گفت که از نتیجه ناامید شده است، اما هرگز آن 18 دقیقه را فراموش نخواهد کرد و گفت که تصور بردن استرالیا یک “رویا” بود.

او گفت: “در آن 20 دقیقه اول نمی توانست بهتر از این پیش برود.” اما بعد از اینکه آنها گل سوم و چهارم خود را به ثمر رساندند، کریکت ها بودند، اما در نهایت آن گل فقط یک تسلی بود.

رایان فرانک ساعت 4 صبح از خواب بیدار شد تا آماده شود.

او گفت: «هیاهو واقعاً مرا بیدار کرد، صادقانه بگویم که آنقدرها هم سخت نبود.

اینجا یک جو عالی است، به خصوص برای شروع زودهنگام.

در حالی که بازی به پایان می رسید و فرانسه روی گل ها انباشته می شد، جمعیت در جای خود باقی ماند و تا سوت پایان که حدود ساعت 8 صبح به وقت محلی رسید، به سختی کسی آنجا را ترک کرد.

آماندا موناکو در دو جام جهانی فوتبال را به صورت زنده تماشا کرده است، اما آخرین دیدار فرانسه و استرالیا را در یک نانوایی فرانسوی در ونکوور تماشا کرد.

او گفت: “این در طول جام جهانی 2018 بود و وحشتناک بود، من تنها کسی بودم که در تجهیزات استرالیایی ام بودم.” خیلی بهتر است که اینجا، در میان هواداران Socceroos، بدون توجه به نتیجه.”

«هر چند نمی‌توانی با حضور واقعی در آنجا مقایسه کنی.»

چند نفر از جمعیت زیادی از طرفداران Socceroos در میدان فدراسیون در حالی که بازی جام جهانی را تماشا می کنند
تنش در ملبورن زمانی بالا گرفت که درگیری میان طرفداران حریف به وجود آمد. عکس: دیگو فدله/AAP

موناکو مطمئن نبود که چگونه بقیه روز را در محل کارش پشت سر بگذارد، از این فکر که به نوعی به یک روز عادی بازگردد آه می کشید.

او گفت: “انتظار داشتم که این بخشی از تجربه تماشای فوتبال در استرالیا است که صبح زود از این اوج و فرودها عبور کند.”

برای استرالیایی ها، همیشه زمان سخت و عجیبی است. اما به همین دلیل است که ما به اینجا می آییم، بخشی از تجربه است. با این حال، روز سختی در دفتر خواهد بود.»

اسکار و هری نخوابیده‌اند، و در حالی که بیرون از Cheers به ​​یکدیگر دلداری می‌دهند، و خود را برای مواجهه با آن روز بیدار می‌کنند، گفتند که به هیچ‌وجه این کار را نخواهند داشت.

“6 صبح سوال سختی است، اما اگر عاشق Socceroos هستید، بیدار خواهید شد.”

– AAP به این گزارش کمک کرد

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

طراح Balenciaga بابت کمپین “نامناسب” با حضور کودکان متاسفم | بالنسیاگا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، طراح خلاق Balenciaga به دلیل …