انگلیس ویلیس را کنار گذاشت و در مورد ماکو وونیپولا برای آفریقای جنوبی شک دارد | سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انگلیس جک ویلیس طرفین را برای تست روز شنبه مقابل آفریقای جنوبی کنار گذاشت و همچنین شکی در مورد مصدومیت ماکو وونیپولا، مدافع باتجربه دارد. ادی جونز، سرمربی، به جای آن انتخاب کرده است که گزینه‌های تخصصی خود را با حفظ هیو تایزارد بدون کلاه ساراسنز در یک تیم تمرینی 26 نفره گسترش دهد.

ویلیس بدشانس در آخرین مراحل تساوی 25-25 مقابل نیوزلند در روز شنبه از روی نیمکت آمد، اما متخصص خرابکاری اکنون نیازهای لازم را برای یک بازی که مدیران انگلیس آن را یک چالش تاکتیکی بسیار متفاوت می دانند، پیدا می کند. تایزارد بسیار آینده‌دار و دیوید ریبانز و الکس کولز زوج نورثهمپتون همگی در این ترکیب حضور دارند و بیوان راد از سیل به عنوان پوششی برای وونیپولا که در یک جلسه تمرینی پرجنب‌وجوش در روز سه‌شنبه پشت خود را تغییر داد.

جونز می‌تواند برای اولین بار در رده دوم، ریبنز متولد آفریقای جنوبی را شروع کند، مارو ایتوجه به جناح کور برمی‌گردد و کولز و تایزارد برای جایگاهی روی نیمکت رقابت می‌کنند، اما هر کسی که بازی کند، انگلیس مصمم است بازی را از همان ابتدا به Springboks ببرید و سریعتر از آنچه در مقابل All Blacks موفق بودند شروع کنید.

مت پرادفوت، مربی اسکرام، که بخشی از مجموعه مربیگری آفریقای جنوبی در جریان مبارزات پیروزمندانه آنها در جام جهانی 2019 بود، تاکید کرد که انگلیس برای مبارزه با ضربه ایستگاهی قدرتمند اسپرینگ باک به طرز فکر متفاوتی نیاز دارد. پرادفوت گفت: «هفته گذشته یک نبرد فنی بود (اما) این هفته یک نبرد قصد، یک نبرد اراده است. ماهیت مسابقه و این واقعیت که شنبه گذشته در بهترین حالت خود نبودیم را کنار هم بگذارید و بچه ها بسیار مصمم هستند.

“چالش در مورد درگیری سنگین خواهد بود در حالی که با All Blacks در مورد سرعت درگیری است. جایی که All Blacks تلاش می کند و شما را می شکند، Springboks فلسفه متفاوتی دارد. آنها سعی می کنند شما را از هم جدا کنند. آنها به سمت شما می آیند، به دنبال نقطه ضعفی می گردند و سپس تمام توان خود را برای بهره برداری از آن ضعف به کار می گیرند. این در مورد کل هشت انگلیسی است که دقیقاً همان کار را انجام می دهند. این در مورد چالش های فردی در برابر آفریقای جنوبی نیست.

راهنمای سریع

طرح دعوا علیه نهادهای حاکمیتی

نمایش دهید

شرکت حقوقی ورزشی که نماینده بیش از 225 بازیکن اتحادیه راگبی است که از اختلالات عصبی رنج می برند، این هفته علیه راگبی جهانی، اتحادیه فوتبال راگبی و اتحادیه راگبی ولز رسیدگی خواهد کرد.

رایلندز گارث می‌گوید که مدعیان آن‌ها ادعا می‌کنند که این متهمان در انجام اقدامات معقول به منظور محافظت از بازیکنان در برابر آسیب‌های دائمی ناشی از ضربات ضربه‌ای مکرر و زیر ضربه‌ای، سهل انگاری کرده‌اند.

بیش از 20 بازیکن درگیر در این دعوا – از جمله استیو تامپسون، برنده جام جهانی انگلیس و رایان جونز کاپیتان سابق ولز – به طور علنی در مورد آسیب های مغزی خود به دلیل انجام این ورزش صحبت کرده اند.

روزنامه فرانسوی L’Equipe همچنین گزارش داده است که 15 بازیکن قصد دارند علیه فدراسیون راگبی فرانسه (FFR) و لیگ ملی (LNR) به دلیل عدم محافظت از آنها در برابر آسیب های سر در هنگام بازی در فرانسه اقدام کنند. تنها دو نفر از این 15 نفر فرانسوی هستند و سایر مدعیان از جمله افرادی که در دعاوی دیگر شرکت داشتند، مانند تامپسون، آلیکس پاپهام، کارل هیمن و جیمی کادمور که در طول دوران حرفه ای خود برای باشگاه های فرانسوی بازی کردند.

رسانه PA و ورزش نگهبان

از بازخورد شما متشکرم.

پرادفوت همچنین فاش کرد که پس از اینکه او کایل سینکلر را به چالش کشید تا تلاش کند و جلسه را «چشم‌انگیزتر» کند، تمرین کتک زدن انگلیس «کمی گیج‌کننده» شد. من از کایل خواستم که نقش خاصی را برای ما ایفا کند. شما به کمی ادویه نیاز دارید. این یک بازی بزرگ است. این بچه ها حرفه ای هستند و از یکدیگر مراقبت می کنند اما آنها [can] آن را یک درجه بالا ببرید این بچه ها می خواهند برنده شوند. نتیجه گیری بعد از آخر هفته گذشته این است که چیزهای بیشتری در تیم وجود دارد. اینکه بتوانیم کاری را که در انتهای بازی انجام دادیم انجام دهیم، نشان می دهد که چیزهای بیشتری در ما وجود دارد.”

سام سیموندز مهاجم خط عقب نیز به وضوح نشان داد که انگلیس مایل است پاییز خود را با شکوه تمام کند. سیموندز که در تور بریتانیایی و ایرلندی لاینز 2021 با بوکز نیز روبرو شد و می‌داند چه چیزی است، گفت: «ما احتمالاً در نیمه اول مقابل نیوزلند 5 درصد تخفیف داشتیم و اگر فرصت‌هایی را به آن‌ها بدهید، آنقدر خوب هستند که نمی‌توان از آنها استفاده کرد. این آخر هفته می آید

“آنها [South Africa] می‌خواهم به تیم‌ها قلدری کنم… این بسیار مورد این است که «چرا باید دور تو بدوم وقتی می‌توانم از تو بدوم؟»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …