کسب و کار خانوادگی جورج آزبورن دستمزد مدیران را 30 درصد افزایش داد | جورج آزبورن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کسب و کار خانوادگی جورج آزبورن در سال گذشته دستمزد مدیران را که صدراعظم سابق را نیز در میان می‌برد، 30 درصد افزایش داد، زیرا سود آن به میزان 700 هزار پوند در کمک‌های مالی دولت بریتانیا و ایالات متحده افزایش یافت.

بر اساس حساب های ثبت شده در این هفته در شرکت هاوس، آزبورن و لیتل، سازنده کاغذ دیواری، سود خود را تقریباً سه برابر کرد و به 1.5 میلیون پوند رسید، زیرا فروش آن در سال منتهی به پایان مارس 2022 تقریباً 20٪ به 29 میلیون پوند افزایش یافت.

افزایش سود علی‌رغم شکایت شرکت از کاهش حاشیه سود در نتیجه هزینه‌های اضافی فروش به اتحادیه اروپا پس از برگزیت بود.

Osborne & Little در مارس سال گذشته یک توزیع کننده جدید در آلمان راه اندازی کرد تا به بهبود جریان کالا به اتحادیه اروپا و کاهش هزینه ها کمک کند.

سود توسط 22000 پوند در پرداخت‌های طرح حفظ شغل کروناویروس در بریتانیا و کمک هزینه 29000 پوندی برای پوشش بهره وام وقفه کسب‌وکار کروناویروس تحت حمایت دولت (CBIL) و همچنین 618،000 پوند “وام چک حقوقی” از دولت ایالات متحده تحت پوشش کمک شد. طرح قانون CARES آن، که شرکت مجبور نیست طبق قراردادی که در ماه مه اعلام شد، آن را بازپرداخت کند.

این پرداخت ها علاوه بر 510,000 پوند در حمایت مرخصی بریتانیا در سال قبل و 128,000 پوند برای کمک به پوشش سود CBIL بود.

آزبورن اند لیتل یک CBIL 3.6 میلیون پوندی تحت حمایت دولت را با بانک وام دهنده خود HSBC در طول همه گیری گرفت و 1.85 میلیون پوند در سال گذشته و 83،000 پوند در ژوئن امسال بازپرداخت کرد. با این حال، این شرکت در ژوئن سال جاری قرارداد خود با HSBC را در رابطه با میزان نقدینگی موجود در تجارت نقض کرد و مجبور شد تحت شرایطی که نیاز به آزمایش نقدینگی ماهانه دارد، دوباره مذاکره کند.

در همین حال، پردرآمدترین مدیر شرکت، که تصور می‌شود پدر آزبورن، سر پیتر آزبورن، که شرکت را کنترل می‌کند، دستمزد خود را کمی بیش از یک چهارم افزایش داد و از 411،000 پوند به 521000 پوند رسید. این بخش عمده ای از افزایش دستمزد مدیران برای گروه به 816000 پوند از 623000 پوند سال قبل بود.

فروش به اتحادیه اروپا تنها 0.4 درصد در سال افزایش یافت در مقایسه با رشد 26 درصدی در ایالات متحده، 22.5 درصدی در بریتانیا و 18 درصدی در جاهای دیگر، اگرچه این شرکت خاطرنشان کرد که از زمان راه‌اندازی ترتیبات جدید خود در آلمان «کالاها راحت‌تر وارد می‌شوند. اروپا نسبت به شش ماه اول پس از برگزیت.

این شرکت چندین بار مسائل ناشی از هزینه‌های بالاتر مرتبط با برگزیت را با وجود محاسبه در سال 2016، در زمان رای بریتانیا به برگزیت، نشان داده است که خروج از اتحادیه اروپا “تأثیر محدودی” در کوتاه مدت خواهد داشت و اگر استرلینگ ضعیف باقی می ماند، “منافع مادی” برای تجارت به همراه خواهد داشت.

آزبورن و لیتل از اظهار نظر خودداری کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پس از افزایش محبوبیت یک سرگرمی تاریخی، مجوزهای «لجن نشینی» برای رودخانه تیمز متوقف شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، اداره بندر لندن صدور مجوزهای جدید …