مکزیک – لهستان: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

مکزیک: گیلرمو اوچوا دروازه بان مکزیکی در آستانه حضور در این مسابقه است پنجم جام جهانی. در اینجا نمایه او از تعامل درخشان ما است که شامل تمام 831 بازیکن شرکت کننده در این جامبوری زمستانی قطر است.

«قابلیت اطمینان Ochoa یکی از بحث برانگیزترین موضوعات در مکزیک است. برخی او را بهترین دروازه بان بازی برای ال تری می دانند. دیگران فکر می کنند او کمی کمتر از یک کلاهبردار است. واقعیت این است که او سومین جام جهانی خود را به عنوان شروع کننده (پنجمین در مجموع) هدف قرار می دهد و مشتاقانه منتظر چهارمین (و ششمین جام جهانی) در سال 2026 است. او گفت: “بازی جام جهانی در خانه فوق العاده خواهد بود.” اوچوا اولین و تنها انتخاب جراردو مارتینو در قطر است. او در سال های 2014 و 2018 یک قهرمان ملی بود. سیوهای او مشهور شده اند. اکنون او آماده است تا یک نمایش جدید را اجرا کند.»

گیلرمو اوچوا دروازه بان مکزیک در پنجمین جام جهانی خود شرکت می کند.
گیلرمو اوچوا دروازه بان مکزیک در پنجمین جام جهانی خود شرکت می کند. عکس: کیم هونگ جی/ رویترز

لهستان: اگرچه رابرت لواندوفسکی بیشتر روزها را در هتل تیم می گذراند، اما او در اینجا حضور همه جانبه ای دارد. هنگامی که تاریکی فرو می‌آید و در اوایل خلیج فارس در این زمان از سال فرود می‌آید، تصاویر غول‌پیکر کاپیتان لهستان و رکورددار گل‌زن، کناره‌های آسمان‌خراش‌های اطراف کورنیش شهر را روشن می‌کنند. لوئیز تیلور از دوحه گزارش می دهد.

اخبار اولیه تیم: مصدومیت مکرر کشاله ران، رائول خیمنز، مهاجم ولوز را از پایان آگوست دور نگه داشته است و باید دید که آیا او امروز برای مکزیک بازی خواهد کرد یا خیر. هنری ام آرتین، که فوتبال باشگاهی خود را برای آمریکا در زادگاهش مکزیک بازی می کند، احتمالاً برای ال تری در خط حمله بازی می کند در حالی که خیمنز ممکن است از روی نیمکت بازی کند.

لهستان یک تیم کامل 26 نفره برای انتخاب دارد اما بارتلومیژ دراگوفسکی دروازه بان اسپزیا، آدام بوکسا مهاجم لنز و یاچک گورالسکی هافبک بوخوم را به دلیل مصدومیت در مراحل آماده سازی مسابقات از دست داد. بدون جام جهانی به نام خود، روبرت لواندوفسکی تقریباً مطمئناً خط مقدم کشورش را خواهد داشت. مهاجم 34 ساله بارسلونا در راهیابی به این فینال 9 گل به ثمر رساند.

رابرت لواندوفسکی به چهارمین بازی خود در فینال جام جهانی می رود اما هنوز گل نزده است.
رابرت لواندوفسکی به چهارمین بازی خود در فینال جام جهانی می رود اما هنوز گل نزده است. عکس: Tolga Bozoğlu/EPA

مسئولین بازی امروز

  • داور: کریستوفر بیث (استرالیا)

  • کمک داوران: آنتون شچتینین و اشلی بیچم

  • داور چهارم: استفانی فراپارت

  • کمک داور ویدیویی: شان ایوانز

کریس بیث مسئول یک تیم عمدتاً استرالیایی از مقامات مسابقات است که استفانی فراپارت داور چهارم فرانسوی نیز در آن حضور دارد.
کریس بیث مسئول یک تیم عمدتاً استرالیایی از مقامات مسابقات است که استفانی فراپارت داور چهارم فرانسوی نیز در آن حضور دارد. عکس: کریستوفر لی/گتی ایماژ

گروه C: مکزیک – لهستان

استادیوم 974 که از تقریبا 1000 کانتینر حمل و نقل ساخته شده است (سرنخی از تعداد دقیق آن در نام آن وجود دارد)، اولین استادیوم موقت در تاریخ جام جهانی است و میزبان بازی امروز مکزیک و لهستان است. ذهن هر دو دسته از بازیکنان و هواداران آنها تقریباً مطمئناً با پیروزی تقریبا غیرقابل تصور عربستان سعودی مقابل آرژانتین در اوایل امروز خوب و واقعاً درگیر خواهد شد و به روند 36 بازی این کشور آمریکای جنوبی با یک پیروزی در ذهن آنها پایان داد. می توانست پیش بینی کند

مکزیک در هشتمین دوره متوالی خود در جام جهانی در هر یک از هفت دوره گذشته در مرحله یک هشتم نهایی حذف شده است. در مقابل، لهستان از سال 1986، زمانی که جام جهانی به میزبانی کشوری که امروز بعدازظهر با آن روبرو هستند، از مرحله گروهی خارج نشده است. شروع بازی ساعت 4 بعدازظهر (GMT) است، اما در این مدت منتظر اخبار و ترکیب تیم باشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: پهپاد به انبار نفت روسیه حمله کرد، مسکو کیف را به “تروریسم هسته ای” در زاپوریژژیا متهم کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، 1. یک روز پس از حمله …