با ورود حماسه Rassie Erasmus به Twickenham |. Springboks به رتبه های نزدیک می رسد سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

منn فایل Springboks را برای آموزش بیرون می کشد و می کشد. جسی کریل اولین نفر است، فاف دکلرک یکی از آخرین نفرات و ویلی لو روکس با لباس گرمکن و جلیقه، تنها کسی که با فضول فعلی‌اش بازی می‌کند، می‌تواند جایی در این بین به میدان برود.

به زودی مسائل جدی شروع می شود و می توان شنید که کارکنان پشتیبانی می پرسند او کجاست. تقریباً یک دقیقه قبل از اینکه دوربین‌ها را جمع کنند، با قدم‌هایی بیرون می‌آید، ژاکت‌اش را تازیانه در می‌آورد، سپر تکل را از سیاه کولیسی می‌گیرد و مستقیم وارد عمل می‌شود. به نمایشگاه راسی اراسموس خوش آمدید.

در مورد اراسموس هر چه می خواهید بگویید اما نمی توانید حس تئاتر او را زیر سوال ببرید. شکی نیست که این ظاهر طراحی شده بود. او از فعالیت های روز مسابقه به دلیل پیروزی مقابل ایتالیا در هفته گذشته محروم شد و برای بازی شنبه در تویکنهام خواهد بود، اما در طول هفته برای مدیر راگبی اسپرینگ باکس مثل همیشه است.

چند ساعت قبل، سرمربی، ژاک نینابر، تیمی را معرفی کرد که دارای هشت تغییر بود، قبل از اینکه سؤالاتی را مطرح کند، ظاهراً در مورد انتخاب خود اما به اندازه کافی آگاه بود که بداند در مورد اراسموس از او سؤال خواهد شد. او چند سوال می پرسد تا اینکه از او پرسیده شود که آیا از قرار دادن ویدیوهای اراسموس در رسانه های اجتماعی حمایت می کند یا خیر. مداخله سریع است، به نینابر دستور داده شده که جواب نده و بقیه به ما گفتند که این کنفرانس مطبوعاتی راسی نیست.

این روشی است که Springboks با طغیان‌های رسانه‌های اجتماعی که منجر به محرومیت دو جلسه‌ای اراسموس شده است، برخورد می‌کند و بلافاصله پس از محرومیت 12 ماهه به دلیل رفتارهای مشابه انجام می‌شود. مشکل اینجاست که بدون پرداختن صحیح به موضوع، هیچ پشیمانی وجود ندارد، حتی اشاره ای به اعتراف به هر گونه اشتباهی وجود ندارد. در خلاء این مفهوم می آید که بقیه راه اندازی Springboks با اراسموس موافق است. که اعمال او تایید می شود. به همین ترتیب، این ظن وجود دارد که کسی در اتحادیه وجود ندارد که تقریباً قدرت کافی برای کنترل او را داشته باشد.

در واقع، حتی با نگاهی کوتاه به اراسموس در تمرین، مشخص است که بازیکنان و کارکنان او در تسخیر او هستند. هر چه رفتار او بیشتر مورد انتقاد قرار گیرد، جایگاه او بالاتر می رود. ممکن است فکر کنید محکومیت یک کاپیتان قهرمان جام جهانی در جان اسمیت ممکن است نوعی پشیمانی ایجاد کند. یا تعجب کنید که آنها به اظهارات مت پرادفوت، مربی مهاجم تیم ملی انگلیس که زیر نظر اراسموس در جریان رقابت های جام جهانی 2019 کار می کرد، چه واکنشی نشان خواهند داد، مبنی بر اینکه “اسپرینگ باکس برندی است که برای آوردن امید به کشور طراحی شده است”.

اما تنها چیزی که به دست می‌آوریم تصویری از ذهنیت محاصره‌ای است که اراسموس با طغیان‌هایش ایجاد کرده است. به گمان شما، هدف آنها در تمام مدت این بود.

نینابر گفت: «ما می دانیم که در درون ما چه می گذرد. ما نمی‌توانیم روایت‌های نظرات دیگران را درباره خود کنترل کنیم. مردم هر چه در مورد ما فکر کنند، در مورد ما فکر خواهند کرد. ما می دانیم که در داخل چه اتفاقی می افتد و چگونه هستیم و به عنوان یک گروه چقدر فشرده هستیم.

از نظر محرومیت راسی، ما روی راگبی تمرکز می کنیم و حدس می زنم که سوالات زیادی در مورد ممنوعیت وجود داشته باشد. من به عنوان یک مربی نمی خواهم وارد این مسائل شوم. بیشتر روی راگبی تمرکز خواهم کرد. گاهی اوقات ناامیدکننده است وقتی فقط حقایق خاصی وجود دارد که آشکار می شود و سپس افراد بیرونی به وضوح فقط آن حقایق را دارند که در دسترس هستند و در مورد چیزی که اتفاق افتاده است نظر می دهند. و بدیهی است که آنها همه حقایق را نمی دانند. خیلی ناراحت کننده است اگر به آن فکر کنید. اگر همه حقایق وجود داشته باشد، مردم نظر متفاوتی خواهند داشت.»

نینابر مردی باهوش است و “متاسفانه همه چیز به همین شکل پیش رفت” او نزدیک ترین چیزی است که به طور مستقیم به ممنوعیت اراسموس پرداخته است. اما هر زمان که او سعی می‌کند موضوع را به تمرینات تیمش بازگرداند – به دلیل اینکه او نمی‌تواند بازیکنان مستقر در انگلیس یا فرانسه را با این مسابقه خارج از پنجره رسمی تست انتخاب کند – با مشکل مواجه می‌شود – فقط این احساس را به وجود می‌آورد که در حالی که رم می‌سوزد. او تا حدودی خود را نیز گره زد، زمانی که بر «واقعیاتی» که به آنها اشاره می کند فشار آورد. او گفت: «احتمالاً بیرون خواهد آمد. شما می دانید که محرمانه های زیادی وجود دارد که ما اجازه نداریم در مورد آن صحبت کنیم، به خصوص با رسانه ها. من تنها مربی نیستم که این را بگویم. ادی [Jones] قبلا گفته است این چیزهایی است که ما نمی توانیم درباره آن بحث کنیم. اما ما حقایق را می دانیم.»

فاف دکلرک از آفریقای جنوبی در جریان تست مقابل ایتالیا از پشت یک اسکرام پاس می دهد.
فاف دی کلرک نقش کلیدی در پیروزی 63-21 آفریقای جنوبی مقابل ایتالیا در شنبه گذشته داشت. عکس: تیموتی راجرز/گتی ایماژ

این بیشتر شبیه تئوری توطئه به نظر می رسد تا زمانی که به طور خاص از او بپرسند که آیا منظورش حقایقی است که به طور گسترده در مورد تصمیمات داوری در دسترس نیست. نه، فقط از نظر توسعه و اینکه بازی ما به کجا می‌رود، مجموعه مهارت‌های خاصی که ما سعی در توسعه آن‌ها داریم – مواردی از این دست. نه چیزهای داوری، چیزهای راگبی. مسائل فنی و اساسی نقشه بازی.”

سردرگم؟ شما تنها نخواهید بود، اما او ادامه می‌دهد، و این روایت را زیر سوال می‌برد که اسپرینگ‌باک‌ها «خسته‌کننده» هستند و به این فکر می‌کند که آیا آنها هرگز «احترامی» را که سزاوارشان هستند به دست خواهند آورد.

او گفت: «منظورم این است که می‌گویم حقایق کاملاً مشخص نیستند. «مردم در مورد سبک بازی نظر می دهند. ما نمی‌توانیم روایتی را کنترل کنیم که نشان می‌دهد خسته‌کننده هستیم، حمله نمی‌کنیم، فقط لگد می‌زنیم، فقط تکل می‌زنیم. تمام انرژی ای که برای آن می گذارید، این روایت را تغییر نمی دهید. نمی‌دانم اگر تا به حال به ما احترام بگذاریم، نمی‌دانم. تا زمانی که ما با آنچه که در آنجا ارائه می کنیم و تلاش برای دستیابی به آن راحت هستیم و با یکدیگر و به عنوان یک گروه – بازیکنان، مدیریت، اعضای کادرفنی – باز و صادق باشیم، خوشحالیم.

به نظر می رسد هرگز بیشتر از زمانی که جهان علیه آنها باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …