صندلی دیده بان می گوید مت هنکاک قوانین دولتی را در مورد من یک سلبریتی هستم زیر پا گذاشت | مت هنکاک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس کمیته مشورتی انتصابات تجاری (آکوبا) گفته است که مت هنکاک قوانین انتصابات تجاری دولت را با عدم مشورت با سازمان دیده بان قبل از حضور در من یک سلبریتی هستم نقض کرد.

اریک پیکلز در نامه ای به صدراعظم دوک نشین لنکستر، الیور داودن، نوشت: «من به عنوان رئیس کمیته مشورتی انتصابات تجاری به شما می نویسم تا نقض قوانین انتصاب تجاری دولت را به اطلاع شما برسانم. .

«آقای هنکاک قبل از ثبت نام در دو سریال تلویزیونی ITV’s I’m A Celebrity از مشاوره Acoba استفاده نکرد… مرا از اینجا بیرون کن! و کانال 4 SAS: چه کسی جرات می کند برنده می شود.

با این حال، توصیه شد که هیچ اقدام دیگری انجام نشود.

لرد پیکلز افزود: «این موضوع با شماست که تصمیم بگیرید چه اقدامی مناسب انجام دهید.

با این حال، با توجه به ماهیت شفاف نقش آقای هنکاک که محدود به حضور در آن است [these] نمایش می دهد (به جنبه تجاری کانال 4 یا تجارت ITV نمی پردازد) من معتقدم که انجام هرگونه اقدام دیگری در این مورد نامتناسب خواهد بود.

اما لرد پیکلز ادعاهای وزیر بهداشت سابق را رد کرد که عدم مشورت او با آکوبا قبل از حضور در سریال من یک سلبریتی هستم … قوانین دولتی را نقض نمی کند.

او در نامه نوشت: «قوانین واضح است که در آن افراد یک سری از فعالیت‌های رسانه‌ای را برنامه‌ریزی می‌کنند و این وظیفه آکوبا است که خطرات مرتبط را ارزیابی کند، یک برنامه کاربردی لازم است.

به این ترتیب، عدم مراجعه و انتظار مشاوره قبل از اعلام یا تصدی این سمت ها در این مورد، نقض قوانین دولت و الزامات مندرج در قانون وزارتخانه است.

هنکاک تازیانه محافظه‌کاران را پس از اینکه اعلام شد در سریال I’m a Celebrity حضور خواهد داشت از دست داد… مرا از اینجا بیرون کن!

قبل از پیوستن به برنامه ITV، هنکوک اصرار داشت که شرکت در این برنامه به این معنی است که او مخاطبان وسیع تری از مردم را جذب می کند و افزود که سیاستمداران باید “به جایی بروند که مردم هستند”.

او همچنین گفت که از زمان خود در برنامه برای افزایش آگاهی در مورد نارساخوانی استفاده خواهد کرد.

با این حال، تصمیم او برای پیوستن به این مسابقه سه هفته‌ای، که در هفته پایانی خود قرار دارد، با انتقاد ریشی سوناک، نخست‌وزیر، مواجه شد که گفت از شرکت او “ناامید” شده است.

برخی از نمایندگان حزب محافظه کار تندتر بودند، تیم لافتون، نماینده ایست ورثینگ و شورهام، هنکاک را به عنوان یک «دختر مطلق» توصیف کرد.

هنکاک همچنان به عنوان نماینده مستقل پارلمان دستمزد دریافت می کند و شایعه شده است که برای حضور در این برنامه 400000 پوند دستمزد دریافت کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ناتو در صحنه یکی از بحث برانگیزترین تصمیمات اوکراین برای گفتگو با اوکراین تشکیل جلسه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ناتو روز سه‌شنبه تشکیل جلسه می‌دهد …