شما هرگز حق هیجان زده شدن هواداران انگلیس را نخواهید گرفت | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من در امتداد خیابان قدم زدم…

رگبار آبجو که در Boxpark Croydon در جریان افتتاحیه جام جهانی حقوق بشر انگلیس در برابر ایران به صدا درآمد، احتمالاً از Bud Zero تشکیل شده بود. وقت ناهار دوشنبه بود، که معمولاً یک بازه زمانی مرتبط با حماسه b@ntz نیست، اما حامیان انگلیس با حضور در مقابل دوربین ها این احساس را ایجاد کردند که این واقعاً ممکن است یک جام جهانی واقعی باشد. برخی از سنت ها به سختی می میرند. شما می توانید مشروب را در سکوها حذف کنید، می توانید استفاده از هر گونه نشان رنگین کمانی مرتبط با حقوق LBGTQ+ را روی بازوبندها، کیت ها یا حتی در بین طرفداران و هک ها ممنوع کنید، جیانی اینفانتینو، اما هرگز حق گلگون شدن یک طرفدار انگلیس را نخواهید گرفت. خونین هیجان زده

اگرچه شاید آنها در هیجان خود موجه بودند. شش گل به تیم شماره 20 فیفا در کل فوتبال جهان زده شد. پنج گلزن مختلف، و در جود بلینگهام، یک عملکرد فوق‌العاده از یک نوجوان که شبیه یک ستاره بزرگ جهان است. و گرت ساوتگیت برای آنهایی که خواستار آن بودند، ترمز دستی استعاری خود را رها کرد و به سگ های جنگی خود اجازه پرواز داد. بوکایو ساکا که دو گل زد و مارکوس راشفورد که در عرض چند ثانیه به عنوان بازیکن جانشین به گل رسید، چیزی از ارواح آن ضربات پنالتی نه یورو 2020 را مدفون کردند.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

هر گونه جنبه منفی؟ واقعاً نه، اگرچه هری مگوایر که قبل از آن بازی خوبی انجام داده بود، با زدن گل اول ایران توسط مهدی طارمی، مرد منچستریونایتد کمی آهسته، دوباره در صحنه جرم بود. و شاید اثرات خسته کننده متغیر اضافه شده که اکنون هر مربی با آن مواجه است: آخرین دستکاری فیفا با فرمت منجر به برگزاری مسابقاتی شده است که به جای 90 دقیقه، 100 دقیقه طول می کشد. مردان ساوت گیت چیزی حدود 28 دقیقه اضافه در دو نیمه بازی کردند. نسبت زیادی از زمان در … به روشی مشابه با افزایش تعداد شرکت کنندگان فراتر از ظرفیت های رسمی اضافه می شود.

استادیوم احمد بن علی گنجایش ذکر شده 40000 نفر را دارد و با این حال گزارش شده است که 43418 نفر در بازگشت ولز به بیگ استیج برای اولین بار از سال 1958 و ایالات متحده حضور داشتند! ایالات متحده آمریکا!! بازگشت ایالات متحده پس از از دست دادن بازی روسیه 2018. و این در حالی است که صندلی های خالی به وضوح برای همه کسانی که در خانه تماشا می کنند قابل مشاهده است. آنهایی که آنجا بودند، بازی را دیدند که از آمریکایی‌ها دور شد، که در نیمه اول عالی بودند، یک گل خوب را توسط تیموتی وه به ثمر رساندند و سپس قربانی ولز شدند و آن را به سمت کیفر مور زیر نیمه‌ی نیمه‌های قدرتمند راه انداخت. گرت بیل تا زمانی که یک پنالتی را از واکر زیمرمن مات و مبهوت به دست آورد، حضور پر حاشیه بود. NBC Sport Soccer در شبکه اجتماعی Disgraces درخواست کرد: “شما تماس بگیرید.” “این یک خطا بود؟” البته اینطور بود. و البته بیل از روی نقطه گل زد. شست و شوی احساسات پس از آن شواهد بیشتری بود که نشان می داد، به هر حال، این ممکن است یک نوع جام جهانی باشد.

از نزدیک و شخصی.
از نزدیک و شخصی. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

زنده در وب سایت بزرگ!

به جان بروین برای دانمارک 2-1 تونس در ساعت 13:00 (تمام اوقات به وقت گرینویچ) بپیوندید، بری گلندنینگ برای مکزیک 2-1 لهستان از ساعت 4 بعدازظهر روی عرشه خواهد بود، در حالی که جاناتان هاوکرافت راهنمای فلامین شما برای استرالیا 1-3 فرانسه خواهد بود.

نقل قول روز

” [HR] جام جهانی نباید اینجا باشد. نباید اینجا باشد… فساد، در مورد فیفا، شما کشوری دارید، نحوه برخورد آنها با کارگران مهاجر، همجنسگرایان. من فکر می‌کنم خیلی خوب است که این موضوع مطرح شده است… شما نمی‌توانید با مردم اینطور رفتار کنید. همه ما عاشق فوتبال هستیم، ما عاشق فوتبال هستیم، ما در حال گسترش بازی هستیم. اما فقط به خاطر یک تورنمنت فوتبال، حقوق بشر را نادیده گرفته شود. این درست نیست. نباید اینجا باشه…. با مردم با نجابت رفتار کنید، این نتیجه نهایی است.» – روی کین از پلتفرم تخصصی ITV خود برای تأثیرگذاری خوب استفاده می کند.

فکر می‌کردم تماشا نکردن بازی برایم سخت باشد، اما واقعاً اصلاً سخت نیست. انتظار برای اجرای بعدی جیانی اینفانتینو به هر حال رقابت فوتبال را در این مرحله دشوار می کند.» – نیل چالمرز.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. و همیشه می توانید از طریق Football Daily توییت کنید – در حالی که می توانید @guardian_sport. برنده امروز نامه بدون جایزه ما در روز … رولور است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نکته اول: ترامپ در زمان ریاست جمهوری آمریکا وام 19.8 میلیون دلاری را فاش نکرد اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صبح بخیر. بر اساس یک …