ماسک را دوست ندارید؟ برای ما کار کن شرکت های فناوری کارکنان سابق توییتر را جلب می کنند | توییتر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آیا سبک مدیریت عضلانی ایلان ماسک را به تعویق انداخته اید؟ به سمت ما حرکت کنید! این همان زمینی است که توسط شرکت‌های فن‌آوری گرسنه از استعداد استفاده می‌شود که سعی می‌کنند هزاران کارمند سابق توییتر را که توسط شرکت رسانه‌های اجتماعی تحت مالک جدیدش اخراج شده‌اند، جذب کنند.

توییتر مدیران ارشد خود را اخراج کرده و به دنبال تسلط ماسک بر پلتفرم رسانه های اجتماعی، با اندک هشداری، مشاغل خود را کاهش داده است. حدود نیمی از نیروی کار – حدود 3700 کارمند – اخراج شده اند.

گزارش شده است که صدها نفر دیگر در نتیجه اصلاحات گسترده او ترک کرده اند. روز دوشنبه، رئیس عملیات فرانسه آخرین مدیر ارشدی بود که ترک کرد.

فرصت جاسوسی، برخی از شرکت‌ها اکنون در تلاش هستند تا با توسل به تحقیر روش‌های ثروتمندترین فرد جهان، استعدادهای با تجربه مهندسی را جذب کنند.

کیتی برک، مدیر ارشد مردمی شرکت نرم‌افزار آمریکایی Hubspot، ماسک را به دلیل گزارش‌هایی که در مورد اخراج گروهی از کارمندانش که در کانال‌های داخلی Slack از او انتقاد کرده بودند، محکوم کرد. رویترز نتوانست این گزارش ها را تأیید کند.

او در پستی در لینکدین نوشت: به عنوان یک رهبر، مورد انتقاد قرار گرفتن بخشی از کار شماست. «رهبران بزرگ تشخیص می‌دهند که بحث و اختلاف نظر شما را بهتر می‌کند و بخشی از فرآیند است. اگر جایی می‌خواهید که بتوانید (البته به شیوه‌ای واضح و مهربانانه) با مردم مخالفت کنید، HubSpot در حال استخدام است.

تا اواخر روز دوشنبه، پست برک بیش از 35000 واکنش مثبت در لینکدین به همراه داشت.

توییتر و ماسک به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

سایر شرکت ها نیز رویکرد مشابهی را در مورد Hubspot در نظر گرفته اند.

آماندا ریچاردسون، مدیر اجرایی استارت‌آپ نرم‌افزار استخدامی CoderPad، نامه‌ای سرگشاده به ترک‌کنندگان توییتر منتشر کرد.

آیا محتوای ارائه شده توسط شخص ثالث مجاز است؟

این مقاله شامل محتوای میزبانی شده در linkedin.com. ما قبل از بارگیری هر چیزی از شما اجازه می‌خواهیم، ​​زیرا ممکن است ارائه‌دهنده از کوکی‌ها و سایر فناوری‌ها استفاده کند. برای مشاهده این مطالب، روی “مجاز و ادامه” کلیک کنید.

ریچاردسون با استناد به ممنوعیت اولیه ماسک در کار از راه دور، تصاحب ماسک را به عنوان یک «نمایشی مزخرف» توصیف کرد که «بسیار ناامیدکننده، افسرده‌کننده و بی انگیزه بود».

در CoderPad، ما معتقدیم که مهارت های شما گویای همه چیز است. نه جایی که تو نشستی اگر سر کار بخوابید نه. هفت روز در هفته به مدت 18 ساعت در روز کار نمی کند.

سایر شرکت های بزرگ فناوری ایالات متحده از جمله متا و آمازون نیز هزاران کارمند خود را در هفته های اخیر به دلیل شرایط نامطمئن اقتصادی اخراج کرده اند.

اما انتقاد عمومی از ماسک، تقاضای شدید در بخش‌هایی از صنعت برای کارگران دیجیتال بسیار ماهر را برجسته می‌کند.

گزارش اخیر از شرکت تحلیل بازار گارتنر نشان می‌دهد که نرخ فرسایش بالا و موجی از تلاش‌های دیجیتالی‌سازی در سراسر کسب‌وکار و دولت، بازاری «فوق‌رقابتی» برای استعدادهای فنی ایجاد کرده است.

کاهش انبوه مشاغل و استعفای عمومی در توییتر باعث نگرانی این شرکت در مورد اخراج کارکنان حیاتی و ترس از اینکه شبکه اجتماعی “میدان شهر” با مشکلات فنی مواجه شود، شده است.

آیا محتوای ارائه شده توسط شخص ثالث مجاز است؟

این مقاله شامل محتوای میزبانی شده در linkedin.com. ما قبل از بارگیری هر چیزی از شما اجازه می‌خواهیم، ​​زیرا ممکن است ارائه‌دهنده از کوکی‌ها و سایر فناوری‌ها استفاده کند. برای مشاهده این مطالب، روی “مجاز و ادامه” کلیک کنید.

مایکل وینینگ، مدیر اجرایی شرکت نرم‌افزار و ابری ایالات متحده Calix، رویدادهای اخیر در توییتر را «ناراحت‌کننده» توصیف کرد و به استخدام‌کنندگان جدید قول داد که از فرهنگ شرکتی که «با اعضای تیم ما شروع می‌شود» در یک پست مشابه در لینکدین لذت ببرند.

وینینگ به رویترز گفت: «از دیدگاه ما، این یک فرصت عالی است، زیرا افرادی که قبلاً با ما صحبت نمی‌کردند، سرخورده هستند و نگاه می‌کنند. فرهنگ سمی مردم را وادار می‌کند که بگویند «دیگر نه».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهادت روپرت مرداک در پرونده افترا با دستگاه رای گیری Dominion | روپرت مرداک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دادخواست تهمت ادعا می …