PayZen فین‌تک مراقبت‌های بهداشتی 20 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند و 200 میلیون دلار تسهیلات اعتباری دریافت می‌کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

PayZen فین‌تک مراقبت‌های بهداشتی 20 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سهام به رهبری 7wireVentures جمع‌آوری کرد و یک تسهیلات اعتباری 200 میلیون دلاری از Viola Credit دریافت کرد.

سایر شرکت‌کنندگان در افزایش سهام شامل سرمایه‌گذاران قبلی SignalFire، Link Ventures و Picus Capital هستند. لی شاپیرو، شریک مدیر 7wireVentures و مدیر ارشد مالی سابق شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Livongo، به هیئت مدیره PayZen خواهد پیوست.

این استارت آپ اعلام کرد که افزایش داده است 15 میلیون دلار سرمایه در سری A حدود یک سال پیش پس از یک دور اولیه بیش از 5 میلیون دلاری در اوایل سال 2021.

کاری که آنها انجام می دهند

PayZen که در سال 2019 تأسیس شد، یک مدل “مراقبت کن، بعدا پرداخت کن” را برای مراقبت های بهداشتی ارائه می کند. استارت آپ فاکتورهای بیماران را به ارائه دهندگان پرداخت می کند و سپس از هوش مصنوعی برای ایجاد برنامه های بازپرداخت فردی تا 60 ماه بدون بهره یا کارمزد استفاده می کند.

این استارت آپ با سیستم های بهداشتی شریک می شود تا پلتفرم خود را در سیستم های مدیریت چرخه درآمد ارائه دهندگان ادغام کند. سال گذشته اعلام کرد که با آن کار می کند گیزینگر مستقر در Danville، Pa.

PayZen همچنین یک کارت نقدی ارائه می‌دهد که بیماران می‌توانند قبل از دریافت خدمات مراقبت‌های بهداشتی، مانند قرار ملاقات‌های مکرر برای بیماری‌های مزمن یا هزینه‌های داروخانه، از آن استفاده کنند. این شرکت قصد دارد از سرمایه برای توسعه عملیات و توسعه محصول استفاده کند.

ایتزیک کوهن، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل PayZen در بیانیه ای گفت: “این دور هیجان انگیز گواهی بر نوآوری محصول PayZen و نیاز شدید به گزینه های پرداخت مقرون به صرفه تر برای بیمارانی است که سعی در پرداخت صورت حساب های پزشکی خود دارند.” “برابری و مقرون به صرفه بودن مراقبت های بهداشتی یک مشکل اساسی در ایالات متحده است بسیاری از آمریکایی ها دریافت مراقبت های مورد نیاز خود را به تاخیر انداخته اند یا از دست داده اند، زیرا روش مقرون به صرفه ای برای پرداخت به آنها ارائه نشده است. در PayZen، ما مصمم هستیم که به رفع این سیستم خراب کمک کنیم. “

عکس فوری از بازار

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط این سازمان، مقرون به صرفه بودن مراقبت های بهداشتی یک نگرانی عمده در ایالات متحده است بنیاد خانواده کایزر، تقریباً نیمی از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که تامین هزینه های مراقبت های بهداشتی برای آنها بسیار یا تا حدودی دشوار است، و یک سوم گفتند که آنها یا یکی از اعضای خانواده شان مراقبت های خود را به دلیل هزینه به تعویق انداخته اند.

نظرسنجی اخیر گالوپ دریافتند که سه چهارم پاسخ‌دهندگان به هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی در ایالات متحده نمره افت می‌دهند.

دیگر شرکت‌های فناوری سلامت که بر پرداخت تمرکز دارند عبارتند از Cedar که افزایش داد 200 میلیون دلار در سال گذشته اما اخیراً 24 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است. Inbox Health، که در سال 2021 مبلغ 15 میلیون دلار در بودجه سری A به دست آورد. و Cherry Technologies که در اوایل سال جاری 50 میلیون دلار تسهیلات اعتباری دریافت کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادی ویر، ردیف دوم سابق اسکاتلند و شیرها، در سن 52 سالگی درگذشت | تیم اتحادیه راگبی اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتحادیه راگبی اسکاتلند اعلام کرد، دادی …