میخانه های بریتانیا در منشور جام جهانی با هدف بهبود ایمنی هواداران زن ثبت نام کردند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بیش از 40 میخانه در انگلستان با منشور میخانه این دختر طرفدار جام جهانی ثبت نام کرده اند و متعهد می شوند که از طرفداران زن در تماشای مسابقات با نزدیک شدن شب ها حمایت کنند.

امی دراکر، که در سال 2016 یک پلتفرم دیجیتال غیرانتفاعی را پایه گذاری کرد، مدت هاست که مجبور بوده به عنوان مدیر یک باشگاه مردمی، شب های زمستان را مدیریت کند. زمانی که جام جهانی قطر از تابستان موکول شد، او نگران تأثیر تماشای بازی‌های عصرانه در میخانه‌ها بر طرفداران زن بود.

دراکور گفت: “یکی از بزرگترین چیزهایی که من به عنوان مدیر یک باشگاه پایه با آن روبرو شده ام، تغییر فصل است.” وقتی چراغ‌ها خاموش می‌شوند، مشکلات زیادی با محل بازی و تمرین‌مان داریم. وقتی هوا تاریک می شود، وضعیت بسیار بسیار متفاوتی است. زمانی که در تاریکی بازی می‌کردیم، مورد سوء استفاده قرار می‌گرفتیم.

ما به عنوان زنان می دانیم که باید در مورد سفر خود به دادگاه کاملاً متفاوت فکر کنیم. ما می دانیم که برای محافظت از ایمنی خود باید از مسیرهای خاصی اجتناب کنیم. وقتی در حال کار کردن در مورد جایی که قرار است در زمستان امسال بازی کنیم، متوجه شدم که برای هر کسی که بخواهد جام جهانی را نیز تماشا کند، مشکلی وجود دارد، زیرا بسیاری از بازی‌ها قرار است انجام شوند. وقتی هوا تاریک می شود.»

بر اساس تحقیقات انجام شده در بریتانیا توسط کمپین خاتمه خشونت علیه زنان، یک زن از هر دو زن از راه رفتن تنها پس از تاریکی در یک خیابان ساکت نزدیک خانه خود احساس ناامنی می کند، در مقایسه با یک مرد از هر هفت مرد. از هر دو زن، یک زن از راه رفتن تنها پس از تاریکی در یک مکان عمومی شلوغ احساس ناامنی می کند، در مقایسه با یک مرد از هر پنج مرد. و از هر سه زن 16 تا 34 ساله، دو نفر در 12 ماه گذشته نوعی آزار و اذیت را تجربه کرده‌اند – 44 درصد از زنان 16 تا 34 ساله تماس‌های ناخواسته، سوت زدن، اظهارنظرهای جنسی ناخواسته یا شوخی‌ها را تجربه کرده‌اند و 29 درصد احساس کرده‌اند که انگار آنها دنبال می شدند

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این Fan Girl با هدف ایجاد فضایی برای زنان و افراد غیر باینری برای ارتباط با فوتبال و برگزاری جلسات ملاقات برای آنها تا با هم فوتبال را ایمن تماشا کنند، منشوری را برای میخانه ها راه اندازی کرده است تا در آن ثبت نام کنند.

در منشور تعهداتی برای نشان دادن استقبال از آنها برای همه طرفداران در وب سایت ها و کانال های رسانه های اجتماعی آنها گنجانده شده است. ارائه گزینه رزرو میز قبل از بازی و در نظر گرفتن سرویس میز، یا فروش سطل آبجو، برای محدود کردن سفرهای بار. نمایش واضح یک آیین نامه رفتاری و اطمینان از درک آن برای همه کارکنان؛ برای اطمینان از جدی گرفتن شکایات و استفاده از روش های کاهش تنش (روشن کردن چراغ ها، پخش موسیقی، سرو آب) به طور تمام وقت برای جلوگیری از رفتار تهاجمی. میخانه هایی که ثبت نام می کنند در میخانه یاب This Fan Girl فهرست شده اند.

دراکر گفت: «همه کسانی که در یک سال گذشته یا بیشتر در فوتبال کار می‌کردند، به دلایل زیادی در مورد این مسابقات دچار اختلاف شده‌اند. “اما هنوز خیلی ها در مورد آن هیجان زده می شوند. بنابراین به همان اندازه که در یک دنیای بی نقص در جایی که هست نیست، واقعیت این است که هنوز هم نمایش داده می شود و مردم در سراسر جهان از آن لذت خواهند برد و ما می خواهیم برای کسانی که می خواهند حمایت کنیم. تماشاش کن.»

این دختر طرفدار همچنین با برنامه ایمنی Help Me Angela همکاری کرده است تا از زنانی که برای تماشای جام جهانی به میخانه‌ها و میخانه‌ها سفر می‌کنند، پشتیبانی رایگان ارائه دهد.

میخانه ها فقط می توانند تا آنجا پیش بروند. آنها لزوما نمی توانند در پیاده روی به آنجا یا برگشت به شما کمک کنند. ما کدی را ارسال خواهیم کرد که دسترسی رایگان به برخی ویژگی‌های غیرواقعی مانند موقعیت مکانی یا برقراری ارتباط با یک «فرشته نگهبان»، افرادی که شما را به خانه می‌برند یا در سفر با شما صحبت می‌کنند، فراهم می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

والنسیا: پایتخت هوشمند اروپا میزبان کنفرانس Smart Destinations است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آیا می دانستید که والنیکا پایتخت …