دادستان ها می گویند شاهزاده اندرو “هکلر” با دادگاه روبرو نخواهد شد | شاهزاده اندرو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادستان ها گفته اند مردی که پس از اینکه دوک یورک در پشت تابوت ملکه راه می رفت به نقض صلح متهم شد، با دادگاه روبرو نخواهد شد.

این جوان 22 ساله پس از این حادثه دستگیر شد که در حالی رخ داد که اندرو در راهپیمایی راه می رفت و در 12 سپتامبر از کاخ هالیرودهاوس در ادینبورگ به سمت کلیسای جامع سنت گیلز می رفت.

دفتر تاج و تخت گفت: «دادستان مالی گزارشی در رابطه با یک مرد 22 ساله در رابطه با یک حادثه ادعایی در 12 سپتامبر 2022 دریافت کرد. پس از بررسی کامل و دقیق همه حقایق و شرایط، پرونده از طریق راه مورد رسیدگی قرار گرفت. پیشنهاد جایگزینی برای پیگرد قانونی.»

جایگزین های پیگرد قانونی می تواند شامل اخطار، دستور کار، جریمه و حکم غرامت باشد. با این حال، اداره تاج و تخت گفت که نمی تواند بگوید چه جایگزینی در این مورد استفاده شده است.

دادستان ها همچنین گفتند که در حال حاضر هیچ اقدامی علیه زنی که قبل از اعلامیه الحاق پادشاه چارلز سوم در ادینبورگ، تابلوی ضد سلطنت در دست داشت، انجام نخواهد شد.

این جوان 22 ساله در ماه سپتامبر در خارج از کلیسای جامع سنت گیلز دستگیر شد.

دفتر تاج و تخت گفت: «دادستان مالی گزارشی در رابطه با یک زن 22 ساله دریافت کرد که گفته می شود در 11 سپتامبر 2022 رخ داده است.

«پس از بررسی دقیق حقایق و شرایط پرونده، از جمله شواهد قابل قبول موجود، دادستان مالی تصمیم گرفت که در حال حاضر هیچ گونه اقدامی صورت نگیرد.

تاج این حق را برای خود محفوظ می دارد که در آینده در صورت صلاحدید و در جهت منافع عمومی این کار را انجام دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسکو سفیر نروژ را پس از دستگیری روس ها به اتهام پهپاد احضار کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، کرملین سفیر نروژ در مسکو را …