آنگلر یکی از بزرگترین ماهی های قرمز جهان را در دریاچه فرانسه فرود می آورد | صید ماهی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ماهی قرمز معمولاً آنقدر بزرگ است که در یک کاسه در خانه های مردم زندگی کند، با خوشحالی ساعاتی را دور از خانه می گذراند و به ندرت فضای کافی را برای ایجاد دردسر اشغال می کند.

با این حال، اندی هکت، ماهی‌گیر، زمانی که یکی از بزرگ‌ترین جوایز جهان با وزن بیش از 30 کیلوگرم (67 پوند یا پنج سنگ) را به زمین آورد، موفق شد نسخه بسیار بزرگ‌تری از جایزه مورد علاقه میدان نمایشگاه را به دست آورد.

این ماهی گریزان که به دلیل رنگ نارنجی اش به هویج معروف است، در دریاچه بلوواتر در شامپاین فرانسه فرود آمد. 20 سال پیش در دریاچه قرار گرفت و از آن زمان ثابت شده است که مشتری لغزنده است.

به گزارش دیلی میل، هکت، اهل کیدرمینستر در ووسسترشایر، 25 دقیقه را صرف آوردن ماهی کرد.

این گونه ترکیبی از کپور چرمی و کوی است و تصور می‌شود دومین گونه بزرگی باشد که تاکنون صید شده است.

این مرد 42 ساله گفت: “همیشه می دانستم که هویج در آنجاست اما هرگز فکر نمی کردم آن را بگیرم.

وقتی طعمه ام را گرفت و با آن بالا و پایین رفت، می دانستم که ماهی بزرگی است. بعد 30 یا 40 یارد بیرون آمد و دیدم نارنجی است.

“گرفتن آن عالی بود، اما خوش شانسی بود.”

او پس از آن قبل از رها کردن آن در آب، عکس گرفت.

مدیر شیلات، جیسون کاولر، گفت: “ما هویج را حدود 20 سال پیش به عنوان چیزی متفاوت برای ماهیگیری مشتریان قرار دادیم. از آن زمان به بعد رشد کرده و رشد کرده است اما اغلب بیرون نمی آید. او بسیار گریزان است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ایالات متحده منتظر “پاسخ جدی” روسیه در مورد پیشنهاد انتشار بریتنی گرینر است | روسیه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دیپلمات ارشد آمریکایی گفت …