HHS می گوید افزایش در افرادی که به دنبال پوشش HealthCare.gov هستند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واشنگتن — دولت بایدن روز سه شنبه اعلام کرد که شاهد افزایش زیادی در تعداد مشتریان جدیدی است که برای سال 2023 بیمه درمانی خصوصی را از بازار قانون مراقبت مقرون به صرفه خریداری می کنند.

نزدیک به 3.4 میلیون نفر برای پوشش ثبت نام کرده اند که در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته 17 درصد افزایش داشته است. افزایش ثبت نام در حالی رخ می دهد که تعداد آمریکایی های فاقد بیمه در سال جاری به پایین ترین حد تاریخی یعنی 8 درصد رسیده است.

خاویر بکرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی، به آسوشیتدپرس گفت: «وقتی محصول خوبی داشته باشید، مردم آن را می خرند.

از زمان شروع ثبت نام آزاد در 1 نوامبر، بیش از 665000 نفر جدید طرح هایی را در بازار خریداری کرده اند.

HHS هیچ جزئیات جمعیت شناختی در مورد ثبت نام کنندگان جدید ارائه نکرد، اما Becerra گفت که امیدوار است آژانس به افراد در جوامع حاشیه نشین دسترسی پیدا کند. قبلاً در سال جاری، بازار شاهد دستاوردهای بزرگی در تعداد سیاه‌پوستان، لاتین تبارها و بومیان آمریکا بود که به دنبال پوشش بودند.

بین سال های 2020 تا 2022، تعداد ثبت نام کنندگان لاتین تبار از 1.7 میلیون به 2.6 میلیون افزایش یافت در حالی که 1.3 میلیون سیاهپوست در سال گذشته ثبت نام کردند که از 900,000 سال قبل افزایش داشت. تعداد ثبت نام کنندگان سرخپوستان آمریکایی از 52000 به 68000 افزایش یافت.

بسرا گفت: «احتمال بسیار زیادی وجود دارد که ما همچنان جوامعی را که پشت سر گذاشته‌اند ثبت‌نام کنند، ادامه می‌دهیم.

افزایش ثبت نام عمدتاً ناشی از یارانه های سخاوتمندانه است – که تا سال 2025 در قانون 1.9 تریلیون دلاری دموکرات ها برای کمک به ویروس کرونا تمدید شده است – که پرداخت حق بیمه ماهانه را برای اکثر افرادی که ثبت نام می کنند، 0 دلار یا فقط چند دلار در ماه نگه می دارد.

افراد می توانند تا 15 دسامبر برای پوشش در HealthCare.gov یا از طریق بازار ایالت خود ثبت نام کنند تا پوششی را دریافت کنند که از 1 ژانویه شروع می شود.

کارشناسان نظاره گر خواهند بود تا ببینند آیا شروع قدرتمند ثبت نام آزاد ACA در چند هفته آینده ادامه خواهد داشت یا خیر.

Massey Whorley، مدیر شرکت مشاوره سلامت Avalere گفت: «این نشان دهنده تقاضای بسیار قوی برای بیمه درمانی است. «فقط زمان نشان می‌دهد که آیا این رشد واقعاً بزرگ و قابل توجه است یا افرادی که زودتر در پنجره باز ثبت‌نام عمل می‌کنند.»

نرخ بی سابقه کم بیمه در ایالات متحده نیز ممکن است در سال آینده مختل شود، زمانی که انتظار می رود دولت پایان همه گیری COVID-19 را اعلام کند و میلیون ها دریافت کننده Medicaid را از پوشش خارج کند. وورلی افزود که این می تواند افراد بیشتری را در سال 2023 به بازار فدرال سوق دهد.

ورلی گفت: “ما به دنبال دوره ای از نوسانات قابل توجه هستیم.” “همه اینها نشان می دهد که افراد بیشتری وارد بورس می شوند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …