Morgan Health مدیران سابق Walmart و افراد بیشتری را در حوزه سلامت دیجیتال استخدام می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سلامت مورگانواحد تجارت مراقبت‌های بهداشتی JPMorgan Chase اعلام کرد که دکتر شریل پگوس از سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک شرکت با هدف از بین بردن شکاف‌ها در مراقبت‌های بهداشتی و همکاری نزدیک با دن هارتمن و جف ریس، که سرمایه‌گذاری‌ها و تلاش‌های سرمایه‌گذاری شرکت را رهبری می‌کنند، حمایت خواهد کرد.

پگوس قبلاً به عنوان معاون اجرایی در بخش سلامت و تندرستی در Walmart خدمت می کرد، جایی که او به راه اندازی برنامه های سلامت مصرف کننده، گسترش دسترسی به خدمات بهداشت از راه دور و نظارت بر پاسخ این شرکت به COVID-19 کمک کرد.

دن مندلسون، مدیرعامل Morgan Health در بیانیه‌ای گفت: «شریل یکی از معتبرترین رهبران در مراقبت‌های بهداشتی است و تخصص بالینی و کسب‌وکار مراقبت‌های بهداشتی را به ارمغان می‌آورد که به تسریع مرحله بعدی استراتژی Morgan Health در مورد سلامت جمعیت کمک می‌کند.» او همچنین یک متخصص قلب و متخصص عدالت سلامت است و نقش مهمی در کار ما برای سرمایه‌گذاری و توسعه شرکت‌هایی خواهد داشت که در معکوس کردن روند بیماری‌های مزمن، به ویژه دیابت و بیماری‌های قلبی، در سراسر بازار تجاری تفاوت معناداری ایجاد می‌کنند. او فرصتی را که ما برای بهبود نتایج سلامت کارکنان خود و بیش از 150 میلیون آمریکایی که به بیمه حمایت شده توسط کارفرما وابسته هستند، تشخیص می دهد.

مورگان هلث در سپتامبر اعلام کرد که یک سرمایه‌گذاری استراتژیک ۲۰ میلیون دلاری در استارت‌آپ تشخیصی خانگی و تک‌شاخ ایرلندی LetsGetChecked به عنوان بخشی از دور سری D-2.

شرکت جی پی مورگان نیز سرمایه گذاری کرد 50 میلیون دلار در Vera Whole Health، شرکتی که هدف آن ارائه مراقبت های اولیه هماهنگ است. این شرکت ها از طریق مشارکت خود، با مشارکت مرکز مراقبت اولیه اوهایو، سه مرکز مراقبت اولیه برای کارکنان در اوهایو و دو مرکز مراقبت در مجاورت کارمندان و خانواده هایشان افتتاح کردند.

این شرکت همچنین در شرکت داده سرمایه گذاری کرد طرح سلامت و فناوری سلامت Centivo را تقویت کنید.


پلت فرم آموزش جراحی فاندامنتال وی آر اعلام کرد که تیم اجرایی خود را با انتصاب میشل هالسن، ارین کولگرن، داتی بارت و مایان وندرو گسترش داده است.

Halsne معاون فروش، Kullgren معاون رشد، Barrett معاون تجاری سازی داده های استراتژیک و Wenderow رهبری استراتژی و اجرای بازار را بر عهده خواهند داشت.

انتصابات اخیر بدین معناست که 55 درصد از تیم اجرایی FundamentalVR اکنون از زنان تشکیل شده است.

ریچارد وینسنت، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل FundamentalVR، در بیانیه ای گفت: “ما از استقبال چهار زن شگفت انگیز در تیم FundamentalVR هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر مشارکت آنها در ادامه گسترش در آمریکای شمالی و آسیا هستیم.” “در طول سال 2022، ما به سرمایه گذاری در پلتفرم خود ادامه داده ایم تا نحوه کسب مهارت های جراحی را در یک محیط مقیاس پذیر، کم هزینه و چند کاربره تغییر دهیم. Erin، Michelle، Maayan و Dottie در کمک به FundamentalVR برای دستیابی به مشتریان جدید و ارائه خدمات بهتر به مشتریان جدید نقش مهمی خواهند داشت. آن چشم انداز.”

شرکت واقعیت مجازی مستقر در Mass اعلام کرد که امتیاز کسب کرده است 20 میلیون دلار بودجه سری B در ماه آگوست به رهبری EQT Life Sciences و سرمایه گذار قبلی داونینگ ونچرز به آن ملحق شد و مجموع آن را به بیش از 30 میلیون دلار رساند. در سال 2019 یک دور 5 میلیون دلاری سری A را بست.


استارتاپ مراقبت از اعتیاد الینور هلث اعلام کرد که الیزابت هارت را به عنوان مدیر ارشد مشتری و همکاری بیمار، اسکات فرایز را به عنوان مدیر ارشد مالی و پیتر برد را به عنوان رئیس کارکنان خود استخدام کرده است. دانیکا پترسون نیز به سمت رئیس بازار ارتقا یافت.

این شرکت که روانپزشکی حضوری و مجازی، درمان، مربیگری بهبودی و درمان با کمک دارو را برای اختلالات مصرف مواد ارائه می دهد، گفت که استخدام های جدید از رشد شرکت و گسترش مدل ارائه مراقبت های بهداشتی حمایت می کند.

هارت به Eleanor Health از ارائه‌دهنده مستقیم مراقبت‌های اولیه و بهداشت روانی Everside Health می‌پیوندد، جایی که او به‌عنوان معاون رئیس‌جمهور مشارکت بیمار خدمت می‌کرد.

تجربه قبلی فرایس شامل 8 سال به عنوان مدیر عامل، معاون اجرایی و معاون ارشد تجربه در Allscripts و Prime Therapeutics است که پس از 9 سال حضور فریس به عنوان مدیر ارشد مالی در UnitedHealthcare و Optum بود.

برد به Eleanor Health از شبکه کامل کارولینا می‌پیوندد، جایی که او به عنوان معاون استراتژی و عملکرد فعالیت می‌کرد. به عنوان رئیس ستاد النور، او مسئولیت پشتیبانی هیئت مدیره، فرآیندهای برنامه ریزی استراتژیک، آهنگ های تیم رهبری و پروژه های استراتژیک را بر عهده خواهد داشت.

کوربین پترو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Eleanor Health، در بیانیه ای گفت: “ما از گسترش و ارتقای تیم رهبری ارشد خود هیجان زده هستیم.” “این یک زمان هیجان انگیز برای همه ما در Eleanor است، زیرا ما همچنان به بهبود توانایی ارائه مدل مراقبت تحول آفرین خود در مقیاس به طور موثر و پایدار ادامه می دهیم و در مشارکت های مبتنی بر ارزش و جمعیت موفق می شویم.”

در ماه آوریل، Eleanor Health دریافت خود را اعلام کرد 50 میلیون دلار بودجه سری C به رهبری جنرال کاتالیست. کمتر از یک سال قبل، استارتاپ ترکیبی بهداشت روان و مراقبت از اعتیاد 20 میلیون دلار بودجه سری B جذب کرد.


شرکت تشخیص خانگی Cue Health جاش قایم و دکتر ساچین جین را به عضویت هیئت مدیره خود منصوب کرد و هیئت مدیره خود را به هفت مدیر رساند که پنج نفر از آنها مستقل هستند.

قائم در 21 جولای و جین در 7 اکتبر به هیئت مدیره پیوستند.

قایم موسس و شریک مدیریت Ignite Venture Studio است، شرکتی که به رشد برندهای دیجیتال سلامت، سلامت و زیبایی کمک می کند.

جین به عنوان رئیس و مدیر عامل گروه SCAN و استادیار پزشکی در استنفورد است. او قبلا بود مدیرعامل CareMore، یک شرکت مدیریت بیماری مزمن، و Aspire Health، که خدمات مراقبت تسکینی در خانه و مجازی را ارائه می دهد.

“از طرف تیم مدیریت و هیئت مدیره، من خوشحالم که به جاش و ساچین در تیم کیو خوش آمد می گویم. ما از داشتن دانش گسترده در مورد برنامه های بهداشتی و پرداخت کنندگان و همچنین دیدگاه یک پزشک در هیئت مدیره کیو هیجان زده هستیم. ایوب خطاک، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Cue Health گفت: ما همچنان چشم انداز خود را برای راحت تر، در دسترس تر و به موقع تر کردن مراقبت های بهداشتی با قرار دادن اطلاعات تشخیصی در مرکز مراقبت دنبال می کنیم.

کیو، که بیشتر برای آزمایش کووید-19 مولکولی خانگی خود شناخته شده است، در سال 2021 با عرضه اولیه سهام 200 میلیون دلاری وارد بورس شد.

در خرداد ماه سال جاری، شرکت تشخیص آن را اعلام کرد 170 کارگر تولیدی را به دلیل چالش های اقتصادی قابل توجه و تصمیم دولت فدرال برای انحراف بودجه از آزمایش های COVID-19 اخراج کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تظاهرات بیشتر ضد کووید در چین با آتش‌سوزی مرگبار آغاز شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، تایپه، تایوان — به نظر می …