دومینیک راب با شکایت رسمی به دلیل اتهامات قلدری از کارکنان وزارت دادگستری | دومینیک راب

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گزارش آبان نیوز، دومینیک راب با شکایات رسمی متعددی از سوی کارمندان دولت وزارت دادگستری به دلیل اتهامات رفتار قلدری در دوران مدیریت قبلی خود در این وزارتخانه مواجه است.

وزیر دادگستری متعهد شده است که دو شکایت رسمی که قبلاً با آن مواجه است، یکی از سوی وزارت دادگستری و دیگری مربوط به دوران وزارت خارجه‌اش، «به طور کامل رد و رد» کند، اما اتهامات رسمی بیشتر ضربه‌ای به تلاش‌های او برای پاک کردن نامش خواهد بود.

گفته می شود که داونینگ استریت یک شخصیت مستقل را منصوب کرده است که انتظار می رود روز چهارشنبه اعلام شود تا تحقیقات در مورد رفتار ادعایی معاون نخست وزیر را انجام دهد. آنها در محدوده ادعاهایی که بررسی می کنند محدود نخواهند شد.

یک مدیر منابع انسانی در وزارت دادگستری گماشته شده است تا شکایات مقامات را قبل از تحویل به دفتر کابینه جمع آوری کند، جایی که بازپرس که گمان می رود از خارج از دولت آمده باشد و کارمند دولتی نباشد، مستقر خواهد شد.

منابع وزارت دادگستری ادعا کردند که اکنون “تعدادی” شکایات رسمی، فراتر از شکایات اولیه از سوی گروهی از کارمندان دولتی متوسط ​​در این وزارت، ارائه شده است که می‌گویند راب بر “فرهنگ منحرف ترس” نظارت می‌کند که به کارمندان دولت آسیب می‌رساند. سلامت روانی و جسمی، در حالی که سایر مقامات درخواست مشاوره کرده بودند.

به نظر می رسد که شکایات جدید از جانب کارمندان ارشد دولتی است، با تجربه مستقیم قلدری و رفتار پرخاشگرانه توسط وزیر دادگستری زمانی که وی قبلاً در این بخش بوده است. یکی از منابع گفت: “آنها احساس می کنند باید شانه به شانه کارکنان جوان تر بایستند.”

یکی از منابع داخلی وزارت دادگستری ادعا کرد که اتهامات جدید «جدی‌تر و خاص‌تر» از ادعاهای عمومی در مورد شیوه مدیریت ساینده راب است که قبلاً مطرح شده بود. آنها افزودند: «او حتی نسبت به کارکنان ارشد تحقیرکننده و پرخاشگر بود، و غیرقابل پیش‌بینی بودن او هر روز به این معنی بود که همه ما دائماً در خطر بودیم».

این پس از آن منتشر شد که آبان نیوز ادعا کرد که راب در ملاقات با وزارت کشور در اولین دوره وزارت دادگستری به قدری بد رفتار کرده است که مقام ارشد وزارتخانه وی مجبور شد شخصاً از همتایان خود عذرخواهی کند.

منابع وایت هال مدعی شدند که وزیر دادگستری در اوایل سال جاری در یک نشست عالی رتبه «بقدر بد و نامناسب» عمل کرده است که آنتونیا رومئو، دبیر دائمی وزارت دادگستری مجبور شد با مقامات ارشد وزیر کشور وقت، پریتی پاتل تماس بگیرد تا ابراز پشیمانی کند. .

ریشی سوناک که با راه اندازی تحقیق درباره شکایات موافقت کرد، پس از یک سری اتهامات در مورد رفتار وی با کارمندان دولت در سه بخش مختلف از جمله وزارت دادگستری، وزارت امور خارجه و انتصاب مجدد راب به کابینه خود، با سوالاتی در مورد قضاوت خود در مورد انتصاب مجدد راب به کابینه خود مواجه شده است. بخش برکسیت

آنجلا راینر، معاون رهبر حزب کارگر، گفت: «شکل شکایت ها در مورد رفتار دومینیک راب در حال تبدیل شدن به سیل است. یک هفته پس از فاش شدن اولین شکایات رسمی، ریشی سوناک نتوانست یک بازپرس مستقل را برای بررسی انبوه ادعاها درباره رفتار معاونش تعیین کند.

«تصمیم نخست‌وزیر برای قرار دادن مدیریت حزب بر منافع ملی و انتصاب مجدد مردی با سابقه دومینیک راب، پرسش‌هایی را درباره قضاوت او ایجاد می‌کند و تعهد او را برای آوردن صداقت، حرفه‌گرایی و پاسخگویی به دولت به سخره می‌گیرد.»

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: «تحمل قلدری در سراسر خدمات ملکی صفر است. معاون نخست‌وزیر اداره‌ای حرفه‌ای را رهبری می‌کند و اصلاحات عمده را به پیش می‌برد، جایی که برای کارمندان دولت ارزش قائل می‌شود و سطح جاه‌طلبی بالاست.

تحقیقات مستقلی در حال انجام است که توسط دفتر کابینه نظارت می‌شود و تا زمانی که تکمیل نشود، اظهار نظر بیشتر در مورد مسائل مربوط به آن نامناسب است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناسان می گویند استراتژی EV کارگر فوراً مشکلات عرضه استرالیا را برطرف نمی کند | وسایل نقلیه الکتریکی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، به گفته کارشناسان صنعت، علیرغم …