بیش از نیمی از بیمارستان های روستایی می سی سی پی در خطر بسته شدن هستند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جکسون، خانم – به گفته مقام ارشد بهداشت عمومی ایالت، بیش از نیمی از بیمارستان های روستایی می سی سی پی در معرض خطر تعطیلی فوری یا در آینده نزدیک هستند.

دکتر دانیل ادنی، افسر بهداشت ایالتی، در جلسه روز دوشنبه با سناتورهای ایالتی در مورد فشار مالی بر بیمارستان های می سی سی پی صحبت کرد. دنی گفت 38 بیمارستان روستایی، 54 درصد از کل بیمارستان های ایالتی، ممکن است تعطیل شوند. بسته شدن بالقوه تهدیدی برای تشدید پیامدهای بهداشتی ضعیف در یکی از فقیرترین ایالت های کشور است.

“این وضعیتی است که از نظر اقتصادی غیرقابل تحمل است – از دست دادن 54٪ از بیمارستان های ما در ایالت – بسیار کمتر از دیدگاه دسترسی به مراقبت.”

بیمارستان‌های روستایی قبل از همه‌گیری کووید-19 تحت فشار اقتصادی بودند و با افزایش هزینه‌های ارائه خدمات، مشکلات بدتر شده است. تعداد بالای افراد کم درآمد بدون بیمه در می سی سی پی به این معنی است که بیمارستان ها برای مراقبت های بدون غرامت بیشتر آماده هستند. در عین حال، هزینه های نیروی کار بر بیمارستان ها سنگینی می کند، زیرا آنها برای پرداخت دستمزدهای رقابتی برای حفظ کارکنان تلاش می کنند.

اسکات کریستنسن، رئیس هیئت مدیره انجمن بیمارستان های می سی سی پی، گفت: “هزینه های صورت درآمد یک بیمارستان به شدت افزایش یافته است.” ”

کریستنسن گفت که مشکل اصلی بیمارستان‌های می‌سی‌سی‌پی این است که درآمدها با افزایش هزینه‌ها همگام نبوده است.

این فشار در منطقه دلتای می سی سی پی، یک زمین هموار کشاورزی که در آن فقر همچنان ریشه دوانده است، شدیدتر است. بیمارستان گرین‌وود لفلور ماه‌هاست که هزینه‌های خود را با کاهش خدمات و کاهش نیروی کار خود کاهش داده است. اما این مرکز پزشکی نتوانسته است از خطر بسته شدن قریب الوقوع جلوگیری کند. رهبران بیمارستان می گویند که آنها قبل از پایان سال بدون تزریق نقدی از کار خواهند رفت.

در گرین‌وود لفلور و سایر بیمارستان‌های سراسر ایالت، واحدهای مراقبت‌های زایمان در بلوک‌های خرد شده‌اند. می سی سی پی در حال حاضر بالاترین نرخ مرگ و میر جنینی، بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان و بالاترین نرخ تولد زودرس را در کشور دارد و در میان بدترین ایالت ها برای مرگ و میر مادران قرار دارد.

به گفته بنیاد خانواده کایزر، حدود 60 درصد از تولدها در می سی سی پی در سال 2020 توسط Medicaid تامین مالی شده است.

کارشناسان در این جلسه گفتند که تعداد فزاینده‌ای از بیابان‌های مراقبت‌های بهداشتی در دلتا در حال ظهور هستند، اما فشارهای مالی بر بیمارستان‌های مناطق مرفه‌تر ایالت نیز کاهش می‌یابد. اما بیمارستان‌های جوامع فقیر اغلب بیمارانی را درمان می‌کنند که بیمه ندارند و نمی‌توانند هزینه‌های مراقبت را از جیب خود بپردازند. گسترش پوشش Medicaid هزینه های ناشی از مراقبت های بدون جبران را کاهش می دهد.

فرماندار تیت ریوز و دیگر رهبران جمهوری خواه پیشنهادات برای گسترش Medicaid را که عمدتاً کارگران کم درآمدی را که شغلشان بیمه درمانی خصوصی ارائه نمی کند را پوشش می دهد، از بین برده اند. مخالفان توسعه می گویند که نمی خواهند اتکا به کمک دولت را برای افرادی که به آن نیاز ندارند تشویق کنند.

به عنوان یک راه حل کوتاه مدت، انجمن بیمارستان می سی سی پی همکاری بخش مدیکید ایالتی را با مقامات فدرال برای افزایش سقف بازپرداخت Medicaid به سطح بالاتر پیشنهاد کرده است. این اقدام هزینه ارائه مراقبت برای افرادی را که قبلاً تحت پوشش طرح فعلی Medicaid ایالت هستند، کاهش می دهد.

سناتور دموکرات هاب برایان، که جلسه استماع را تشکیل داد، گفت که چشم انداز مالی بیمارستان های می سی سی پی “شکست بازار” است که توجه تمام وقت را ایجاب می کند.

برایان گفت: «چیزی که ما به آن نیاز داریم، کسی است، جایی در دولت ایالتی، که مسئول این است که بفهمد ما می‌خواهیم مراقبت‌های بهداشتی در حال حاضر و 5 و 10 سال آینده چگونه باشد. “مگر اینکه من به شدت گیج شده باشم، هیچ کس در دولت ایالت شما وجود ندارد که این اتهام را داشته باشد.”

———

مایکل گلدبرگ یکی از اعضای سپاه آسوشیتدپرس/گزارش برای ابتکار اخبار ایالتی آمریکا است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که خبرنگاران را در اتاق های خبری محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل پنهان گزارش دهند. او را در توییتر در twitter.com/mikergoldberg دنبال کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس دولتی آب و هوا می گوید: طرح معدن زغال سنگ کامبریا “گامی به عقب” است | زغال سنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، قهرمان آب و هوای دولت …