پلتفرم نظارت بر بیمار با قابلیت هوش مصنوعی care.ai 27 میلیون دلار بودجه دریافت می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلتفرم اتوماسیون تسهیلات مراقبت با قابلیت هوش مصنوعی care.ai اعلام کرد که 27 میلیون دلار بودجه به رهبری شرکت سرمایه گذاری چند دارایی Crescent Cove Advisors جمع آوری کرده است.

کاری که آنها انجام می دهند

پلتفرم تسهیلات مراقبت هوشمند شرکت مستقر در فلوریدا شامل شبکه‌ای از حسگرها است که از طریق یک مرکز مراقبتی پخش می‌شود که بیماران را با استفاده از هوش مصنوعی نظارت می‌کند و به یک مرکز اجازه می‌دهد تا داده‌های رفتاری در زمان واقعی را برای بینش‌های بالینی و عملیاتی جمع‌آوری کند.

این بودجه به شرکت کمک می کند تا به رشد شرکت کمک کند و “هوش محیطی را به مراقبت های بهداشتی” ارائه دهد.

چاکری: “بار فیزیکی، عاطفی و اقتصادی بر روی مراقبین ما هرگز به این اندازه چالش برانگیز نبوده است. فرآیندها دستی و زمان بر هستند و تیم های مراقبتی درگیر وظایف و اسناد سنگین هستند – و متأسفانه پزشکان و بیماران از عواقب آن رنج می برند.” تولتی، مدیرعامل و موسس care.ai در بیانیه ای گفت. “مأموریت ما این است که وعده تحول آفرین یک مرکز مراقبت هوشمند را فراهم کنیم، سطحی از مراقبت را ارائه دهیم که جهان هرگز ندیده است. ما در چند سال گذشته به گسترش پلت فرم خود پرداخته ایم و در عین حال با سیستم های بهداشتی پیشرو کشور و مراقبت های طولانی مدت همکاری می کنیم. من خوشحالم که از حمایت Crescent Cove در حالی که به مقیاس و اجرا ادامه می دهیم، هیجان زده هستم.

عکس فوری از بازار

چاکری تولتی، مدیرعامل و موسس care.ai، نیز یکی از بنیانگذاران و پیش از این سمت ریاست در HealthGrid، یک برنامه ارتباطی با بیمار است که بیماران و ارائه دهندگان را از طریق تلفن هوشمند به هم متصل می کند. فروشنده EHR Allscripts HealthGrid را در سال 2018 خریداری کرد.

قبل از HealthGrid، تولتی Galvanon را تأسیس کرد، یک کیوسک سلف سرویس برای ثبت نام بیماران بیمارستانی، که توسط ارائه دهنده نرم افزار سازمانی NCR در سال 2015 خریداری شد.

care.ai به سایر شرکت‌ها می‌پیوندد تا نظارت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای اهداف مراقبت‌های بهداشتی، به‌ویژه در مورد نظارت بر خطر سقوط، بررسی کنند.

سال گذشته، آمازون شراکت خود را با Vayyar و سرویس فناوری کمکی برای تشخیص سقوط در اشتراک Alexa Together اعلام کرد و به مراقبین اجازه می‌دهد تا از راه دور اعضای خانواده را در خانه‌هایشان نظارت کرده و به آنها کمک کنند.

ماه گذشته، بخش مراقبت های بهداشتی شرکت امنیتی ADT، ADT Health گفت که حسگرها و سیستم‌های سنتی خود را که برای کمک به مراقبت از سالمندان و به‌طور بالقوه استنتاج برای پیش‌بینی حوادث در خانه مستقر شده‌اند، دوباره تصور می‌کند.

در اوایل نوامبر، Kami Vision، یک راه حل مدیریت فایل مبتنی بر هوش مصنوعی که سقوط را تشخیص می دهد و به آن پاسخ می دهد، سیستم دوربین خانگی خود را برای تشخیص سقوط برای افراد مسن منتشر کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: رویکرد سهل‌انگیز به همه‌گیری کووید-19 می‌تواند یک نوع کشنده ایجاد کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس سازمان جهانی بهداشت روز جمعه …